• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

DeletedUser183

Guest
kiwa, kedy to končí? dnes, alebo to bude zajtra odpočítavať aj hodiny?
 

DeletedUser444

Guest
je to trochu chaoticke a kym som to pochopil presli 3 dni ze tie ulohy sa daju preskakovat a robit presne tie ktore prave treba na postup po mape a tie odmeny niesu nejaka extra vyhra a kedy bude vlastne koniec dnes alebo zajtra lebo pri vacsine eventov odpocitava hodiny do konca len u tochto pise 1d
 

DeletedUser478

Guest
mohol by niekto z hry napisat datum a cas ukoncenia? je to uz pouzivana hra a stale to nieje ono...
 

Shanigan

Lesný duch
je to trochu chaoticke a kym som to pochopil presli 3 dni ze tie ulohy sa daju preskakovat a robit presne tie ktore prave treba na postup po mape a tie odmeny niesu nejaka extra vyhra a kedy bude vlastne koniec dnes alebo zajtra lebo pri vacsine eventov odpocitava hodiny do konca len u tochto pise 1d
ale to si predsa nehral sám :) to nikto z cechu na to neprišiel ? ten čas ukončenia by bol fakt dobrý, ale asi to bude prekvapko, ako pri začiatku ... tak sa mi zdá, že je to event nielen o tom, ktoré spoločenstvo bude na top mieste ale aj o tom ako vieme spolupracovať a kedy ,čo a kto bude vyrábať :) mno u nás sa už vyhodnocuje priebeh a vyvodzujú sa opatrenia pre budúcnosť ...
výhry sú dobré, ale nejde len o nich :)
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Tiež musím povedať, že týmto eventom išlo podľa mňa predovšetkým o zocelenie ducha spoločenstva, veliteľ si môže preveriť jednotnosť, ochotu a spoluprácu svojho cechu a taktiež svoju schopnosť viesť ;) tento prvý raz bol chaotický aj pre nás, ale ja rovnako už teraz prehodnocujem plusy a mínusy a rozmýšľam nad vylepšenou stratégiou do ďalšieho kola, ktoré ale dúfam nebude skôr ako o mesiac :D
 

Shanigan

Lesný duch
Mám jednu otázku, bola nejaká úloha, kde sa použila elegantná socha ? Jednu som si spravila, ale trčí mi v inventári :D a po skončení zmizne ,takže ani do vitríny si ju neviem dať . bola zbytočná ? alebo ju bolo treba na niektorej inej ceste . My sme šli po modrej a jedno kolo po zelenej ,ale socha nebola treba,a teraz v jame tiež nie... :eek:
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Mám jednu otázku, bola nejaká úloha, kde sa použila elegantná socha ? Jednu som si spravila, ale trčí mi v inventári :D a po skončení zmizne ,takže ani do vitríny si ju neviem dať . bola zbytočná ? alebo ju bolo treba na niektorej inej ceste . My sme šli po modrej a jedno kolo po zelenej ,ale socha nebola treba,a teraz v jame tiež nie... :eek:
elegantné sochy bolo treba na 3. mape na červenej ceste ;) ani my sme zatiaľ žiadnu nevyužili :D
 

DeletedUser457

Guest
trošku nelogické a trápne, že na tie rýchlovky na posledný deň dodávajú Cech Kováčov, ten, kto vymyslel, je buď prefíkaný, alebo totálny zákerák
 

DeletedUser457

Guest
Aj ten čas nebol do detailu upresnený, bolo písané, že 6 dní, od pondelka od obeda už to malo skončiť, až v sobotu v noci sa všetci prekvapili že ešte posledné hodiny ráta až do nedele do pol noci, ... Ani sa tomu už nečudujem, nie je to ani prvá ani posledná súťaž, čo nie je detailne rozpracovaná a zároveň pochopiteľne vypracované podmienky. Tak buď zadáte tie podmienky v celku a zreteľne, alebo napíšte nabudúce, že nechajte sa prekvapiť.
 

DeletedUser13

Guest
Aj ten čas nebol do detailu upresnený, bolo písané, že 6 dní, od pondelka od obeda už to malo skončiť, až v sobotu v noci sa všetci prekvapili že ešte posledné hodiny ráta až do nedele do pol noci, ... Ani sa tomu už nečudujem, nie je to ani prvá ani posledná súťaž, čo nie je detailne rozpracovaná a zároveň pochopiteľne vypracované podmienky. Tak buď zadáte tie podmienky v celku a zreteľne, alebo napíšte nabudúce, že nechajte sa prekvapiť.

Plne s tebou súhlasím + človek sa tu nie 1x pýtal kedy presne končí dobrodružstvo a ako keby nik nič všetci ticho ani kiva ani dony ani bu ani mu toto nie je Fair Play
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nehovoríme zámerne, nakoľko tu ide o to, kto bude prvý, a presný čas by to veľmi zjednodušil. Ale keď si udalosť zobrazuje 1 deň, a potom napríklad 4 hodiny asi ti dopne kedy to končí nie? :)
 

DeletedUser13

Guest
Tam ale žiadne potom nebolo neukazovalo to 1 deň 4 hod, hodiny skončili až keď zmizol deň
Ja si s prsta vycucám že keď je tam 1 deň že to netrvá 1 deň ale 1 deň a 23 hod a 59 min hej či ako ?
 

DeletedUser127

Guest
Event končí a cez to všetko, že najmä začiatky boli hodne chaotické kvôli tomu, že sme netušili ako to funguje a chýbali info malo to jeden úžasný efekt - zobudilo to všetkých v spoločenstve a vytvorilo z členov jednu skvelú partiu. Ľudia o ktorých som skoro ani netušila, že ich máme prekvapili tým najlepším spôsobom. Díky za túto skúsenosť a možnosť, užili sme si to. Teším sa na druhé kolo a verím, že aj ostatní. Či už sú odmeny také či onaké, za tento efekt to stálo :) Čo by som zlepšila je rozhodne prepínanie ponuky opakovaní, je dosť otrava to stále preklikávať ak človek robí viac rovnakých odznakov. Inak super :)
 

DeletedUser210

Guest
Milý admin, susedia a spoluhráči, tento event bol taký aký bol. V jednom ale musím dať za pravdu lakomému tvorcovi, event naplnil svoj cieľ, pokiaľ ním bol audit veliteľských schopností a tímového ducha spoločenstiev. Som v spoločenstve ROYAL, ktoré hviezdilo na 20 šteblíku rebríčka a priznám sa, že to čo sa tu dialo za ostatný týždeň je takmer neopísateľné. To som za celý čas čo túto hru hrám ešte nezažila. Toľkú súnaležitosť, tímového ducha, ochoty a najmä poslušnosti. Nie nadarmo sme z kráľovského rodu. Obsadili sme piate miesto, klesli sme na 21 šteblík rebríčka, ale mnohým sa prestalo snívať o tom že treba vyrobiť farmára alebo náramok
Event bol taký aký bol, ale admin náš milený, nemohol by si zverejniť rebríček prvých desiatich spoločenstiev a zatlačiť na vrchnosť aby ohodnotila prvých piatich? Nejde o tú srandovnú odmenu ale zadosťučinenie.
 

Imiris

Lesný duch
Máš pravdu, chýba nejaký rebríček, ktorý by sa dal vidieť, jednak pri celkovom prehľade, ako je aj bodový a turnajový a jednak pri prehľade spoločenstva. My sme skončili tuším na 6 mieste, je to také nemotivujúce, keď miesta 8-4 majú rovnaké odmeny. Každopádne vítam dobrodružstvá a uvidíme, čo prinesie budúcnosť (som optimista, verím, že to bude lepšie) :)
 

DeletedUser457

Guest
Plne s tebou súhlasím + človek sa tu nie 1x pýtal kedy presne končí dobrodružstvo a ako keby nik nič všetci ticho ani kiva ani dony ani bu ani mu toto nie je Fair Play
Táto celá hra nebola Fair Play, keďže nie každý spolok má svoje zásoby a svoje územie na takej úrovni aby rovnocenne súperil.
 
Hore