• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

Shanigan

Lesný duch
Tak a máme to za sebou :rolleyes: Narjel gratulujem aj ja , pekne ste predbehli nás všetkých . No ale ani náš cech SLOVAKIA sa nemá za čo hanbiť ;) minule sme boli v dobrodružstve na 8 mieste , teraz sme sa dostali na 5 mieste Síce posledný deň to bol dosť urputný boj o toto miesto :p ,veď sme oň aj bojovali zo všetkých síl. Hm, nebyť tých dlhodobiek v jame , tak by to bolo lepšie. Pána toľko náhrdelníkov a náramkov čo sme vyrobili ,vycvičili kováčov ,snáď by sme si mohli otvoriť aj klenotníctvo :D a k tomu aj zamestnávať umeleckých kováčov ,uživili by sme sa :p
Toto miesto nás teší o to viac, že v rebríčku sme sa zase vrátili na 11 miesto ..... je dobré vedieť ,že sa môžeme na seba spoľahnúť , naša veliteľka môže byť spokojná s nami :)
Zase sme sa niečo priučili, zlepšili stratégiu, takže na budúce by sme mohli ešte lepšie plniť úlohy :D
 

DeletedUser13

Guest
Ako je to s vami a týmto Extra ´´vylepšeným´´ Dobrodružstvom ?
Ja úprimne na to s vysoka kašlem tie odmeny si môžu oni postaviť do Mesta !
Ako odmenu dajú Potulného kupca ? Čo s tým mám ako robiť ? Hádam nie postaviť.
Už aj tak drahé a cenené miesto aby som zababral takýmto trash-om (Smetím) ?
Ďakujem nie.

Ako sa k tomu staviate vy ?
 

DeletedUser234

Guest
asi tak ako píšete, len z úcty k spoločenstvu robím ale len tie základné úlohy, ktoré robím každodenne
 

Shanigan

Lesný duch
No ja už som stratila z elánu pre hru dosť veľa ... bola reč o nejakom vylepšení dobrodružstva , ale vidím len pridané tri predmety ... ostatné je také isté . Robím predmety, ale len preto, aby sme ako spoločenstvo nestratili svoje miesto v rebríčku, a aby tí čo sú nižšie dostali toho obchodníka.. ináč, nic moc . Miesto na budovy nemám, inventár plný . Áno chápem, že pre nováčikov sú budovy výborné a motivujúce ...
No uvidíme čo ponúknu v ďalšom kole ...
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Otrasss,ešte aj v turnajoch to "pekne" spravili každý den rovnaké kuzla.Palec z vysoka dole.
 

DeletedUser489

Guest
Pozitivne hodnotim tempo dobrodruzstva, take cosi ako jama druhy den... fakt nehrozi :) Odmeny v podobe vedomostnych bodov vitam, ale asi by to chcelo nejaku krabicu s vyberom do buducna a nech uz si hraci vyberu ci chcu peniaze, nastroje, urychlovace ci vedomostne body ci nejaky mix.

Ale... Dojalo ma, ze system vyberu questov sa nielenze nezmenil, ale este pribudli 3 dalsie predmety, aby mohol clovek este viac nadavat pri preklikavani... Chapem, ze tvorcovia sa nemozu rozkrajat, ale nech sa nabuduce vykaslu na sukanie eventov za sebou ako horuce rozky z rury (ako ten cervenofuzovy event na ktory som inu reakciu ako ,,wtf ??" nepocul) a bud nech prepracuju system vyberu questov v spolocenstve alebo nech tam daju nie 2 ale 4 ci 5 policiek v ktorych sa tie questy tocia cize ak vyrabam stale hodinovky, nemusim kliknut 8x ale len 4 ci 5 razov. Malickost, ale velmi to kazi cely zazitok z eventu.
Moje 2 centiky do diskusie.
 

Emma

Lesný duch
Súhlasím to preklikávanie je únavné a ešte keď sa to zasekne, tak je to paráda :(
keby tam bol filter alebo ako píšeš viac políčok na výber odznaku by bolo super :) neplánuje sa nič také?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Súhlasím to preklikávanie je únavné a ešte keď sa to zasekne, tak je to paráda :(
keby tam bol filter alebo ako píšeš viac políčok na výber odznaku by bolo super :) neplánuje sa nič také?
planuje sa prekopat cely system questov ale to bude trvat dlho predpokladam
 

Imiris

Lesný duch
Prehnali to...my to ešte jakš takš spravíme, ale menšie spolky? Pochybujem, že sa dostanú ďalej ako na koniec druhej mapy, čo je škoda. Odmeny na nič, ešteže sú tam tie VB. Ja tých obchodníkov postavím možno na dva dni a zmažem, nech mi nezavadzajú v inventári..a to som sa tešila na mannovú chalúpku, konečne by sa mi zišla :(
 

Shanigan

Lesný duch
Súhlasím s Irmis, to je jednoducho vydieranie na nákup kryštálov a príslušenstiev. Na dobrodružstvo je 5 dní, ale je treba sôch ako mraku, čo sú dvojdňovky .A okrem toho ani očarovania /napriek tomu, že niektoré možno získať v turnaji / nie sú za pár hodín.A to nehovorím o ďaľších predmetoch. A určite nezbúrame pol mesta kvôli tomu, aby sme postavili viac manufaktúry a dielne. Robím čo môžem ,keďže sa snaží aj spoločenstvo, ale toto je ďalšie mínus pre elvanar .Už to nie je zábava , ale drina a sedenie pri PC väčšinu času čo by človek mohol robiť užitočnejšie veci. Najmä keď aj tu to ide ako predtým.... "zlepšenie " v dobrodružstve je vlastne len nútenie míňať kryštály a eurá ,vlastne na nič ..... :mad:.
 

DeletedUser595

Guest
Chápem že "dobrodružstvo" má motivovať spoločenstvo k aktivite a čo najlepšej spolupráci, ale tie odmeny slušne povedané... nemotivujú. Keby sme sa v spoločenstve navzájom nehecovali, tak neviem. Ale úplne tragicky to nevidím, zatiaľ ma to stále baví. :D
 

DeletedUser717

Guest
v ktorý deň a hodinu končía "Dobrodružstvá spoločenstva"???? Neviem to nikde nájsť
 
Hore