• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Kulte Fénixa

DeletedUser790

Guest
To je dobrá otázka. Lebo mne to vychádza, že nebudem mať dosť nebeskej podstaty na všetky odmeny a to otváram truhlice len keď sú pierka dvojnásobné.
Presne nad týmto sa pozastavujem aj ja. Event som zdolala v nedeľu a tiež som si vyrátala, že nebudem mať dosť nebeskej podstaty. Vychádza mi z toho len to, že tvorcovia chcú aby si investoval eurá do nebeskej podstaty alebo nechal posledný ozdobák zo setu plávať ;)
Taktiež 5ty ozdobák zo setu nahodili dnes ale nedali dvojnásobný bonus za otvorenie vajíčka, takže tiež dosť blbo to vyšlo.
Mohli to potom urobiť tak, že keď prejdeš 86 úloh tak ideš od začiatku ale s väčšou obtiažnosťou plníš úlohy - alebo denná úloha od Feníxa mohla dávať viac ako 35 nebeskej podstaty. Som začiatočník v Elvenare a ten set sa mi zdá na môj momentálny postup dobrý, kombinuje aj kultúru aj obyvateľov plus niečo málo surovín dáva tiež, takže by bola škoda nemať celý set len preto, že tvorcovia neumožnili ho získať bez finančnej investície do hry :(

PS: Kde sa dá pozrieť aké denné odmeny budú nasledovať?:):):)
 

DeletedUser793

Guest
Povedzte nám čo si myslíte o novej udalosti, páči sa Vám? :)
Nepáči sa mi, že od začiatku sa stále ponúkajú len také denné odmeny, čo sú budovy také, ktoré sa stavajú len ku ulici. Chcelo by to kultúrne budovy bez kombinácie iných vlastností, ktoré netreba stavať k ulici a poskytujú veľa kultúry...
 

DeletedUser635

Guest
ahojte, ako zistím v ktorej som úlohe? a kolko ich je teda všetkych?
 

DeletedUser635

Guest
škoda aj tak to nesedí, dnes mala byt denna odmena wishing well a je tam kriklave vajce....
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
bude v evente, tak ako sa o tom hovorilo nazivo vo vcerajsom live prenose na facebooku, zaznam si mozte pozriet
 

Imiris

Lesný duch
Ja som kdesi v troch štvrtinách. Len sa bojím, že mi to na tú tretiu nevyjde :( ak by som aj do konca otvárala truhličky na dvojnásobné odmeny po 40 pierok, potrebujem to otočiť viac ako 30-krát. Všetko záleží od toho, kolko krát mi padne nebeská podstata navyše. Veľa mi jej zjedlo predvčerom na klietke a dnes som chcela aspoň jednu studničku :) Inaaak, tie studne želaní sú nádherné :)
 

DeletedUser593

Guest
Ahojte. Ja som už splnila všetkých 86.úloh a zostala na 400/800 dúfam, že sa mi podarí nazbierať dosť nebeskej podstaty na tú poslednú odmenu :)
 

lenni

Lesný duch
No, tiež som dnes dokončila úlohy z prvej sady, a som na 380-tich pierkach. Trafila som si dnes studňu, tak som rada :) Tiež dúfam, že budem mať dostatok pierok na poslednú budovu zo sady, aj keď moc tomu neverím.... :/
 

Imiris

Lesný duch
Ono by to malo vychádzať na všetky tri budovy, ak by sme vyberali len zdvojené odmeny, ale prúser je, že tie set budovy z denných padali rôzne, nie len na prvý krát...V tomto bol zimný event výhodnejší, lebo bol dlhší a mal aj viac úloh, tak sa dalo lepšie získať všetky odmeny. Hlavne, setová nebola tretia. To pokašlali. Dali síce veľa krát zdvojené odmeny, ale celkovo je možné získať menej podstaty :( Ale nevzdám to :)
 

lenni

Lesný duch
No, nevzdávam sa ani ja, podstata padá aj do mesta a každý deň sa dá ešte získať 35 ks. Aj mi pár krát padla z vajca, tak budem bojovať do konca :D
 
Hore