• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Jesennému Zverokruhu

sisaja

Mlčanlivý mních
no páni 5ks artefaktov medveďa. Si dobrý, ja mam 2ks. Ráno som vyskúmala provinciu, natešená na novú úlohu. A čo je tá nová úloha? Ďalšia provincia.... urýchľovače už skoro nemám (mam 10 minútové, čo sú mi na prd.) nová provincia bude za 34 hodín. bodov potrebujem 120 a nemám skoro žiadne katalyzátory aby som vyrobila 15 pár to by mi tiež trvalo tak 1,5 dna. Ak by som chcela isť za diamanty tak to chce 600 diamantov na otvorenie provincie. A pri mojom šťastí by ďalšia úloha bola znovu provincia. Event bude ešte 17 dní,ako mám získať kľúče aspoň na jedného maca keď 2 dni čakám na 60 kľúčov?
 

citellus

Tichý rytier
...tak ja mam rad ak dostanem ulohu na paru. Poctivo som hral vezu + uz par mesiacov v akademii nic ine ako katalyzatory nevyrabam a tak nie je problem ulohu na paru splnit (fragmentov a katalyzatorov je dost). Niekedy je problem s bodmi za predmety a kedze DIA nepouzivam tak si tych 6 hodin pockam na novu varku...
 

DeletedUser448

Guest
Milý Citellus!
No si borec. Nemá každý level ako ty, vojska a zásoby . Ešte sa divým, že už ich nemáš postavených.Asi kvôli takým borcom máme takéto krásne úlohy.
Osobne som prešiel raz vežu. Dalo džina, katalyzátory, urýchľovače, sadu no vzalo aj veľa diamantov, vojska a o surovinách a iných ani nehovorím. Čiže som si povedal raz a stačilo. Spotreba bola väčšia ako zisk. Pripomínalo mi to ruské či americké autá. Takže dávam 1 kolo vo veži a urýchľovače čo dáva dávam naspäť na výrobu vojska na turnaj! Všetci čo tu napísali píšu pravdu. Event je na ....! Radšej tvorcov či tie múdre hlavy by malo zaujímať, prečo keď je event sa nevyužívajú manufaktúry na tovar T2 a T3?? Lebo potom načo ich máme keď je event a nedajú sa použiť na výrobu alebo prečo studňa želaní nedáva od určitého levela katalyzátory, urýchľovače a iné viac potrebné veci než mince či zásoby lebo tých je plný sklad.
 

Fleur

Lesný duch
Milý Citellus!
No si borec. Nemá každý level ako ty, vojska a zásoby . Ešte sa divým, že už ich nemáš postavených.Asi kvôli takým borcom máme takéto krásne úlohy.
Osobne som prešiel raz vežu. Dalo džina, katalyzátory, urýchľovače, sadu no vzalo aj veľa diamantov, vojska a o surovinách a iných ani nehovorím. Čiže som si povedal raz a stačilo. Spotreba bola väčšia ako zisk. Pripomínalo mi to ruské či americké autá. Takže dávam 1 kolo vo veži a urýchľovače čo dáva dávam naspäť na výrobu vojska na turnaj! Všetci čo tu napísali píšu pravdu. Event je na ....! Radšej tvorcov či tie múdre hlavy by malo zaujímať, prečo keď je event sa nevyužívajú manufaktúry na tovar T2 a T3?? Lebo potom načo ich máme keď je event a nedajú sa použiť na výrobu alebo prečo studňa želaní nedáva od určitého levela katalyzátory, urýchľovače a iné viac potrebné veci než mince či zásoby lebo tých je plný sklad.

wau raz si prešiel vežu a hned ti dala džina :eek::D to si šťastlivec :D ja robím vežu každú jednu, veľmi ma to baví :p a áno sú zhoršené podmienky kvôli takým hráčom čo nahrali na bete aj 9 medveďov (max. čo som zatial našla) :D:D:D
T2 a T3 nedávajú do úloh kvôli hráčom, ktorí majú ešte len T1 vyskúmanú
 

citellus

Tichý rytier
wau raz si prešiel vežu a hned ti dala džina :eek::D to si šťastlivec :D ja robím vežu každú jednu, veľmi ma to baví :p a áno sú zhoršené podmienky kvôli takým hráčom čo nahrali na bete aj 9 medveďov (max. čo som zatial našla) :D:D:D
T2 a T3 nedávajú do úloh kvôli hráčom, ktorí majú ešte len T1 vyskúmanú

9 rajov si myslel :)
 

citellus

Tichý rytier
Milý Citellus!
No si borec. Nemá každý level ako ty, vojska a zásoby . Ešte sa divým, že už ich nemáš postavených.Asi kvôli takým borcom máme takéto krásne úlohy.
Osobne som prešiel raz vežu. Dalo džina, katalyzátory, urýchľovače, sadu no vzalo aj veľa diamantov, vojska a o surovinách a iných ani nehovorím. Čiže som si povedal raz a stačilo. Spotreba bola väčšia ako zisk. Pripomínalo mi to ruské či americké autá. Takže dávam 1 kolo vo veži a urýchľovače čo dáva dávam naspäť na výrobu vojska na turnaj! Všetci čo tu napísali píšu pravdu. Event je na ....! Radšej tvorcov či tie múdre hlavy by malo zaujímať, prečo keď je event sa nevyužívajú manufaktúry na tovar T2 a T3?? Lebo potom načo ich máme keď je event a nedajú sa použiť na výrobu alebo prečo studňa želaní nedáva od určitého levela katalyzátory, urýchľovače a iné viac potrebné veci než mince či zásoby lebo tých je plný sklad.

...medved uz stoji, ale ako som uz pisal, tento event mi vyhobuje viac ako budkovy a dalo sa nan lahsie pripravit + aj veza tomu velmi dopomohla, tu idem cisto bojom a tie straty co v nej mam lahko doplnim. Ale tiez uznavam, ze pre vela hracov je tento event tazky, alebo nemali dostatok casu na pripravu, resp. to podcenili. Predosli event som ziskal ledva 1 raj. Hrac bez miesta v meste, ktore zvacsa zaberaju osadnicke budovy nema pri budkovom evente sancu. No naopak boli tu borci, ktori v minulom evente nahromadili kopec cien a maju +5 rajov a to tvorcovia nemali v umysle a tak to trochu stazili...

...tento event sa uz toho asi vela nezmeni a tak kto chce medveda musi zatat zuby a preniest sa cez ulohy. Event je len na zaciatku a tak je dostatok casu na 1 medveda, co asi bol ciel tvorcov. Na dalsich medvedov je nutne investovat zasoby casovacov a inych surovin a tak vynulovat hracom zasoby (podobne ako je to zmyslane vo vezi), alebo investovat DIA (co je cielom kazdeho tvorcu hier, preto to robia, no nesmu odradit neplatiacich hracov a tak ten 1 medved je realny aj pre takeho hraca)...

...je to hra, ktoru moze hrat hrac zadarmo, no len vdaka tej mensine co za hru plati a kupuju DIA ju mozeme hrat a ak by za platbu nemali nejake vyhody, tak preco by mali platit? Toto je vec, ktoru si musi uvedomit kazdy hrac, hlavne ti neplatiaci. Osobne som na zaciatku investoval par €, no nebolo to vela. Hra aktivnym hracov dovoluje ziskat kopec DIA z hry, ved len studne mi dali 13200 DIA a veza 950, + kto ma stastie, tak ma sancu na 500 DIA z kraftingu (tam pri +20 truhlach som to ziskal len raz) a este je tu 200 za osadnikov...

...vyhoda tejto hry je, ze nie je to PvP hra a tak hraci co sa bavia hrou ako ja a je im fuk rebricek, tak tym co hru podporuju €, dopraju tu vyhodu, kedze ich vyhoda nijak moje hranie neobmedzuje...
 

DeletedUser448

Guest
Vežu som prešiel viac krát, ale iba raz dala džina. Čiže šťastlivec ani náhodou. Dal som do nej toľko diamantov, že by som mal na dve magické budovy. Ten džin je taká somarina ako ten event. Za tú dobu čo ho mám dáva len v.body a božskú úrodu sem tam dá urýchľovač a diamanty zatiaľ iba raz 50 a raz 25! Tak máte rozdeliť event na skupiny podľa skóre či bodov aby si každý našiel to svoje.
0-100 stavači studní a čakatelia na novú rasu
100- 500 snažilci atd
 

Fleur

Lesný duch
9 rajov si myslel :)
9 medveďov som myslela ale pozerám teraz, že už ich má 12 :D:D:D
123.JPG
 

citellus

Tichý rytier
9 medveďov som myslela ale pozerám teraz, že už ich má 12 :D:D:DZobraziť prílohu 2191
:D, tak to pozeram...

...uz som si ho nasiel aj ja, tak ten musel mat pripravenych kopec provincii a casovacov, kedze dalsi medved je az 51, 53, 53 odmena a potom kazdych 50 odmien...

...ked som si to preratal, kolko musel urobit uloh, tak to ani nie je mozne :D, mozno nasiel nejaky BUG v hre a vyuzil ho, ak nie, tak klobuk dole
 
Naposledy upravené :

citellus

Tichý rytier
ja si skôr myslím, že má peknú výplatu :cool:

...tak to by jeho mesto inak vyzeralo, nema skoro vobec magicke budovy a ani vykupene rozsirenia. To ja co do hry nedavam € mam viac magickych :)

...ale mozno mas pravdu a rozhodol sa investovat, len na tento event :)

...inak hlavne rumuni su experti na investicie do hry, tam su hraci co maju FULL vsetky divy...
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
ahoj Citellus, nedá mi vyjadriť sa k tvojmu príspevku a napísať svoj názor :)
1, ...medved uz stoji, ale ako som uz pisal, tento event mi vyhobuje viac ako budkovy a dalo sa nan lahsie pripravit + aj veza tomu velmi dopomohla, tu idem cisto bojom a tie straty co v nej mam lahko doplnim. Ale tiez uznavam, ze pre vela hracov je tento event tazky, alebo nemali dostatok casu na pripravu, resp. to podcenili. Predosli event som ziskal ledva 1 raj. Hrac bez miesta v meste, ktore zvacsa zaberaju osadnicke budovy nema pri budkovom evente sancu. No naopak boli tu borci, ktori v minulom evente nahromadili kopec cien a maju +5 rajov a to tvorcovia nemali v umysle a tak to trochu stazili...
- dalo sa naň ľahšie pripraviť/nemali dostatok času na prípravu/resp. to podcenili - neviem ako ďalší hráči, ale mne osobne, je ľahšie postaviť páru dielní a manufaktúr na lv1, pretože je to rýchle a nevyžadujú toľko miesta /stále je niekde taká medzera, že ich tam picneš :) / ako postaviť 2-5ks dielní a manufaktúr a vylepšovať u vyšších hráčov až na napr. lv24. Mimochodom, koľko času trvalo tebe toto vylepšovanie dielní a tých dvoch manufaktúr dosiek len kvôli eventu ?
Ale viac ma hnevá náhodný systém úloh, ktorý sa v určitom okamihu nejako zasekol a opakuje úlohy náročné na čas, čiže nám sťažil už aj tak nemožnú prípravu na náhodné úlohy a akoby to nestačilo, ešte upravili množstvo "kľúčikov" , ktoré môžeš získať za splnenie úlohy. V tých vyšších a náročnejších úlohách to malo byť až 145 "kľúčikov" a upravili to na 80 :-( a ty píšeš - "nahromadili kopec cien a maju +5 rajov a to tvorcovia nemali v umysle a tak to trochu stazili" , áno sťažili, ale si myslím, že iba nám, pohodovým hráčom, ako si videl foto od Fleur, ten hráč nemal problém získať 12ks méďov, zatiaľ čo mi, pomaly ale isto prichádzame o nervy a chuť dohrať alebo hrať ďalší event, v tom horšom prípade hrať hru celkom.
V tom s tebou súhlasím : 2, "tento event sa uz toho asi vela nezmeni a tak kto chce medveda musi zatat zuby a preniest sa cez ulohy" , píšem to v našom spoločenstve a snažím sa hráčov troška motivovať, podržať aby s tým nesekli, aby som o nich neprišla :), pretože je veľmi ťažké získať do spoločenstva super hráčov a to nie len na turnaje a DS, ale v prvom rade aby sme si sadli, podržali sa, vyšli v ústrety a pomáhali navzájom a takí oni sú, za čo im ďakujem a pevne verím, že to spolu zvládneme a dočkáme sa opäť krásneho, príjemného a hravého eventu :)
A na záver, k tvojmu tretiemu odseku, sú tu tri skupiny hráčov - veľa kupujú /míňajú €/ , občas kupujú a vôbec nekupujú, čiže nie je to celkom tak, že treba vychádzať v ústrety iba veľa platiacim, lebo ak prestane baviť táto hra druhu a tretiu skupinu, tak to padne ako domček z karát, ja by som to nazvala, že sa potrebujeme navzájom a preto treba nájsť ZLATÚ STREDNÚ CESTU :)
 

citellus

Tichý rytier
ahoj Angie2008, vdaka za reakciu...

...manufakturu na dosky lv. 24, das za 3 dni 10 hodin 39 minut a 40 sekund, ale kedze som ich nestaval bez prestavky, tak som ich postavil asi za 5 dni. 7 klasickych a 1 magicku dielnu som mal a vcera ked bola moznost dokupit zo zlavou magicke som dokupil 3 z DIA, co mi dali studne (kupil by som ich aj tak, no ak by event bol o cosi neskor, tak klasicke by som zbural. Mal som stastie, ze nedali zlavu pred zaciatkom eventu na bete). Vdaka vezi mam zopar teleportov, cize po evente pojde vacsina klasickych dielni do skladu a vytiahnem ich az pred dalsim eventom (teraz v sklade uz mam manufakturu na drahokami, aby som mal miesto na dielne)...

...ostatne som si precital a respektujem tvoj nazor, nic ine sa povedat neda. Ako som pisal, tento event pre hraca ako som ja, je idealnejsi a viac mi sedi, podobne ako veza, ktoru som si velmi oblubil a ktroa mi sprijemnuje hranie + vidim spatnu vazbu na eventy, hlavne kratke casovace, katalyzatory a fragmenty, resp. posledny bonus teleport...

...inak si myslim, ze dalsi event ostane co sa tyka typu rovnaky, ale urcite zmenia tu nahodnost uloh, v tom vidia problem aj tvorcovia. budkovanie ostane na DS a vyzvy...[/QUOTE]
 

King Kong

Lesný duch
to som videl ale akosi tomu nerozumiem ... kam mam teda dat krmivo aby sa pripocitala vyroba (maramor, ocel, dosky) ?
alebo ako mam krmivo pouzit? ja som dal na pandu a nic ... potom som dal na pandu a na fenixa a zase nic ...
myslis, ze pandu treba krmivom nakrmit pred zberom?
 
Hore