• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Jesennému Zverokruhu

manocska

Neumlčatelný kňaz
Celkove s tým nesúhlasím, pretože veľa hráčov má len posilnenú výrobu (ostatné len nutné minimum, napr. pre Dobrodružstvo spoločenstva) a neposilnený tovar získava obchodovaním.
Je mi zbytočná veľká manufaktúra neposilneného tovaru, keď bude vyrábať minimum tovaru.Trebárs mám manufakturu s posilneným tovarom na železo (má rozmery 4x4, 12level) a výrába 1052 zeleza za 3 hodiny. Naproti tomu mám manufaktúru s neposilnenou výrobou dreva (má rozmery 3x6, 15 level) a vyrába 146 dosiek. Teda pri obsadenosti 4x4=16 získam 1052 železa ale naproti tomu pri neposilnenom tovare a obsadenosti 3x6=18 získam len 146 dosiek.
Prečo ma má nútiť niekto vyrobiť zbytočne veľkú budovu s neposilnenou výrobou, keď z nej skoro nič nemám. Pri výmene v obchod za 1000 železa dostanem 1000 dosiek. Ale pri výrobe získam na 1000 železa len 146 dosiek (za tri hodiny). A to je veľký rozdiel.
Nemyslím, že sa nájde nejaký kompromis, pretože od začiatku je rozdiel vo veľkosti budov a tiež aj vo výrobe.Preto si myslím, že by sa to malo vrátiť na pôvodný stav (ktorý bol napr. začiatkom roka), pretože na to si hráči ako tak zvykli. Toto experimentovanie akurát rozvírilo vášne a nikto nie je spokojný.
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Prečo ma má nútiť niekto vyrobiť zbytočne veľkú budovu s neposilnenou výrobou, keď z nej skoro nič nemám.
A prečo by si takú manufaktúru niekto vôbec staval, keď nie je posilnená? Veď si normálne postavíš svoje manufaktúry, ktoré máš posilnené a hotovo. Na tom nie je nič zložité.

Faktom je, že vývojári sa rozhodli vytvoriť nekonečné úlohy a do toho pridali, že budú naviazané na úroveň hráča. Toto sú fakty, ktoré zober do úvahy.

100% kompromis nikdy nedosiahneš. Buď budú mať budovy iný rozmer naprieč rôznym posilneniam alebo prechodom cez rôzne úrovne sa tiež ich veľkosť mení a hráč na 2. kapitole má určite menšie manufaktúry ako hráč na 12. úrovni. Keď už to má byť závislé od úrovne hráča, tak potom nech je to aspoň v rámci jeden kapitoly ako tak rovnocenné a nie ako teraz, že môžeš mať aj o 100% viac budov na event ako ostatní hráči.

Napísal som, že manufaktúry môžu byť akéhokoľvek druhu tovaru bez ohľadu na posilnenie a ako príklad som uviedol aj manufaktúry z T2 a T3 skupiny, čím sa takýto systém stane ešte viac spravodlivý a zároveň aj efektívny pre hráča. Nemusí si nutne stavať zrazu 20x budovu, ktorú má iba pre event, ale môže plniť úlohy na budovách, ktoré už má vo svojom mestečku. Viac sa sústredí na plnenie úloh a celkový zážitok z hry ako na to, kde rýchlo postaví 20 budov pre event.

Cieľom môjho návrhu je, aby bolo možné použiť aj iné manufaktúry z ďalších skupín T2 a T3. Plus zrušiť nutnosť posilnenia, aby tento systém bol rovnako spravodlivý aj pre hráčov na nižších úrovniach.

Môžeme tu plakať a kričať, aby to vrátili všetko späť ale to sa pravdepodobne nikdy nestane a ani by to nebolo dobré. Hra sa časom vyvíja a tak to je správne. Ponúkol som svoj pohľad na zlepšenie súčasného stavu. Ak s mojim návrhom nesúhlasíš, tak navrhni svoje riešenie.
 

King Kong

Lesný duch
king-prečo sa skrývaš za slovákov?hovor za seba-ved teba to serie najviacej-inak by si ani nereagoval.
Inak naozaj tento event stoji za ho-vno-za cely čas sa mi dokolo-každa druha uloha točia bud:turnajove stret.,resp normalne-alebo relikvie,teraz už dokonca dvakrat priamo po sebe-tretina eventu a suroviny nula-ja nemam nič proti nahode ale ked z dvadsiatich-je dvanasť rovnakych.....a v podstate tych najťažšich-vlastne som to už davnejšie napisal-reklamuje sa to ako hra zadarmo-ale pokial si to niekto chce ozaj vychutnať aby mal na konte neobmedzene zdroje-a ked z dvadsiatich uloh mam 13turnaje alebo strety a to ešte aj dokonca 4posebe-tak mi to velmi pripomina TZV.Náhodu ako na automatoch-že tak su nastavene aby mal hrač min.šancu na vyhru a čo najviac zainvestoval-tu su it nahody-nenahody dost podobne-nahody generuje počitač-ale ten program niekto nastavil a na margo toho ked sa ti nepači nehraj:bez kritiky nie je rast-a ani záujem-ludia ktorí hraju sposobom "ja som so všetkym spokojny"-vlastne hraju aj žiju bez zaujmu,bez schopnosti sa vobec pre niečo nadchnuť-Mrtve Duše-ako to kedysi nazval Šolochov-a najhoršie že maju schopnosť nakaziť aj ostatnych.
Sorry,koniec.
Thaipan, co tu splietas??? Napisal som svoj nazor a vyjadril som sa ... To co za nezmysel " skryvat sa za slovakov " ???
... no dobra trava :D :D :D
 
Naposledy upravené :

*Hawkins*

Lesný duch
Celkove s tým nesúhlasím, pretože veľa hráčov má len posilnenú výrobu (ostatné len nutné minimum, napr. pre Dobrodružstvo spoločenstva) a neposilnený tovar získava obchodovaním.
Je mi zbytočná veľká manufaktúra neposilneného tovaru, keď bude vyrábať minimum tovaru.Trebárs mám manufakturu s posilneným tovarom na železo (má rozmery 4x4, 12level) a výrába 1052 zeleza za 3 hodiny. Naproti tomu mám manufaktúru s neposilnenou výrobou dreva (má rozmery 3x6, 15 level) a vyrába 146 dosiek. Teda pri obsadenosti 4x4=16 získam 1052 železa ale naproti tomu pri neposilnenom tovare a obsadenosti 3x6=18 získam len 146 dosiek.
Prečo ma má nútiť niekto vyrobiť zbytočne veľkú budovu s neposilnenou výrobou, keď z nej skoro nič nemám. Pri výmene v obchod za 1000 železa dostanem 1000 dosiek. Ale pri výrobe získam na 1000 železa len 146 dosiek (za tri hodiny). A to je veľký rozdiel.
Nemyslím, že sa nájde nejaký kompromis, pretože od začiatku je rozdiel vo veľkosti budov a tiež aj vo výrobe.Preto si myslím, že by sa to malo vrátiť na pôvodný stav (ktorý bol napr. začiatkom roka), pretože na to si hráči ako tak zvykli. Toto experimentovanie akurát rozvírilo vášne a nikto nie je spokojný.
Kto ta nútil aby si si postavil neposilnenu výrobu na level 15?
 
Naposledy upravené :
Hore