• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

DeletedUser387

Guest
vyplakavate tu ze je to nefer, a ze to skoncilo o 10 hodin neskor ako ste cakali, ale ze je to rovnako nehratelne ako eventy ste si nevsimli. viac fer to hadam ani byt nemoze - sak zaciatocnik niekde z druhej sekcie si nastavia na celu plochu budky na 1. levely a supuje jeden odznak za drukym, zatial co hrac, ktory to hra tri mesiace si rozmysli, ci zbura budku na 15. levely koli vyhre, ktoru nevytiahne zo skladu. vcom sa to lisi od eventu? akurat si to odfajkavame na mape. navyse je len prvok sutazivosti - som zvedavy ako dlho bude ludi bavit klikat do zblbnutia tie iste ulohy. skor by som uvital nieco taketo: hraci armadou dobiju nejake uzemie pre spolocenstvo. ti, ktori maju silnu ekonomiku venuju suroviny, a vesetci obcas pozicaju nejakeho stavitela na nejaku tu spolocnu stavbu. na konci to cele budu chvilu branit a potom sa to zopakuje
 

DeletedUser489

Guest
Ani by som nepovedal, ze to bolo nefer. Prve dni sa nas ako kliest drzala ally (nieco s liskou v nazve) o ktorej som dovtedy ani nepocul a to ak hraci s 15000 bodmi dokazu drzat krok mi pride ako slusne vyvazene. Pravda, questy o 500 000 prachu museli byt pre nich riadna zataz, ale vsetko sa neda vychytat. Mna osobne trocha prekvapilo, ze nebolo ziadne ,,slavnostne" ukoncenie eventu, kde by bolo vidiet ako dopadli jednotlive ally a mozno by bolo fajn aj keby si kazda ally mohla rozkliknut zoznam svojich hracov a vidiet, ktori hraci boli drici a ktori sa viezli. A tiez suhlasim s Evou, ze to prepinanie questov odmietanim je doooost otrasne a chcelo by to cosi lepsie. Napr. rozkliknutim vybrat quest, ktory chce clovek plnit s eventualnou moznostou ho odmietnut ak by sa niekto preklikol.
 

DeletedUser491

Guest
Dobrodruzstvo bolo celkom fajn, len sme sa v tom museli najskor zorientovat a pochopit system a ciel hry. Zatial nemam ziadne namietky a postrehy lebo ako som uz pisala toto dobrodruzstvo bolo take zahrievacie na zoznamenie sa s pravidlami celeho dobrodruzstva. Zaujimalo by ma v akych casovych intervaloch sa bude dobrodrustvo opakovat. Dakujem
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Dobrodruzstvo bolo celkom fajn, len sme sa v tom museli najskor zorientovat a pochopit system a ciel hry. Zatial nemam ziadne namietky a postrehy lebo ako som uz pisala toto dobrodruzstvo bolo take zahrievacie na zoznamenie sa s pravidlami celeho dobrodruzstva. Zaujimalo by ma v akych casovych intervaloch sa bude dobrodrustvo opakovat. Dakujem
dobrodruzstvo nemoze bezat ak mame nejaku udalost takze to bude len medzi udalostami, pravdepodobne raz za 1-2 mesiace
 

DeletedUser491

Guest
P.S. akurat to ma Zefyros22 pravdu ze to preklikavanie medzi ulohami bolo fakt otravne a hlavne sa v tom clovek stracal. To by bolo dobre upravit a vymysliet sposob konfortnejsieho vyberu uloh. Dakujem
 

DeletedUser86

Guest
kiwa nebud tajnostkar a prezrad nam coho sa tykaju zmeny... nam to trosku priblis.. snad tolko si este zasluzime
 

DeletedUser13

Guest
Dobrodružstvá nefungujú sú rozbité nejde dodávať
Screenshot_1.jpg

Toto som dodal minulé Dobrodružstvo :D a zostalo to tam.
Čiže zasa sa im to podarilo Bravo :D
 

DeletedUser127

Guest
Dúfam, že mi nezmiznú odznaky ktoré už som tam nahádzala.
 

lavana

Šepkajúci golem
No pekne, tá výzva "neváhajte ani minútu" by sa mala dať preč - tu platí pravý opak, kto zaváhal ušetril - nervy aj vyrobené produkty.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
O chvíľku budeme mať oficiálne stanovisko. Ospravedlňujem sa za neskoršie informácie.
 
Hore