• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!
zuzulleta
Reakčné skóre
138

Profilové príspevky Najnovšia aktivita Príspevky O

  • ako zvýšim sklad na žulu mam kapacitu 11100 a potrebujem 20 000. dakujem za odpoved
    zuzulleta
    zuzulleta
    ahoj, musíš vylepšiť portál trpaslíkov na úroveň 2 ;)
    Ahoj Zuzulleta, zas mam problem - 2 kamarati maju RYCHLEJSIU PRODUKCIU (vid novinky elvenaru) ... ja to nemam! Preco???
    dik za odpoved :)
    zuzulleta
    zuzulleta
    Ahoj, problémom je, že tieto bonusové výroby sú zatiaľ len v testovacej fáze a pri ich testovaní je vybratá náhodná skupina hráčov, teda jedni bonus majú, druhí zas nie...
    Ahoj ZUZULETA, zistil som, ze kulturny bonus nezvysuje vyrobu, len peniaze a tovar ... potom straca vyznam SUSEDSKA VYPOMOC aj BUDOVANIE KULTURNYCH BUDOV bez ludi ... KDE sa TO sudruhom v NDR pokazilo ? :DDD
    lenni
    lenni
    Nechcem byť škodoradostná, ale to si zistil až teraz? :O Veď aj vo Wiki sa to tak píše....
    • Páči sa mi to
    Reakcie: MIstav
    zuzulleta
    zuzulleta
    Ahoj, áno, kultúrny bonus slúži na zvýšenie produkcie zásob a mincí (prídu časy, keď sa ti to bude veľmi hodiť). Pokiaľ chceš zvýšiť produkciu posilnených manufaktúr, postav si staroveký div "Horská budova" (možnosť postaviť ho získaš po dokončení kapitoly trpaslíkov) ;)
    • Páči sa mi to
    Reakcie: MIstav
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
Hore