• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Jesennému Zverokruhu

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Podeľte sa s nami o tom, ktoré medveďa budete vyvíjať ako prvého, alebo o iné postrehy.
 

Lelira3

Lesný duch
Páčia sa mi nekonečné úlohy - nepáčia sa mi náhodné úlohy - mali by byť pevne stanovené a keď sa urobia všetky ísť zase od začiatku, alebo len nejaký segment by sa opakoval stále dokola-aspoň by sa hráč mohol pripraviť dopredu - nie mať 4xpo sebe získaj 9 relikvií a potom vyrob sadu nastrojov a zase 2x po sebe získaj 9 relikvií -myslím, že je to nefér. Určite budem vyrábať hnedeho medveďa, lebo vojska je vždy málo
 
Naposledy upravené :

DeletedUser595

Guest
Chcel by som hnedého medveďa, ale s tými úlohami, ktoré vyžadujú manufaktúry určitého levelu...:(. Slušne povedané, vidím to problematicky. Vidím za tým snahu, zase z ľudí dostať peniaze. Všetko beriem, nikto z nás to hrať nemusí ale nepáči sa mi to. Každopádne, pokúsim sa o hnedého medveďa.
 

MajaR

Lesný duch
Mne sa páčia náhodné úlohy, aj to že konečne to nie je o tom zastavať si pol mesta malými vecičkami. Chápem že to takto upravili.
Ale chápem aj tých ktorí by chceli mať v meste nekonečne množstvo panien a medveďov že sa im to nepáči.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Nechápem čo nepochopili tvorcovia na tom, že sa nám nepáčia náhodné úlohy a nikto ich nechce! Asi chcú docieliť toho, že ich eventy nikto nebude hrať. Ak je to zámer, tak gratulujem, ste na najlepšej ceste!
Sú ľudia ktorí ziskali 12x morská panna bez použitia diamantov, takže zjavne sú ľudia ktorím sa tento štýl páči až veľmi, len si naňho treba zvyknúť.
 

Argil100

Mlčanlivý mních
V prvom rade tu ide aby na tom zarobili/diamanty/ to uz vidno podla toho ako dennu odmenu studnu dali hned prvy den a pokial viem tak na bete ani po 16dni sa tam neobjavi...nie je ani double....ale ked na forach sa vypisuje pomali po 3 dnoch ze to maju uz hraci to maju hotove tak sa netreba vidit....tak to je aspon zaujimave a tazsie/kto nema urychlovace+ostatne bonusy/ ale treba si povedat ze niektore ceny stoja za to aby sme sa o pobili a nedali sa odradit......a ty co maju 12x morsku pannu..hmm naco?
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
V prvom rade tu ide aby na tom zarobili/diamanty/ to uz vidno podla toho ako dennu odmenu studnu dali hned prvy den a pokial viem tak na bete ani po 16dni sa tam neobjavi...nie je ani double....ale ked na forach sa vypisuje pomali po 3 dnoch ze to maju uz hraci to maju hotove tak sa netreba vidit....tak to je aspon zaujimave a tazsie/kto nema urychlovace+ostatne bonusy/ ale treba si povedat ze niektore ceny stoja za to aby sme sa o pobili a nedali sa odradit......a ty co maju 12x morsku pannu..hmm naco?
Tak to je ich problém že event dokončili za 2 dni a potom sa budú nudiť, ale prečo by sme mali na to doplácať my normálny hráči? Ja mám tiež 2x morskú pannu a pôjde na rozobranie, pretože je zbytočná a nepoužitelná po tom ich slávnom update!
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Sú ľudia ktorí ziskali 12x morská panna bez použitia diamantov, takže zjavne sú ľudia ktorím sa tento štýl páči až veľmi, len si naňho treba zvyknúť.
Ahoj Dony, prepáč, ale tá odpoveď mi pripadá ako tá v diskusii k morským pannám k hlavnej odmene : " Pre ľudí ktorí majú posilnený mramor táto budova dáva v kombinácií s fénixom a horskou budovou cez 50 tisíc surovín denne, žiadna iná budova v hre Vám toľko nedá." a naozaj nedá, ale už ani táto.
Ak som to dobre pochopila, táto hra je postavená na efektivite a iné ... ale musíš kvôli obmedzenému miestu stavať budovy ktoré potrebuješ pre ďalší chod, postup, napredovanie ... Na čo je komu 12x morská panna, keď nám vzali bonusy ? Alebo nám vzali bonusy práve kvôli takým hráčom ? Tak potom sa pýtam, koľko je takých hráčov, že sme na to doplatili všetci. Áno, táto -ako aj iné, hra, má dva druhy hráčov, jeden - chcú veľa a nepozerajú doľava a doprava, nevadí, že to nemá zmysel, ale majú veľa, možno ani nespia a nejedia a míňajú veľa peňazí a vďaka nim, môžu hrať aj tí druhí, ktorí hrajú len tak pre zábavu a spríjemnenie dňa/života, ale aj z tých občas niečo kúpia, či diamanty, či eventovú budovu, a preto si myslím, treba robiť kompromisy, aby obe skupiny hráčov si našli to svoje. Veď keď hráči nechcú vedieť aké úlohy nasledujú, tak si neprečítajú zoznam a nechajú sa prekvapiť a druhá skupina si zoznam vytlačí :) a plánuje, pripravuje sa a hrá. Že mali event hotový za tri dni? To ste vyriešili nekonečnými úlohami, ale sú xy možností ako nedemotivovať hráčov napr: do posledného segmentu úloh, dávať náročné úlohy na čas, tovar, armádu ...
ale ešte sa hráči nestihli vyrovnať s náhodnými úlohami a už dáte ďalšiu "novinku" : výrobu na aktuálnych dielňach a manufaktúrach. Práve kvôli efektivite si niektorí hráči, niektoré alebo všetky dielne pomenili za magické /lebo dávajú viac zásob za menej miesta/ a teraz sú nahratí, keď majú spustiť 24h výroby a odstaviť si mestá od zásob a tiež od ďalších úloh, lebo nevedia, kedy tá úloha príde, alebo keď príde, spustiť výrobu a 24h si neťuknúť. Prepáčte, ale si myslím, že to už je moc. Tak ako sa mi táto hra páčila, pomaličky ma to prestáva baviť, lebo začína byť o stresoch, nervoch, odchádzaní hráčov ... a nie o pohode, kde sa po ťažkej práci a starostiach hráči ponáhľajú sadnúť si k Elvenaru, zabaviť sa, prísť na iné myšlienky, popísať si s hráčmi, posrandovať ...
Ak vadia tvorcom počty získaných budov/odmien, tak ich stačí limitovať napríklad, ale prečo nám pomaličky ale isto, berú našu pohodičku :) A povedzme si úprimne, táto hra /podľa mojich doterajších skúseností/ nemá tak veľa hráčov ako účtov a keď má jeden hráč aj 5 účtov, tak keď ho prestanú tieto "novinky" baviť a prestane hrať, tak nie na jednom účte, ale na všetkých a tiež na to doplatia pohodičkový hráči.
Proste si len myslím, že treba "počúvať" v tomto prípade čítať názory hráčov a nájsť taký stred a nie len pritvrdzovať a skúšať čo kto vydrží :)
 

Shanigan

Lesný duch
Pridávam sa k ostatným. Toto už nie je hra, ale hnanie sa za "karierou" . Začala som s elvenarom, lebo sa mi páčila grafika a cítila som z nej akúsi hravosť ,teraz je to už ale len o drine. Ak človek chce zvládnuť event tak sa musí na túto hru sústrediť ako na projekt najvyššej priority a pritom by sme mali pri hre oddychovať . Medvede nebudem rozvíjať, nemám ani miesta, a ako som si na bete všimla sú prekrásné, ale málo účinné.Som teraz pri amunoch, prejdem ich krajinou a uvidím. Kupovala som diamanty ,ale už pár mesiacov nie ,zdá sa mi to vyhadzovanie peňazí.
Takže eventy nechám tak a idem na prácu s amunmi :) Som zvedavá no, aj na konštruktov .... takže asi si ešte chvíľku pohrajkám :p
 

DeletedUser32

Guest
Presne tak a ešte by som rád pripomenul úlohy typu maj toľko a toľko tákých budov v danej rase...napr. sedem zlatníkov pri amúnoch...budova s rozlohou 5x5 čiže nie malá a rovno sedem kusov...rozbil som si kvoli tomu štvrť mesta len preto aby som sa posunul v deji...každý bojujeme s nedostatkom miesta a tieto podotýkam nezrušiteľné úlohy su podľa mňa absolútne demotivujúce
 

spartan64

Šepkajúci golem
Je to celé zlé !!!!, ktorý blbec vymyslel náhodné úlohy !!! :(
Ako blb som vylepšoval dielne a manufaktúry na požadovanú úroveň (čarodejníci), a dnes som bol poriadne otestovaný po psychickej stránke...:mad:. V druhom segmente som mal asi ozaj náhodne :eek: vygenerované úlohy po sebe :

3 krát - vyríeš 5 stretov v provincii ALEBO vyrieš 25 turnajových stretou
4 krát - získaj 7 relikvií
3 krát - preskúmaj 1 provínciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu ALEBO získaj 15x opar videnia
2 krát - vyríeš 3 strety vo veži ALEBO vyrieš 3 strety v provincii
2 krát - Vyrob nejaké množstvo základného bónusového zbožia

ale iba raz s podmienkou levelu :
Vyrob 3x produkt bonusovej Tl (9-hodinový) s podmienkou mínimálneho levelu
Vyrob 3x sada nástrojov s podmíenkou minimálneho levelu
Nepočítam sem ostatné úlohy, :coin::supply::kp:.......

Vrchol bol keď mi skočila úloha z 3 segmentu :

Vyríeš 7 stretou v provincii ALEBO vyrieš 35 turnajových stretov
a
po nej :
Vyrob nejaké množstvo základného bónusového zbožia (aktualny lvl čarodejníci - 25 tisíc :plank:)

Toto bolo aj na mňa dosť a stopol som to, asi sa tiež vykašlem na event.....:mad:

Ak chceli tvorcovia spestriť hru, tak mali dať rôznorodé úlohy nie stale sa opakujúce.

Som zvedavý čím budem ,, prekvapkaný,, keď to skusim znova....o_Oo_O
 
Naposledy upravené :

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
objavila som mestečko nespokojného hráča :)
 

Prílohy

  • NeW.jpg
    NeW.jpg
    855,9 KB · Zobrazenia: 122
Hore