• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Kulte Fénixa

DeletedUser595

Guest
Imiris v ktorej si kapitole, že si z toho majáku taká nadšená? Mne sa to až tak nepozdáva.
 

Imiris

Lesný duch
Imiris v ktorej si kapitole, že si z toho majáku taká nadšená? Mne sa to až tak nepozdáva.

Na konci elfov, teda dúfam, že sa dostanem do konca eventu na čarodejov :)) Ono, mne sa ten set páči (Inak je ten majak skoro na houby), keď vyklidím lesné manufaktúry, budem ho mať kým sa mi nerozvinie kampus a fakulty. Ak zložím celý set, bude mi to dávať jednu VB a jeden runový úlomok denne, čo budem potrebovať (chcem toho enara stavať aspon na 11 a tolko run nemám) :) o týždeň zistím, či mi padne aj tá druhá denná budova do setu a zvyšok sú hlavné ceny a pri zdvojených odmenách by mi to malo výjsť na všetky.
 

DeletedUser13

Guest
Tak ja som naozaj spokojný som v polke Eventových úloh konkrétne som na úlohe
43. Preskúmaj 2 provincie ALEBO vylepš 2 budovy na level 10 alebo vyšší

A tú budem mať zajtra asi okolo 15 hodiny hotovú :D
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Ahoj, neviete, pls, co je 32. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (5-hodinový) ?
 
Naposledy upravené :

DeletedUser13

Guest
Už to bolo aj opravené v základnom poste áno jedná sa o preklep ako som písal ja som to len skopíroval sám som to neprekladal. Sám používam originálnu anglickú verziu. Prepáčte za možné nepresnosti.
 

DeletedUser489

Guest
Ta studna zelani co bude v 10. den, je pravda, ze sa tam pise o 100 dnoch fungovania ?
 

Gustik

Tichý rytier
Hotovo :)

hotovo.png
 

DeletedUser13

Guest
Tak aj ja hlásim že som úspešne pokoril Event :)
konečne sa môžem pustiť do vylepšovania mesta a nebudú ma brzdiť úlohy
Všetkým prajem aby vám išli úlohy ako po masle =)
 

DeletedUser595

Guest
To je dobrá otázka. Lebo mne to vychádza, že nebudem mať dosť nebeskej podstaty na všetky odmeny a to otváram truhlice len keď sú pierka dvojnásobné.
 

DeletedUser13

Guest
Ja nikdy nejdem po tretej odmene ak padne padne nebudem sa blázniť ja Jedinou budovou keď môžem mať také aké ja chcem a nie iba 1 :)
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Už to bolo aj opravené v základnom poste áno jedná sa o preklep ako som písal ja som to len skopíroval sám som to neprekladal. Sám používam originálnu anglickú verziu. Prepáčte za možné nepresnosti.
Ahoj, nemám čo prepáčiť, naopak, som veľmi rada za ten zoznam, veľmi mi pomohol - už som na 84 úlohe. Ešte raz, ďakujem :)
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Pls, môžete mi poradiť ohľadne Fénixových budov, mám na mysli tie Phoenix Cult Set, keď ich pospájam, budú dávať väčšie výhody alebo ďalšie ? Napr. Uctievanie Fenixa - vyrába hodváb, ale keď na ňu ukážem, dolu svieti 56 krištáľ - 56 zvitky - 56 hodváb - 1 VB. Ešte to nepoznám, tak prosím o info, inak super Event :)
 

lenni

Lesný duch
Budu ti dávať ďalší tovar. Mne uctievanie teraz vyrába zvitky najmä (posilnenie mam na hodvab) a ešte aj trocha kryštálu. Mám pri tom námestie a to mi dáva dosky a mramor zatiaľ.
 
Hore