• Vážení návštevníci fóra,

aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!
kiwa
Reakčné skóre
912

Profilové príspevky Najnovšia aktivita Príspevky O

• Ahoj prosím prečo sa mne nedá dávať susedská tak ako mojim spoluhráčom? vraj to aj na pc ide ako na mobile.Mne nie:(( ďakujem
    kiwa
    kiwa
    Ahoj, túto možnosť výpomoci nemajú všetci dostupnú, budeš musieť chvíľku počkať, kým sa táto možnosť aktivuje aj u teba :)
    nejde mi otvorit vyskum,zobrazi sa len modra obrazovka
    kiwa
    kiwa
    Ahoj, skús si vymeniť prehliadač, registrujeme nejaké problémy v chrome (rátam že ho používaš)
    Chcel by som sa spýtať, či pre Veliteľov ešte existuje to heslo na zisťovanie prítomných hráčov?
    kiwa
    kiwa
    stále funguje príkaz /who na zistenie aktivity :)
    ahoj Kiwa, chcem sa ti touto cestou poďakovať za super rýchlu opravu, keď nám počas DS zamrzla druhá mapa. Napísala som na hernú podporu a v priebehu dvoch minút opravené, proste ste skvelí, úžasní a super, ešte raz ďakujeme :)
    Ahoj,
    chcem sa spytat, preco nemam moznost vytvorit nikde novu temu??
    Chcem sa napriklad opytat, ze mam komplet karnevalovu sadu a tam mi vytvara nejake zasoby, peniaze, atd.
    Po 24 hodinach ked si to mozem zobrat, tak napriklad pri peniazoch vidim, ze mam 78K ale realne mi pribudne v sklade minci 60K. to iste je aj so zasobami. Dostanem ich omnoho menej ako mi ukazuje.
    Ako je to mozne??
    kiwa
    kiwa
    Ahoj, tému vytvoríš, keď klikneš na zelené + v pravom dolnom rohu v príslušnej téme. Čo sa týka problému so sadou, napíš nám na hernú podporu, kde sa vieme lepšie na to pozrieť :)
    Ahoj! Mam veľa otázok k hre ci k jej vylepseni. Na koho sa mam obratit ci staci napisat tebe? daj mi prosim info! Dik Peter
    kiwa
    kiwa
    Ahoj, ak máš otázky môžeš sa spýtať na fóre v príslušnej téme, alebo poslať ticket na hernú podporu, to isté sa týka aj vylepšení :) :)
    Ahoj KIWA, zistil som, ze kulturny bonus nezvysuje vyrobu, len peniaze a tovar ... potom straca vyznam SUSEDSKA VYPOMOC aj BUDOVANIE KULTURNYCH BUDOV bez ludi ... co sa sudruhom v NDR pokazilo ? :DDD
    Chem sa spýtat či sa neda v mobili ulozit meno a heslo,pokažde to mosim zadavať
    kiwa
    kiwa
    Odhlasujete sa vždy z mobilnej aplikácie?
    ExplorerTony
    Ano,po každe mosim zadat meno a heslo
    Ahoj ,je niekde história turnajov kde by som sa vedel pozrieť na to koľko bodov som získal jednotlive turnaje v tomto roku a nie iba posledný alebo aktuálny turnaj ktorý práve prebieha ??
    kiwa
    kiwa
    zatiaľ staršie záznamy nie sú, iba z posledného.
    • Páči sa mi to
    Reakcie: xMailo
    Konečne víly za mnou. Nekoneční orkovia predo mnou :(
    twohearts
    twohearts
    budeš trpieť plakať kričať a metať so sebou ako Máziková :D
    kiwa
    kiwa
    Viem :D už teraz plačem :( :(
    twohearts
    twohearts
    ja som to prezila len preto ze som to robila cez tri mesiace pomaly a zatial som divy vylepsovala a som sa nemala chut s tym rozculovat.. je to hnusna klikacka
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…