• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

DeletedUser127

Guest
Som na tom podobne ako väčšina - odmeny nemotivujúce až odpudzujúce (za toľko snahy obchodníka? niekto z vývojárov má zjavne zvrátený zmysel pre humor..), systém preklikávania čo vadil najviac sa ešte v podstate zhoršil o nové položky, to čo chceli temer všetci - nejaký prehľad kto dal koľko čoho ako pri turnaji chýba. Nuž čo k tomu povedať :D Je super, že to v spoločenstve zase ožilo a rozprúdilo diskusiu, no stačí pár vecí aby to bolo podstate zaujímavejšie a lepšie a tie sa akosi nekonali. Nevidím to s touto akciou vyložene čierne a je fajn, že pridali aj nejaké nové prvky ktoré sú trošku zmenou a netopíme sa tak vyslovene v mori monotónnosti, ale chcelo by to ešte na tom popracovať.
 

Shanigan

Lesný duch
Ešte 13 hodín :) som teda zvedavá ... hm, to sa asi stavia nejaký chrám na území Elvenaru, keď musíme vyrábať toľko sôch .... a ten spoločný sklad by sa vyložene práve pri tomto dobrodružstve zišiel. Nie všetci môžme aj v práci hrať a niektorým trvá viac hodín kým dôjde domov. Čo nebolo minule, tentoraz zostane na jednotlivých skladoch oveľa viac predmetov a to dokáže človeka nazlostiť . Dúfam, že ďalšie DS nebude tak skoro.....
 

DeletedUser278

Guest
Dobrodružstvá skončili a tak ako minule chcem zas poďakovať všetkým mojim skvelým spoluhráčom, ktorí sa zase "hecli" a zase sme to poriadne odpálili na prvé miesto. :cool:
Taktiež ďakujeme spoločenstvu Fantastic Beasts za napínavý súboj a za včerajšok, keď ste nás "nepríjemne" prekvapili. :D To nás naštartovalo ešte viac. Díky ;)
 

DeletedUser127

Guest
Tak máme tu koniec a ja chcem poďakovať celému nášmu spoločenstvu, zase raz ukážka toho ako sa s vami super hrá :) Dali sme to v pohodovom duchu bez ponocovania či iných šialeností a cez to sme trhli minulé dobrodružstvá o tisíce bodov čo je úžasný výsledok. Veľa sme popísali, nasmiali sa.. zábavka ako sa patrí ;) Gratulujem víťazom, postarali ste sa nám o napínavý záver. Kto by povedal, že "stavbárska hra" môže byť taká akčná :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser278

Guest
áno, ten záver bol fakt napínavý :D ani neviem ako skákali body, čo som furt točila nápoje na 120 dielňach :D
 

*Hawkins*

Lesný duch
ja k tomu poviem len tolko, že ak niečo nespravia s tými úlohami tak dalšie dobrodružstvo z vysoka kašlem...lebo aby mi pri výrobe 6 tesárov sekli 3x úlohy a musel som kvoli tomu znova načítať hru tak to je trošku privela :D
 

Shanigan

Lesný duch
áno, ten záver bol fakt napínavý :D ani neviem ako skákali body, čo som furt točila nápoje na 120 dielňach :D
no jo to sa teda hralo predpokladám aj ostatní mali dielne neúrekom :D , a ja som si lámala hlavu ako to tvoje spoločenstvo robí . No asi budeme musieť aj my si nechávať voľné plochy pre DS a eventy . Napriek tomu, že to bolo o krk, u tých čo sme nemali miesto , aj tak sa spoločenstvo Slovakia umiestnilo celkom slušne :)/ lepšie ako minule, aj keď sa nedarilo ako minule. tie dlhodobky nás ničili ,bolo ich akosi veľmi veľa ... :p /
 
Naposledy upravené :

Imiris

Lesný duch
Hodne urobilo aj to, že bola skoro polovica spoločenstva medzi rasami a elementálov púšťajú až zajtra :) Ja tiež ešte len čakám na usadlosti lesných elfov :)
 

DeletedUser278

Guest
Presne ako vraví Imiris. Mala som veľa miesta nachystaného pre ementálov, však tí zhltnú veľa. Takže to celkom šlo. :) Len klikanie bola makačka
 

DeletedUser32

Guest
za mňa vylepšenie super...ale veľmi mi chýba prehľad odznakov ktoré ma celé spoločenstvo dokopy...je to tímová hra tak takáto informácia by bola fajn...ako dá sa to poriešiť cez správy ale je to zdĺhave...takže táto možnosť by ma celkom potešila...ale inak spokojnosť
 

Shanigan

Lesný duch
Thor to sme už navrhovali minulý rok, ako by bolo super mať spoločné sklady. Čo ak nájdu aj na ten problém riešenie. Lebo veru pre tých čo robia, alebo nie sú vždy pri PC by to bolo super. Takto sa často musí čkať aj pol dňa, kým sa ten ktorý odznak dodá . Ale je to už oveľa jednoduchšie a ľahšie :) Takže chválim :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Napíšte nám hneď ticket, nech Vám to vieme opraviť - evidujeme tieto problémy, a sme Vám k dipozícii aby ste vedeli hrať čo najviac :)
 

DeletedUser924

Guest
Ahojte. Mám návrh: celkom by padlo vhod keby v budúcom dobrodružstve bola odmena namiesto artefaktu fénixa artefakt stonehenge :)
 
Hore