• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Kulte Fénixa

DeletedUser790

Guest
Otázočka - budú ešte dvojnásobné pierka v udalosti Fénix - pretože podľa zoznamu denných odmien z BETA to nesedí, keďže mali byť tuším včera a neboli :(

PS: Teraz sa dozvedám že double bonus na pierka včera bol - tak ako to že mne nenabehol??
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser595

Guest
Včera to bolo s tými dvojnásobnými pierkami zaujímavé presne ako píše Casseiopea. Od rána tam neboli, ale poobede okolo štvrtej-piatej mi už ukazovalo dvojnásobok.
Studňa dáva stále len zásoby, asi ju mám "pokazenú" :(
 

DeletedUser595

Guest
ahojte mam dilemu splnila som všetky ulohy eventu a chýba mi 510 bodov na tretiu budovu ako sa to dá riešiť poradte
Diablik už ti ostáva len plniť tie úlohy čo sú dostupné raz denne. Za každú dostaneš 35 nebeskej podstaty, k tomu pozbieraš čo ti popadalo do mesta, modliť sa, aby ti z truhlíc padala nebeská podstata a ešte odporúčam otvárať truhlice keď budú rozdávať dvojnásobok pierok. Asi toľko v skratke :D
 

DeletedUser91

Guest
Dakujem rastik11...v stredu chcem podat tiket na euromiliony...prababka by nemala nejaky volny tip?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Otázočka - budú ešte dvojnásobné pierka v udalosti Fénix - pretože podľa zoznamu denných odmien z BETA to nesedí, keďže mali byť tuším včera a neboli :(

PS: Teraz sa dozvedám že double bonus na pierka včera bol - tak ako to že mne nenabehol??

Akcia na dvojnásobok bol, žiaľ ale väčšina z nás mala aktivovanú aj ponuku na lacnejšie rozšírenia a tak sa to v ponuke nezobrazovalo. Ale ak ste otvorili vajce, dvojnásobok ste dostali.
 

DeletedUser793

Guest
Moja prababka znova veštila a veštila a vyveštila že najlepšia kultúrna budova 3x3 Horiace vajce, by mala byť v dennej ponuke túto nedeľu 8.4.2018. Zároveň by to mala byť najvýhodnejšia kultúra na políčko za celú akciu Fénixa. :rolleyes: Uvidíme či vyveštila dobre. :D
 

Imiris

Lesný duch
Ideálne by bolo, keby ich dali úplne v posledný deň...tak počkáme dva dni a uvidíme...
 

DeletedUser806

Guest
Ahojte,
rad by som sa spytal, ci je normalne, ze nemam ziadne dalsie ulohy okrem tej dennej? potom nechapem, ako mam ziskat tu poslednu cenu, ked mam 450 bodov z 800, denne ziskam max 35 bodov a do konca je 8 dni, tzn ziskam 280 bodov za co si mozem kupit 2x najvacsie vajco a ziskat mac 80 bodov (pri dvojnasobku), cele zle!
 

DeletedUser806

Guest
no len to je aj tak malo, vsak potrebujem 350 bodov, co je 350/20=17,5x140=2450 vajicok,
mozno koplikovane ale inak to vysvetlit neviem :)
 

Prílohy

  • Bez názvu.JPG
    Bez názvu.JPG
    298,1 KB · Zobrazenia: 57

DeletedUser595

Guest
Úplne ťa chápem, písal som to niekoľko strán dopredu, je to proste spôsob, ako vytiahnuť z ľudí peniaze. Ja som sa zmieril s tým, že posledná odmena nebude. :(
 
Hore