• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tak ako sa Vám páči naša herná udalosť? Povedzte nám svoje názory na ňu :)
 

MajaR

Lesný duch
Názory budú až to uvidíme, ale ako sa pozerám na Donyho mesto, žeby sa viac oplatilo stavať dielne ? oplatí sa búrať pol mesta kvôli tomu ? Nech nám povedia svoje skúsenosti tí ktorí to už hrali na bete...zatiaľ sa mi nepáči že sa môže vybrať len jedna cesta pre všetkých, každý by mohol robiť to čo mu ide lepšie
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Názory budú až to uvidíme, ale ako sa pozerám na Donyho mesto, žeby sa viac oplatilo stavať dielne ? oplatí sa búrať pol mesta kvôli tomu ? Nech nám povedia svoje skúsenosti tí ktorí to už hrali na bete...zatiaľ sa mi nepáči že sa môže vybrať len jedna cesta pre všetkých, každý by mohol robiť to čo mu ide lepšie
to sa musite dohodnut v spolocenstve ktora cesta bude pre vase spolocenstvo najlepsia
 

MajaR

Lesný duch
no to mi je jasné, ale môžeš napísať svoje skúsenosti keď si to už hral na bete, chystáš si dielne...veď uvidíme teda sami
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
len preto lebo dielne vyrabaju az 6 druhov tovaru a su rychlejsie ako manufaktury
 

DeletedUser210

Guest
Predpokladám, že "Dobrodružstvá" sa budú podobať turnaju. Čím väčšia účasť, tým väčšie odmeny... chudáci začínajúci. Presne podľa reálneho života, ten kto má vrchovato, tomu sa ešte pridá. Čo to bude za úlohy sa dá predpokladať, čo to bude za odmeny, to sa uvidí. Pokiaľ to bude ako za posledný dvojdielny plesový event, no ďakujem pekne.
Pre všetkých, ktorí sú zvedaví, na ochutnávku, prvá mapa plná úžasných, prekvapujúcich a neodolateľných úloh a následne úžasných, prekvapujúcich a neodolateľných odmien.

2l9l1t0.jpg


Veľa šťastia rivalom praje spoločenstvo ROYAL
 

DeletedUser127

Guest
Mne sa to zatiaľ pozdáva, konečne niečo úplne iné ako doterajšie akcie.
 

axa11

Lesný duch
Bude sranda už to vidím.:D Nechcem byť skeptik,ale očakávam ako sa začnú ľudia v spoločenstvách postupne papkať,:D
 

Shanigan

Lesný duch
Uvidíme čo to bude, že zo začiatku bude chaos, to je fakt . Ale bude zaujímavé zistiť ako budú reagovať členovia spoločenstiev ,a po tom týždni aký bude presun hráčov medzi spoločenstvami :p doteraz to bolo dosť pianko, že ? Boli spoločenstvá , pri turnajoch niektorí sa snažili o dušu, niektorí sa viezli, ale tak nenápadne/hra to dovoľuje/ že sa to vytknúť nedalo. Teraz to bude ostrejšie , aspoň podľa predbežných informácií to tak vyzerá . Hm, a ukáže sa či je spoločenstvo fakt celistvé , schopné spolupráce ,schopné ísť jednou cestou /aj keď nie všetci máme rovnaké sily a rovnaké slabiny/ a či dokážeme tolerovať, že každý z našich cechových druhov je iný :rolleyes: Dúfam, že náš cech nesklame ;) dohadovať sa je dovolené ,dokonca sa to aj vyžaduje pri týchto akciách , dúfam ale že to neskončí vystúpením, či vyhadzovom z cechu :eek: To prajem nielen nášmu cechu ale aj všetkým rivalom ..... ak sa to podarí zvládnuť s eleganciou, bude to zaujímavé dobrodružstvo :)
 

DeletedUser373

Guest
páči sa mi to, preverí silu spoločenstva. Čo mi vadí je to, že ked ziskam odznaky, nikde nevidim prehlad kolko ktorych mam. Ked hra viac hracov, niekto pouzije prislusny odznak napr. pivovy a mne ostane nevyuzity, lenze neviem si pozriet, kolko ich mam uz spravenych, musim pracne kliknut na policko a zistovat, co este mam. Trochu dost to komplikuje hru. Asi mi nezostane nic ine, len si to pracne zapisovat. Aspon tak to funguje na anglickom serveri. Inak fajn hra. Skoda, ze tu tajite zaciatok hry, to je hlupost, ved kazdy ma moznost precitat si, kedy hra zacina - cize nie je to o rovnosti prilezitosti. Tiez velka skoda, ze to nezacalo cez volne dni, ale zacinate v pondelok. Moj nazor. Najviac mi vadi, ze nikde nevidim prehlad ziskanych odznakov - aspon v tej ang. verzii, predpokladam, ze na sk serveri to nebude inak.

inak paci sa mi, ze aj sam vojak v poli dokaze prejst po modrej, event. zelenej znacke a ziskat prvu truhlicu, sice nic extra odmena, ale pekne, ze vie to sam dosiahnut, ak zapne rozum
 
Naposledy upravené moderátorom:

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Najviac mi vadi, ze nikde nevidim prehlad ziskanych odznakov - aspon v tej ang. verzii, predpokladam, ze na sk serveri to nebude inak.
na mape spolocenstva je uplne hore ikona trikolory kde ti ukazuje vsetky tvoje odznaky
Tiez velka skoda, ze to nezacalo cez volne dni, ale zacinate v pondelok
vyriesenie poslednych chyb malo prioritu pred spustenim to pred vikendom
 

DeletedUser86

Guest
mna stve ze nas nechavate takto neustale cakat a nenapisete ani priblizny cas kedy spustite dane dobrodruzstvo clovek tu chodi klikat neustale no popravde ma to nebavi.. pri vacsich akciach by mala byt preciznejsia organizacia aj z vasej strany.. nie len z nasej
 

axa11

Lesný duch
Osobne teraz po príchode novej udalosti naozaj neviem ako mám tu hru zaradiť.Je to budovateľská stratégia?Asi nie ak,zbúram pol mesta iba kvoli udalosti ako niektorí.Pripadá mi to ako miš maš ničoho a niečoho nekonkretného,Snaha mať produkciu tovaru a kultúru v nejakej rozumnej miere stráca význam.Nechcem písať o určitých veciach čo som si v hre všimol,ale táto udalosť určite nebude férová ani za mák,Začínam uvažovať o ukončení hry,aj keď som už tu dal nejaké malé euro.Škoda keď som začínal hra sa mi zapáčila,to boli ešte turnaje jednotlivcov ale postupom času zisťujem.že sa hra podľa mňa uberá zlým smerom.
 
Hore