• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Jesennému Zverokruhu

citellus

Tichý rytier
...predošlí event som mal zapratané mesto, resp. ešte stále ho mam, kedže ryžujem DIA zo studni. V predošlom evente som ledva získal jeden raj. Teraz mam už dosť kľúčov na komplet hnedého medveďa. Osobne som veľmi spokojný, že nemusím búdkovať. Tento typ eventu je presne šitý pre môj štýl hry a osobne mi veľmi vyhovuje. Mal som čas sa naň pripraviť, prešiel som všetky podlažia všetkých veží, nahrabal 40T fragmentov a +100 katalyzátorov. Keď som pred nedávnom získal posledne rozšírenie z provincii, tak ostatne som už len otváral a čakal kým ich použijem v evente. Získal som kopec časovačov z veže a tiež z predošlého eventu a použil na tento. Kôli čomu je potrebne šetriť časovače?...

...okrem toho event len začal, ešte necelých 20 dni bude trvať, za ten čas ma možnosť každý získať aspoň jedného medveďa lv.10. To ,že mam len jeden raj ma osobne netrápi, ak by mi chýbal hnedý medveď, tak by mi to vadilo viac, ale v konečnom dôsledku je to len hra a tak ju treba brat...

...nie je potrebne a asi ani tvorcovia nechcú, aby ľudia robili 20 úloh za deň...
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
Ako keby tam namiesto tej pary nemohlo byť - získaj fragmenty... :D
2019-09-29 (1).png
2019-09-29.png
 

DeletedUser933

Guest
Ahoj Kiwa!
Keď niečo dáte na pľac tak to má byť vyskúšané a otestované. Máte na to technikov či iné kompetentné osoby, ktoré to majú kontrolovať. Ich neúspech brzdí mňa ako hráča lebo chcem hrať.
To ma ako neštve až toľko akože tie Vaše super úlohy. Včera a dneska mám už po 7x úlohu: preskúmaj provinciu alebo vykúmaj 1 technológiu alebo získaj 15 vizionárskej pary. Jednoduché že?? No mne to trvá
Prieskum 70 hodín
Technológia (Hobiti) 60 -80 vb
Akadémia mágie (na vyrábanie mi dávalo včera 7x po sebe takúto kombináciu: jaskyne po 1 pare, rôzne koníky po dve pary a relikvie po 3 pary) .Miniem viac katalyzátorov ako získam pár. Výroba týchto nepotrebností iba zdržuje a keď chcem posúriť výrobu, veď je víkend tak dám viac, tak zas iba cez urýchľovače, ktoré sa u mňa nekotia!!!
Ps: Dneska som točil 1290 kľúčov a dalo mi 1x14 hod a 3x8 hod urýchľovačov a plnooooo somarín do inventára no klúč ani jeden. Náhoda?? Toto sa mi ani v jednom evente nestalo, čiže je to celé trápne
 

*Hawkins*

Lesný duch
mne tiež dáva málo klúčovz tých truhlíc či ako to nazvať :D ale nejak to neriešim, do konca eventu je ešte 18 dní a už mám dosť vylepšení na jedného medveďa
 

Satanka

Ukecaný paladin
Ahojte.Tak ja už ozaj neviem... v evente už mám neviem kolko krát zasebou tú istú úlohu - preskúmaj provinciu,alebo vyskúmaj 1 technologiu,alebo získaj 15 pary.Všetko som už urobila a stále sa to opakuje :(( Čo mám robiť???
 

Satanka

Ukecaný paladin
.A to som sa tešila na pandu a ladového medveda...lebo sa mi velmi páčili... Aj keby som sa pustila ešte raz do tej úlohy,tak môžem urobiť tak akurát paru,aj to by trvalo a provincia mi trvá necelé 4 dni,kým sa preskúma a technologie už nemám žiadne,kedže som skončila konštruktérov.... Takže myslím si,že asi sa tiež na tento event vykašlem :((
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Už fakt tvorcovia nevedia ako pokaziť ľuďom hru??? Stále dokola preskúmaj provinciu, vyrob 5x sadu nástrojov, 11 relikvií...... čo som dostal deravý mešec s urýchlovačmi a surovinami? :eek: Dnes som spravil vyše 10 provincií..... akože brutal, začínam mať strašný odpor k hre, nepotrebujem všetkých 3 medveďov, uspokojím sa s jedným ako pri fénixoch, ale aby som kvôli hre mal sedieť celé dni za PC tak to už nie,..... Ako tento štýl mohol niekoho napadnúť, predpokladám že otestované na Bete a aj tak dané na live server.....to sa im to ako fakt páčilo a boli nadšený z toho? :confused: A to som myslel, že s takými blbosťami už skončili v hre, no ale oni pridajú ešte niečo horšie.....gratulujem každému komu tento systém vyhovuje o_O
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Ja som išiel 4x po sebe 7 relikvií, potom 2x 5 provincií, alebo 25 turnajových, a 2x preskúmanie provincie, alebo výskum, alebo para :D je mi trošku nanič z toho :D
Ja som mal za sebou skoro to isté, len miesto 2x5... som to mal 3x5 :). Vraj náhodné. Ale veľmi ma to netrápi, pretože sice by som chcel hnedého medveďa (mam zatiaľ len 2x artefakt, takže asi celý medveď nehrozí), ale medveďa treba kŕmiť, aby sa preukázal v turnajoch. A to sú zase náklady navyše.
Neženiem sa, čo získam - to získam.
Čerešničkou na torte je ten systém zobrazovania množstva pozbieraných kľúčov. Tie znamenia zverokruhu sú síce "efektné" (snáď), ale neprehľadné. Nikdy neviem, koľko ešte treba pozbierať a furt musím počítať 20 - počet rozsvietenych hviezdičiek = počet, ktorý musím ešte dodať o_O
Proste táto udalosť ma nezaujala.
 

DeletedUser1180

Guest
Nehnevajte sa, ale táto téma by sa asi mala premiestniť do sekcie CHYBY V HRE !
Tento celý event, hlavne teda vďaka nezmyselnému systému úloh je na hlavu postavené...... Bodaj by toho "inteligenta" čo to vymslel, tí macovia zožrali...
Ak máte málo hráčov, alebo ich len chcete mať menej tak ste na veľmi dobrej ceste. Vyzerá to tak, že niekomu to prišlo celkom vtipné, urobme si z nich prdel a uvidíme čo sa stane. Asi tak nejak to vnímam a predpokladám a ako aj čítam, tak veľa hráčov mi dá za pravdu.... Už s tou vežou mi to príde trochu pritiahnuté za vlasy, ale OK, kto nechce nemusí klikať, bude šanca iný týždeň, ale event už nebude ten istý a teda ani hlavné odmeny..... Ozaj ste to mohli dať radšej ako sa píše vyššie pri fénixoch, že v podstate si budeme musieť vybrať jedného maca, ktorý sa bude dať vylepšiť na max a hotovo. Nahnevaná som neskutočne na tvorcov hry za tento event..... aspoň, že v spolku mám super partiu hráčov a vďaka takým hráčom to tu ešte celé funguje, inak by väčšina hráčov skončila s hrou !
 

DeletedUser595

Guest
Celé zle :(. Nechápem ako pri tom "náhodnom" slede úloh, môže mať niekto 10 artefaktov. Keď mám 3x po sebe úlohu, vyrob 4x košík jedla na aktuálnych manufaktúrach, musel by som vyrábať urýchľovače doma v garáži, aby som vytiahol jedného medveďa na 10-ku. V kútiku duše verím, že spätná väzba sa dostane ku tvorcom a sebareflexia u nich zafunguje.
 

spartan64

Šepkajúci golem
Už fakt tvorcovia nevedia ako pokaziť ľuďom hru??? Stále dokola preskúmaj provinciu, vyrob 5x sadu nástrojov, 11 relikvií...... čo som dostal deravý mešec s urýchlovačmi a surovinami? :eek: Dnes som spravil vyše 10 provincií..... akože brutal, začínam mať strašný odpor k hre, nepotrebujem všetkých 3 medveďov, uspokojím sa s jedným ako pri fénixoch, ale aby som kvôli hre mal sedieť celé dni za PC tak to už nie,..... Ako tento štýl mohol niekoho napadnúť, predpokladám že otestované na Bete a aj tak dané na live server.....to sa im to ako fakt páčilo a boli nadšený z toho? :confused: A to som myslel, že s takými blbosťami už skončili v hre, no ale oni pridajú ešte niečo horšie.....gratulujem každému komu tento systém vyhovuje o_O

Tvorcovia si asi pomýlili Live servery s Betou :(:(:(

Dnes dookola to iste, ale už vo väčšej miere :

3 krát po sebe - Vyríeš 4 strety vo veží ALEBO vyrieš 4 strety v provincii
3 krát po sebe -Získaj 11 relikvii
4 krát po sebe - Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu ALEBO získaj 15 x opar videnia
3 krát po sebe - Vyrieš 9 stretov v provincii ALEBO vyrieš 45 turnajových stretov

Už to ani neriešim, ale vie to rozhodiť :eek::eek::eek:
 

citellus

Tichý rytier
Tvorcovia si asi pomýlili Live servery s Betou :(:(:(

Dnes dookola to iste, ale už vo väčšej miere :

3 krát po sebe - Vyríeš 4 strety vo veží ALEBO vyrieš 4 strety v provincii
3 krát po sebe -Získaj 11 relikvii
4 krát po sebe - Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu ALEBO získaj 15 x opar videnia
3 krát po sebe - Vyrieš 9 stretov v provincii ALEBO vyrieš 45 turnajových stretov

Už to ani neriešim, ale vie to rozhodiť :eek::eek::eek:

...urobil si dnes 13 uloh, predpokladam, ze za 80 klucov, co je 1040 dokopy a si nespokojny? Event este nie je ani v jednej polovici na 1 medvede je potrebnych cca 8000 klucov. Tvorcovia pocitaju s tym, ze si priemerny hrac vylepsi na max. len jedneho medveda, resp. na viacerych je potrebnych vela casovacov alebo DIA a hlavne o tie DIA im ide, resp. im ide o odcerpanie tychto skracovacov, tak ako zavedenim veze im islo o odcerpanie surovin...
 

spartan64

Šepkajúci golem
...urobil si dnes 13 uloh, predpokladam, ze za 80 klucov, co je 1040 dokopy a si nespokojny? Event este nie je ani v jednej polovici na 1 medvede je potrebnych cca 8000 klucov. Tvorcovia pocitaju s tym, ze si priemerny hrac vylepsi na max. len jedneho medveda, resp. na viacerych je potrebnych vela casovacov alebo DIA a hlavne o tie DIA im ide, resp. im ide o odcerpanie tychto skracovacov, tak ako zavedenim veze im islo o odcerpanie surovin...

Predpokladáš dobre, už za 80 každý a aj stými čo som ušetril som minul dnes spolu cez 2400 kľúčov,.. :eek::eek:
Na kľúče som si zdecimoval armádu, zásoby a aj urýchľovače sú fuč. :mad::mad:
Za tie všetky mi dalo iba 1x 500 kľúčov a 1x 200 kľúčov, 4x dnešnú odmenu, 2x 8 hod. a 4x 2 hodinový urýchľovač, a ostatné boli hlúposti.
DIA nejaké ešte ostali, tie sa zídu na iné veci nie na hlúposti čo dáva za kľúče.

Momentálne som zaseknutý pri úlohe 5x Sada nástrojov a dúfam že zasa skočím pri opakujúcom sa segmente náhodne sa opakujúcich úloh :(:( - Vyríeš strety - Získaj relikvie - Preskúmaj provinciu :eek::eek:

Mne ide hlavne o rôznorodosť úloh, a nie o dokola sa opakujúce, ako pokazené rádio. :(:(

A pre zaujimavosť som v čarodejoch, artefaktov medveďa mám iba 5 ks. a toto všetko robím iba so 4 manufaktúrami a 5 dielňami na požadovaný level

Takže nič moc oproti predchádzajúcim Eventom. :(:(
 
Naposledy upravené :
Hore