• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Kulte Fénixa

DeletedUser595

Guest
Ja som tú studňu nechcel, ale decká ma presvedčili, že sa im páči obrázok :rolleyes:. Tak som im povedal, že majú jeden pokus. Vypadlo 140 nebeskej podstaty, tak si "vybojovali" druhý pokus... a studňa padla. Teraz som zbieral prvýkrát, padli zásoby.
 

DeletedUser595

Guest
Ty sa máš, mne budú určite padať len mince a zásoby :(... nemám rád, keď rozhoduje náhoda.
 

DeletedUser595

Guest
Mne zase zásoby :(, ale nič to. Aspoň je tá studňa pekná :)
 

DeletedUser793

Guest
ráno 107 prachu

Inak moja prababka v kartách vyveštila že na Veľkonočný pondelok bude v kulte Fénixa dobrá denná odmena - kultúrna budova 1x3 s vysokou kultúrou na políčko, tak som zvedavý či dobre vyveštila :D
 

DeletedUser793

Guest
V hre som pod inou prezývkou :) :) pod účtom kiwa nehrám :D

Aha, a ako sa ti podarilo zaregistrovať ?

Veta z registracie: "Aby sa zabránilo zneužitiu, zadaj svoju hernú prezývku a heslo, ktoré používaš pri prihlasovaní sa do hry. Prezývka vo fóre bude rovnaká ako tvoja herná prezývka."
 

Shanigan

Lesný duch
rastik11, ale heslo musíš mať iné ako v hre :) hm, a zdá sa mi, že sú tu viacerí, ktorí majú na fóre iný nick ako v hre ..
 

DeletedUser793

Guest
rastik11, ale heslo musíš mať iné ako v hre :) hm, a zdá sa mi, že sú tu viacerí, ktorí majú na fóre iný nick ako v hre ..
Nedá sa registrovať iným nikom ako v hre. Musíš zadať nick v hre a k nemu heslo ktore mas v hre. a potom zadať nove heslo pre Forum, ale iny nick pre Forum nezadavas, iba ine heslo ale nick je ten isty ako v hre - vyskusaj si to - nepodari sa ti zaregistrovat inym nickom ako je nick kontrolny v hre.

Takze mi napadaju len tieto moznosti:

1./ ze mas dva nicky v hre , zaregistrujes sa tu jednym z nich a dalej hras tym druhym a prvy nechas zaniknut, co ale je Porusenie Pravidiel hry - dva nicky v hre :)

2./ Alebo ze povodnym nickom v hre, ktorym si sa sem zaregistrovala si uz dohrala hru na jej koniec a zalozila si novy pre novu hru ale do fora chodis starym nickom. Co je v poriadku.

3./ Alebo ze su rovni a rovnejsi a ze spravca fora ma hocaky nick a neplatia pre neho Pravidla ako pre ostatnych :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
@rastik11 pobavil si ma :D
1. Kde v pravidlách si našiel, že je zakázané mať dva účty? Je zakázané používať iné účty na podporu svojho hlavného.
2. Áno, táto možnosť je správna, aj keď trošku ináč. Hrám pod iným účtom dlhšie (a mám ho aj na fóre) a potom mám druhý účet, ktorý používam na fóre (tento) ale aktívne nehrám na svete.
3. Nie, pre každého platia pravidlá rovnako :) :)

A mimochodom som chalan o_Oo_Oo_O
 

DeletedUser793

Guest
@rastik11 pobavil si ma :D
1. Kde v pravidlách si našiel, že je zakázané mať dva účty? Je zakázané používať iné účty na podporu svojho hlavného.
2. Áno, táto možnosť je správna, aj keď trošku ináč. Hrám pod iným účtom dlhšie (a mám ho aj na fóre) a potom mám druhý účet, ktorý používam na fóre (tento) ale aktívne nehrám na svete.
3. Nie, pre každého platia pravidlá rovnako :) :)

A mimochodom som chalan o_Oo_Oo_O

Kiwa, ja nikoho neobvinujem, len sa pýtam.

Odpovede:

ku 1./ ano tak som to myslel
ku 2./ dakujem za vysvetlenie
ku 3./ to je dobre, dakujem

a k tomu ze si chalan to viem, ale nevsimol si si asi, ze som odpovedal uzivatelke Shanigan a nie tebe :D takze tie pohlavia si asi mylis Ty a nie ja :rolleyes:
 

DeletedUser793

Guest
Teraz mi ta studna dala 1292 zasob, tak naozaj to strieda, tesim sa na dalsie diamanty :rolleyes:
 

DeletedUser91

Guest
Mne studna nedala zatial nic...moze to byt tym ze ziadnu nemam?...
 

diablik

Mlčanlivý mních
ahojte mam dilemu splnila som všetky ulohy eventu a chýba mi 510 bodov na tretiu budovu ako sa to dá riešiť poradte
 
Hore