• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
mna stve ze nas nechavate takto neustale cakat a nenapisete ani priblizny cas kedy spustite dane dobrodruzstvo clovek tu chodi klikat neustale no popravde ma to nebavi.. pri vacsich akciach by mala byt preciznejsia organizacia aj z vasej strany.. nie len z nasej

Práve pri udalosti ako je takáto nezverejňujeme čas lebo niektorí hráči by boli vo veľkej výhode :)
A mnoho krát čas nevieme ani my, nakoľko sa môžu objaviť komplikácie a potom by ste sa sťažovali že to nezačalo 12:00 ale napríklad 12:30.
 

DeletedUser234

Guest
viem že patrím k stálym kritikom, ale nechcel som sa urieknuť tak som sa až do spustenia eventu nevyjadroval, ale teraz už môžem, ako super, vymysleli niečo nové, ale tie ceny ... tak to si snáď robia srandu ... ako tie budovy nech si strčia do ... za klobúk, jediná rozumná odmena, ale tá je samozrejme pre vyvolených, je 14 hodinový urýchľovač

ako už niekto písal predomnou, hra sa mi páči ale už dlhšie hľadám dôvod, prečo s touto hrou skončiť, ďakujem že mi to uľahčujete

BRAVOOOOOOOOOOOOOOO
 
Naposledy upravené moderátorom:

lavana

Šepkajúci golem
Hra síce už začala, ale niečo tak chaotické sa len tak nevidí ... nejaký tutoriál by k tomu nebol? Odmeny ani nekomentujem, asi to raz prejdeme ale ak mi moje spoločenstvo dá najavo, že sme zabili kopu času doslova za nič, tak ďalšie dobrodružstvá budeme ignorovať. Nebudem kaziť ľuďom radosť z hry tým, že by som ich k tejto novinke nútila.
 

Imiris

Lesný duch
U nás to tiež vyskúšame a potom sa demokraticky rozhodne, nakoľko to budeme ignorovať, alebo plniť :) Lebo ceny nie sú veľmi motivujúce...aspoň pre mňa sa zdá byť príťažlivé len to na prvých 3 priečkach a to už treba pri tom sedieť a makať. A presne, ak by to malo ostatným znechutiť hru, načo :) Ale ja sa zapojím všade :D :D
 

gmail

Lesný duch
aka dlha je ta mapa? da sa vratit na jednotlive cesty a doplnat ju ked -cisto teoreticky- prides na hrad? kolko bude vyziev? ked nedobijeme hrad tak co body? budu sa prenasat do dalsej hry? mam trochu chaos .... a nie je nejaka tabulka pre cele spolocenstvo - kedze je to hra "hromadna" :) - kde si kazdy moze pozriet celkovy stav(pocet) vsetkych v celom spolocenstve nazbieranych odznakov? :cool:
 

gmail

Lesný duch
:( skoda ze je to take uponahlane- ocenujem ze sa vyvoja snazia hru neustale niecim "ozivovat" :D ale muchy by sa mali vychytavat hlavne na bete-radsej by clovek pockal dlhsie - netreba tak tlacit na pilu... :(
 

DeletedUser86

Guest
Práve pri udalosti ako je takáto nezverejňujeme čas lebo niektorí hráči by boli vo veľkej výhode :)
A mnoho krát čas nevieme ani my, nakoľko sa môžu objaviť komplikácie a potom by ste sa sťažovali že to nezačalo 12:00 ale napríklad 12:30.
Kiwa ved ale aj turnaj je dany dopredu kedy zacne a tam sa to neriesilo ci? :D
 

DeletedUser86

Guest
Citam tu rozne nazory, nebudem pisat za spolko ale za seba... mne sa to paci, je to sutazive napinave, clovek zase aj hybe kus rozumom co ako urobit a hlavne sa v spolku zase rozletela komunikacia a teamovy duch a vsetci sa nejak zapajame... nevravim ze budeme robit kazde jedno dobrodruzstvo.. to zalezi samozrejme aj na cenach a ako to tu uz niekde padlo.. samozrejme ta prva cena je najlepsia a o tu sa oplati bojovat ostatne ma az tak nezaujimaju. Trebars dalsie dobrodruzstvo budu ine odznaky ine kombinacie uloh, ine dni kedy sa to spusti a mozno aj zaujimavejsie hlavne ceny. Vravim si ze je to novinka, ktora isto prejde aj nejakym procesom vylepsovania, je to budovatelska strategia, a kto rad sutazi ako ja pride si na svoje. Ale urcite nebudem nutit spolocenstvo do tejto aktivity tak ako turnaje... rozmyslime sa dohodneme sa a co si odsuhlasi vacsina to sa bude robit. Ale urcite aj inym sa pacia pekne odmeny. A hlavne tu moze aj menej rozvinuty hrac pomahat, kedze vsetko je postavene na principe vyroby. Takze zalezitosti tipu je to len pre vyrazne rozvinutejsich hracov u mna nepochodia (no mozno vynimka dotovania produktov, ale tak clovek nie je v spolocenstve snad sam). Tolko za mna
 

DeletedUser

Guest
Ahojte, poprosím informáciu o úlohe "diamantový náhrdelník" je tam uvedené : 1x veľkolepý oltár, 3x obrovský glóbus, 1x luxusné kreslo... nie je to chyba s tými tromi glóbusmi???? Ďakujem za skorú odpoveď...:)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Ahojte, poprosím informáciu o úlohe "diamantový náhrdelník" je tam uvedené : 1x veľkolepý oltár, 3x obrovský glóbus, 1x luxusné kreslo... nie je to chyba s tými tromi glóbusmi???? Ďakujem za skorú odpoveď...:)
je to len chyba v texte, ma tam byt len 1x obrovsky globus
 

Imiris

Lesný duch
Idú tam podobné úlohy ako na ceste, len každé kolo pridá len 50 bodov. Nechtiac sme to otvorili skôr :(
 

DeletedUser13

Guest
A kedy Presne Končí Dobrodružstvo tak ma to ***** že tam nie je presní čas !
 

Shanigan

Lesný duch
Tak som sa zamyslela/no stáva sa mi to občas :p,že sme zabudli ako sa HRÁ .Teraz nemyslím PC hra, ale tak bežne ako sa hrá . Vždy a všade čakáme výhody, čakáme darček, čakáme že niečo dostaneme a to bez väčšej námahy ,alebo len tak zadarmo /ale nič nie je bez námahy a tobôž nie zadarmo, to je len reklamný slogan a my sme tomu uverili :( / Mnohí sa tu ozvali ,že ceny sú slabé.....
No tento prvý raz je to dosť chaotické, mnohí sme sa nevedeli dosť venovať spolupráci, ja osobne som spravila dosť málo odznakov a šperkov/ žiaľ september,október je u mňa dosť aktívny a k PC sa dostanem len večer / ,ale niečím som prispela k postupu.Ale potešila ma tá spolupráca v našom cechu , tá snaha ísť dopredu, robiť a dodať to čo potrebujeme k postupu SPOLU. Radenie, ale aj povzbudzovanie jeden druhého " Sme spolu" . Nech už skončíme na ktoromkoľvek mieste ,dodalo to dobrý pocit a poučenie o stratégii. Ešte máme 1 deň, tak dúfam, že sa nám splní o čo sa snažíme :p
 
Hore