• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

DeletedUser208

Guest
Kiwa, dufam ze ked poslem screen, tak sa mi vratia uz vyrobene odznaky :) len skoda ze som mal takmer splnene dve ulohy, ked ste to vypli :-(((
gnxe6w
 

DeletedUser86

Guest
len penezi brat a nic poriadne nerobit.. clovek sa zbytocne chysta na nieco...zodpovedna osoba by si mala rozmysliet podanie vypovede za dokafranu pracu....
 

DeletedUser387

Guest
ja by som vam ziadne odznaky nevracal, sak to bolo na prvy pohlad jasne, ze tam nieco nesedi, a ze to budu restartovat. ci ste chceli z toho vytrieskat nejaku vyhodu? uz vas vidim ako by ste vratili budku, keby vam vypadla za to, ze dobrodruzstvo je dokoncene.
na FB bol inzerat, ze hladaju programatora, asi nenasli koho hladali. tak mozme byt radi, ze sa vyblaznil na tom paskvile, a ze zvysok hry funguje :)
 

DeletedUser208

Guest
Tiket poslany :). Jedna otazocka. aspon problizny cas kedy sa spusti nove DS? Aby som vedel ci mam burat alebo nie, male budovy co som postavil len kvoli DS. Dakujem
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Kedy sa spustí nové ešte nevieme, nemáme ani len približný čas, ale keď budeme vedieť oznámime to.
 

DeletedUser208

Guest
Preco mi zmizol prispevok? Pytal som sa zuzullety, naco mame poslat tiket ohladom odznakov
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ja som ti ho vymazal lebo je zbytočný. Príspevok od nej bol v čase keď sme ešte nevedeli čo bude s dobrodružstvom a preto nám hráči mali písať. Keď je ale zrušené tak už nám písať netreba-
 

DeletedUser208

Guest
Kiwa, ako nic v zlom, ale ked bol zbytocny, tak trebalo vymazat aj zuzulletin prispevok, lebo ona ako moderator fora vyziva ludi aby pisali kvoli odznakom :)
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Kiwa, ako nic v zlom, ale ked bol zbytocny, tak trebalo vymazat aj zuzulletin prispevok, lebo ona ako moderator fora vyziva ludi aby pisali kvoli odznakom :)
Vykonané, ospravedlňujem sa za vyvolaný zmätok. Až do poslednej chvíle nebolo jasné, či sa dobrodružstvo stihne opraviť a znovu spustiť alebo nie. V prípade, že by sa stihlo opätovne spustiť v priebehu piatka, by boli vaše tickety stále na mieste ;)
 

Shanigan

Lesný duch
ešte stále sa nevie kedy bude znova dobrodružstvo ? dúfam, že to nebude spojené s vianočným eventom :p
 

DeletedUser13

Guest
podla mňa do 14 dní je tu :D
EDIT:
Ak upravujem to a do tohto štvrtka budeme mať Dobrodružstvo :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13

Guest
Tak a zajtra máme dobrodružstvá LoL. Som zvedavý na tie odmeny.
 

DeletedUser13

Guest
Dobrodružstvá už začali hlavne že odmeny sú stejné nech si ich nechajú
myslím tie čo sú v tých truhlách
 

Shanigan

Lesný duch
no čo už sander, veď vieš že toho roku nemáme čakať výborné odmeny. Nevadí, aspoň sa zabavíme, pri práci s odznakmi. Hoci my zatiaľ čakáme , či to nekrachne ako minule :p zatiaľ sa snažíme robiť odznaky...
 

DeletedUser234

Guest
ja opätovne odignorujem tieto DS, nechápem o čo ide tvorcom tejto hry ... aby som staval továrne na výrobu neposilnených tovarov ... a potom ich vymazal ... a odmeny ani neriešim
 

DeletedUser363

Guest
este som sa na DS nepozerala... ale to vazne musim vyrabat tovary, pre ktore nemam posilnenie??
 
Hore