• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!
kiwa
Reakčné skóre
1.107

Profilové príspevky Najnovšia aktivita Príspevky O

  • Ahoj kiwa...mám problém.Včera v priebehu dňa mi vypadla hra a nedá sa mi viac načítať.Všetko som spravila podľa inštrukcií,ktoré som tu našla až som si nakoniec zavolala IT pracovníka. Hra nešla cez žiaden prehliadač a tak si IT-ečkár skúsil nainštalovať hru sám,ale ani jemu sa to nepodarilo...
    Na fóre som čítala,že už aj niekto iný má takýto problém...
    Ďakujem
    Ahoj prosím prečo sa mne nedá dávať susedská tak ako mojim spoluhráčom? vraj to aj na pc ide ako na mobile.Mne nie:(( ďakujem
    kiwa
    kiwa
    Ahoj, túto možnosť výpomoci nemajú všetci dostupnú, budeš musieť chvíľku počkať, kým sa táto možnosť aktivuje aj u teba :)
    nejde mi otvorit vyskum,zobrazi sa len modra obrazovka
    kiwa
    kiwa
    Ahoj, skús si vymeniť prehliadač, registrujeme nejaké problémy v chrome (rátam že ho používaš)
    Chcel by som sa spýtať, či pre Veliteľov ešte existuje to heslo na zisťovanie prítomných hráčov?
    kiwa
    kiwa
    stále funguje príkaz /who na zistenie aktivity :)
    ahoj Kiwa, chcem sa ti touto cestou poďakovať za super rýchlu opravu, keď nám počas DS zamrzla druhá mapa. Napísala som na hernú podporu a v priebehu dvoch minút opravené, proste ste skvelí, úžasní a super, ešte raz ďakujeme :)
    Ahoj,
    chcem sa spytat, preco nemam moznost vytvorit nikde novu temu??
    Chcem sa napriklad opytat, ze mam komplet karnevalovu sadu a tam mi vytvara nejake zasoby, peniaze, atd.
    Po 24 hodinach ked si to mozem zobrat, tak napriklad pri peniazoch vidim, ze mam 78K ale realne mi pribudne v sklade minci 60K. to iste je aj so zasobami. Dostanem ich omnoho menej ako mi ukazuje.
    Ako je to mozne??
    kiwa
    kiwa
    Ahoj, tému vytvoríš, keď klikneš na zelené + v pravom dolnom rohu v príslušnej téme. Čo sa týka problému so sadou, napíš nám na hernú podporu, kde sa vieme lepšie na to pozrieť :)
    Ahoj! Mam veľa otázok k hre ci k jej vylepseni. Na koho sa mam obratit ci staci napisat tebe? daj mi prosim info! Dik Peter
    kiwa
    kiwa
    Ahoj, ak máš otázky môžeš sa spýtať na fóre v príslušnej téme, alebo poslať ticket na hernú podporu, to isté sa týka aj vylepšení :) :)
    ako zvýšim sklad na žulu mam kapacitu 11100 a potrebujem 20 000. dakujem za odpoved
    Ahoj KIWA, zistil som, ze kulturny bonus nezvysuje vyrobu, len peniaze a tovar ... potom straca vyznam SUSEDSKA VYPOMOC aj BUDOVANIE KULTURNYCH BUDOV bez ludi ... co sa sudruhom v NDR pokazilo ? :DDD
    Chem sa spýtat či sa neda v mobili ulozit meno a heslo,pokažde to mosim zadavať
    kiwa
    kiwa
    Odhlasujete sa vždy z mobilnej aplikácie?
    DeletedUser721
    Ano,po každe mosim zadat meno a heslo
    Ahoj ,je niekde história turnajov kde by som sa vedel pozrieť na to koľko bodov som získal jednotlive turnaje v tomto roku a nie iba posledný alebo aktuálny turnaj ktorý práve prebieha ??
    kiwa
    kiwa
    zatiaľ staršie záznamy nie sú, iba z posledného.
    Konečne víly za mnou. Nekoneční orkovia predo mnou :(
    DeletedUser86
    budeš trpieť plakať kričať a metať so sebou ako Máziková :D
    kiwa
    kiwa
    Viem :D už teraz plačem :( :(
    DeletedUser86
    ja som to prezila len preto ze som to robila cez tri mesiace pomaly a zatial som divy vylepsovala a som sa nemala chut s tym rozculovat.. je to hnusna klikacka
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
Hore