• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Kulte Fénixa

DeletedUser793

Guest
Ale veď druhá a tretia odmena sú dosť od veci... 5x3 tj 15 policok , nezodpoveda ponukanemu efektu, na takej ploche dosiahnem vyssi efekt pomocou vykonnejsich malych budov... ja si vyberam a prepocitavam a setrim vajicka len na to co je efektivne.. a to uz bude len nedelna odmena - teda aspon pre mna.. ;)
 

DeletedUser489

Guest
Ale veď druhá a tretia odmena sú dosť od veci... 5x3 tj 15 policok , nezodpoveda ponukanemu efektu, na takej ploche dosiahnem vyssi efekt pomocou vykonnejsich malych budov... ja si vyberam a prepocitavam a setrim vajicka len na to co je efektivne.. a to uz bude len nedelna odmena - teda aspon pre mna.. ;)

Caro poslednej odmeny je v tom,ze nou mozes vymenit starsiu eventovu budovu. Napr. ja mam ladovcovu zahradu s 1200 obyvatelmi a 1200 kultury, ak by som ziskal 3. budovu, tak ta ponuka 2300 obyv a 3100 kultury. 900 oby a 1900 kultury k dobru bez straty jedineho policka uz znie ako slusna motivacia.
Samozrejme ak ma clovek stastie :) ... ja cakam na predposledny den na urychlovace a 2x pierka, ak padne padne ak nepadne... svet sa nezruti :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Úplne ťa chápem, písal som to niekoľko strán dopredu, je to proste spôsob, ako vytiahnuť z ľudí peniaze. Ja som sa zmieril s tým, že posledná odmena nebude. :(
Mas to trochu pomylene, tato hra je free to play co znamena ze ju mozes hrat od zaciatku do konca zadarmo bez toho aby si nieco investoval do hry, ale aj napriek tomu ju niekto musi spravit a dostat za to mzdu, zadarmo na svete nedostanes nic, tretia odmena nebola nikdy garantovana pre ludi, ktori do nej neinvestuju a tak to aj ostane, bud mate velke stastie a poslednu odmenu si vytocite alebo si musite k stastiu dopomoct diamantmi a tak podporit vyvoj hry aby mohla pokracovat, do toho vas nikto nenuti, takze sa stazovat ze niekto z teba vytahuje peniaze po tom co hras roky tuto hru zadarmo je nezmysel
 

DeletedUser793

Guest
Mas to trochu pomylene, tato hra je free to play co znamena ze ju mozes hrat od zaciatku do konca zadarmo bez toho aby si nieco investoval do hry, ale aj napriek tomu ju niekto musi spravit a dostat za to mzdu, zadarmo na svete nedostanes nic, tretia odmena nebola nikdy garantovana pre ludi, ktori do nej neinvestuju a tak to aj ostane, bud mate velke stastie a poslednu odmenu si vytocite alebo si musite k stastiu dopomoct diamantmi a tak podporit vyvoj hry aby mohla pokracovat, do toho vas nikto nenuti, takze sa stazovat ze niekto z teba vytahuje peniaze po tom co hras roky tuto hru zadarmo je nezmysel
Suhlasim s Dony. Ja tiez kupujem diamanty ale dvakrat premyslim na co ich pouzijem, a kupujem ich cez mobil vtedy ked mi konci kredit a inak by prepadol tak aspon kupim diamanty.. nooo... :rolleyes:
 

DeletedUser793

Guest
Spočítal som koľko som dal euro za diamanty z SMS-siek, hrám to 11 mesiacov a presne 48 € som dal za diamanty ;)
 

DeletedUser595

Guest
Mas to trochu pomylene, tato hra je free to play co znamena ze ju mozes hrat od zaciatku do konca zadarmo bez toho aby si nieco investoval do hry, ale aj napriek tomu ju niekto musi spravit a dostat za to mzdu, zadarmo na svete nedostanes nic, tretia odmena nebola nikdy garantovana pre ludi, ktori do nej neinvestuju a tak to aj ostane, bud mate velke stastie a poslednu odmenu si vytocite alebo si musite k stastiu dopomoct diamantmi a tak podporit vyvoj hry aby mohla pokracovat, do toho vas nikto nenuti, takze sa stazovat ze niekto z teba vytahuje peniaze po tom co hras roky tuto hru zadarmo je nezmysel

Trochu prudká reakcia Dony. Napísal som len, že kto chce tretiu odmenu, musí zaplatiť. To je fakt, nenapísal som predsa žiadny nezmysel. Keďže platiť nechcem, som zmierený, že tretia odmena nebude... žiadne sťažovanie.
 

DeletedUser806

Guest
Tak len aby som spravne pochopil, aby som mohol dosiahnut na tretiu odmenu, musim si dokupit diamanty za 350 bodov, co se viac ako 2000 vajicok, teda 8300 diamantov, co je okolo 60 eur, spravne? tu uz niekomu musi riadne hrabat a este to tu niekto obhajuje? vsak inno games nema len tuto hru, ale kopec dalsich, ak sa najde 100 ludi, co daju 60 eur za toto, uz maju na ucte 6000 ecok a ak hraju kazdy mesiac nieco podobne len v inych hrach, tak to musia zarabat pekne, skoda, ze nie som programator,
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Samozrejme ze si to pochopil zle, ja som ziskal tretiu odmenu bez problemov a to sa mi este 1000 podstaty zvisilo a nic som nekupoval
 

lenni

Lesný duch
Viac ľudí už tretiu odmenu má a myslím, že ja to tiež stihnem, nemal by to asi byť až taký problém....Samozrejme, vajíčka treba otvárať hlavne pri zdvojených pierkach a nie každý deň...Všetko asi záleží od toho, ako si to kto rozvrhne....
 

Imiris

Lesný duch
Ano, mne to len tak tak nevýjde, lebo som mala menej šťastia a maják mi padol na viac pokusov, nehovoriac, že som chcela dva...a niečo som minula aj na studňu želaní, keby som neminula vajíčka na nu, mala by som tretiu cenu určite.
 

Shanigan

Lesný duch
The Rock majú pravdu, dá sa získať tretia odmena aj bez toho žeby si minul eurá
Ale musíš mať šťastie , prepočítať si kedy otváraš vajíčka ,kedy nie ... . Ja osobne nemám šťastie v hre / aj sakrujem hodne, keď chcem získať nejakú odmenu a just mi to nedá, ale ak aj dá, server zahapruje a odmena v čudu :( aj to sa mi stalo / takže sa ani nesnažím o tretiu odmenu ... a ani miesta nieto dosť /sklad je preplnený cenami z eventov a to pritom dostávam zriedka budovu ako odmenu /:rolleyes:
 

DeletedUser790

Guest
Neviem kde to postnúť mám ale otázočku - aká bude najbližšia udalosť v hre a kedy ju môžeme očakávať :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
O novej udalosti ešte nemôžeme veľa povedať :) ale je sa na čo tešiť :)
 

DeletedUser790

Guest
tak aspoň kedy približne sa môžeme na ňu tešiť a či dovtedy budú aspoň dobrodružstvá spoločenstiev alebo nejaká podobná "menšia udalosť" :)
 
Hore