• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

DeletedUser363

Guest
ano, uz som zistila, ze v solo zadaniach je len 1-krat dokoncit vyrobu neposilneneho tovaru, co ziaden problem nepredstavuje.
Povodny komentar totizto navodzoval dojem, ze v solo zadaniach je nieco ako: vyrobte 500 ks neposilneneho tovaru. A pre jedneho hraca mi to pripadalo nezmyselne, vyrabat vsetko samemu, ved je to DS, tak by sa na tom mali podielat vsetci.
Nakoniec aj tato domnienka bola vyvratena a vsetko tykajuce sa vyroby tovarov mi pride v poriadku:
- solo ulohy su na 1-krat vyrobit neposilneny tovar
- skupinova uloha pre cele spolocenstvo je investovat velke mnozstvo konkretneho tovaru (a tu mozem vyrabat svoj posilneny tovar a vymenit ho na trhu za potrebny)

:) vzy je lepsie jeden krat vidiet, ako sto krat pocut
 

Shanigan

Lesný duch
Celkom dobrá zábava , cech sa baví ..... teda minule sa nám kováčov nedostávalo, teraz sú to zase tesári, to ich treba toľko ale toľko... čo to asi stavajú niekde tam v pozadí?:rolleyes: tej voňavky, treba akosi veľa,hm, žeby teraz riadili práce samé ženy ? ale ten flakon je peknunký, sama by som ho prijala :p
 

Shanigan

Lesný duch
Tak to tretie kolo je sila, toľko odznakov treba a šperkov :rolleyes: som zvedavá, či sa nám podarí ukončiť aspoň dve cesty . A vy ostatní ako ste na tom ? ;)
 

Imiris

Lesný duch
Ja som sa tu po dvoch týždňoch poriadne dostala až dnes, ale fičíme :) každú chvíľu chýba niečo iné, ale vždy niečo :D ono človek asi nikdy nebude spokojný :D
 

DeletedUser634

Guest
Ahojte. Potrebujem poradit. Mám žulove bane, a tie maju kapacitu zasob 11100. Ked chcem vyskúmať Zlievaren medi musím pouzit 12000 žulu. Ak nevyskúmam zlievaren medi nemozem vylepsiť žulove bane a zvysiť kapacitu. Ako si poradim?
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ahojte. Potrebujem poradit. Mám žulove bane, a tie maju kapacitu zasob 11100. Ked chcem vyskúmať Zlievaren medi musím pouzit 12000 žulu. Ak nevyskúmam zlievaren medi nemozem vylepsiť žulove bane a zvysiť kapacitu. Ako si poradim?
Vylepsi portal trpaslikov na vyssiu uroven
 

Shanigan

Lesný duch
Ja som sa tu po dvoch týždňoch poriadne dostala až dnes, ale fičíme :) každú chvíľu chýba niečo iné, ale vždy niečo :D ono človek asi nikdy nebude spokojný :D
no veď práve , stále niečo chýba ,ale dá sa to . máme veľké plány tak som zvedavá ako sa nám to podarí .... ale tie 1-2 dňovky dajú zabrať :eek:
 

DeletedUser13

Guest
Naše spoločenstvo to moc nerieši a však aj prečo ? Odmeny sú tie isté ako boli motivácia tam veru veľká nie je.
 

Shanigan

Lesný duch
Sander u nás ide skôr o zábavu, či dokážeme teraz vyriešiť veci skôr a lepšie ako minule. Určite tie odmeny sú nic moc, ide iba o to nadšenie :) a popri výrobe odznakov ,rastú aj zásoby a utešene. netreba stále pozerať len na prospech , hrať sa treba, lebo ináč vyhoríme ......
 

DeletedUser127

Guest
Za mňa teraz trošku sklamanie.. Potom ako sa dušovali, že to chcú vylepšovať je to v podstate to samé čo minule. Na viacerých fórach som čítala ako sú ľudia nespokojní, lebo sa zle preklikávajú úlohy, že nie je vidieť nejaký súhrn kto koľko dal atď.. Nič z toho sa neudialo. V spoločenstve to ožilo, to je plus, no očakávaný upgrade sa akosi nekonal. Dúfala som, že to nebude jedna z tých akcií ktoré sú nonstop dokola rovnaké (ako turnaje) a prinesie to nový vietor do hry, toto sa mi žiaľ nesplnilo.
 

Shanigan

Lesný duch
No jo Evellyn, nespokojní sú najmä tí na popredných miestach ako som zistila, pre nich odmeny sú na nič, to chápem. Ale zase to vylepšenie som ani neočakávala, skôr som tŕpla aby to nekrachlo ako minule .No ale tohto roku nemám pocit, žeby sme mohli očakávať vylepšenia :p buďme radi ak sa opravia chyby, ktoré sa v hre objavia. A nechcime zázraky, toto nie je platená hra :rolleyes: aj keď do toho niektorí dávame eurá, ale tých nás asi tak moc nie je...
 

DeletedUser127

Guest
Nespokojných je viac, logicky najviac tí, ktorí sú tu najčastejšie :) Je to rovnako "platená" hra ako grepolis či ďalšie ktoré inno rieši. Zadarmo to nerobia, to si buď istá :D Nejde mi o odmeny, skôr o zábavu z hry. Ja viem, že všetko chce svoj čas a nikto nečaruje na počkanie, ale asi som náročná. Chcieť od hry len toľko aby nepadala mi príde málo.
 

DeletedUser489

Guest
Za seba sa tiez pridavam k nazoru, ze event je vo vysledku sklamanim. Na jednu stranu chvalim zlepsenie stability hry, na druhu stranu... ten otrasny system na robenie odznakov ostal. Mozno je to detail, ale skutocne nechapem ako je mozne, ze pre halloweensky event vedia vyvojari vykuzlit velmi krasne spracovane budovy ako je ten mlyn ci cintorin ale tento system, ktory vytaca hracov rad radom ostal...
 

Shanigan

Lesný duch
No v tom máte pravdu, že to klikanie pre odznaky je otrava . Mňa by ale viac potešili, keby spoločenstvo malo jeden sklad pre vyrobené odznaky a šperky , takto je to dosť nepraktické, darmo vieme, že spoločenstvo má to alebo ono, ak ten kto to má nie je pri stroji. Musíme predsa existovať aj v reálnom svete,že ? povinnosti nemožno zanedbávať ani v reále. a čakať kým niekto dôjde k PC /ide o dlhodobé výroby/ stojí čas :( No ale ináč je to vcelku zábavné . Snáď sa nám podarí udržať terajšiu pozíciu, alebo vylepšiť :p je to o hodne lepšie ako minule ..
 
Hore