• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Shanigan

    Rozšírenie miesta

    Ahoj všetci, potrebujem poradiť. Podľa mapy mesta mám možnosť rozšírenia mesta minimálne ešte o 26 štvorcov. Neotvorené provincie mám 3 , ale už predchádzajúce 2 sa nepočítali pre rozšírenie. Pri rozšírení provincie je napísané, limit dosiahnutý. Teda konkrétne : Dokončené provincie : 505 ,pre...
  2. Shanigan

    Studňa želaní

    Mám jednu otázku, studňa želaní už nedáva diamanty ? Alebo ich len dáva hráčom na nižších leveloch ako amuni ? Keď som bola pri amunoch, zrazu som zistila, že studňa želaní mi dáva väčšinou kladivká /tie mám dosť / ,ale prestala dávať diamanty. Keď som postavila ďaľšiu ten istý efekt. Tak som...
  3. Shanigan

    Prázdniny alebo karanténa ?

    Ahoj vospolok :) Taká záludná otázka odo mňa. Ale zaujíma ma ako vidíte túto dobu čo sme zavretí /väčšinou / doma . Pracujete ? A ak áno chodíte do práce alebo pracujete z domu ? Robíte tie činnosti ktoré ste doteraz nestihli urobiť ,alebo sa nudíte .Ak ešte ste školopovinní , chodíte do školy...
  4. Shanigan

    Amuni Tajomný atrament

    Už som sa dostala k amunom, začala som vyrábať obsidián. U obchodníka sa objavil aj tajomný atrament, čo ja nevyrábam, tak musím kupovať.Ale neobjavil sa na trhu. Čo ešte musím otvoriť, alebo kedy budem môcť obchodovať aj 2 cítiacim tovarom ?
  5. Shanigan

    Shanigan

  6. Shanigan

    Miesto stretnutia orkov

    pozerala som wiki, ale tam som nenašla odpoveď na otázku, čo sa stane so zásobami ak predám jedno miesto stretnutia orkov ? Už vo výskume robím prieskumníkov, takže miesto stretnutia orkov a farmy nepotrebujem. Dostala som radu, že si mám spraviť zásoby pre cesty , ale na to mi stačí jedno...
  7. Shanigan

    Provincie

    Už pár týždňov som si všimla ,že sa menia moje nevyskúmané provincie . Boli ťažké a veľmi ťažké, po čase som si všimla že zrazu tam kde boli ťažké sú provincie stredné a teraz sú zase tie isté čo pred pár dňami boli stredné , tak sú ťažké. Možno tu bola už o tom reč, ale akosi to neviem nájsť...
  8. Shanigan

    DS-spoločné sklady

    Pri absolvovaní Dobrodružstva spoločenstva som si všimla, že by prospela jedna vec. Spoločné sklady pre vytvorené odznaky a šperky. Sú to predsa úlohy spoločné pre celé spoločenstvo. Keby bol jeden sklad , tak by sme vedeli koľko čoho máme a nemuseli by sme sa spoliehať na náhodu. Veď aj v reále...
  9. Shanigan

    Kryštálový maják

    Mám postavený kryštáľový maják, takže pri dávaní spolupráce mi pripíše vždy určitý počet posilneného tovaru. Teda pripísalo do včera. Dnes som dávala 32 spolupráce , ale pripísalo len pri jednej normálne a pri dvoch pri poklade. Pozrela som si maják, ale tam ukazuje všetko v poriadku. Zmenilo sa...
  10. Shanigan

    Shanigan

    tak som konečne niečo vypotila pomocou skicáru :)
  11. Shanigan

    Maximálne posilnenie tovaru

    Nepočíta sa v budúcnosti s posunutím maximálneho posilnenia tovaru ? Kým som sa snažila o zvyšovanie posilnenia, bol turnaj akosi zaujímavejší.Určite aj VB , relikvie sa zídu, ale zase je to zaujímavé len pri eventoch , ináč ani moc nie .:rolleyes:
  12. Shanigan

    Zmena mena hráča

    Dnes padla taká otázka a priznám sa, že neviem na ňu odpoveď. Dá sa zmeniť meno hráča v hre ? alebo je to nemenné ? Ak sa dá zmeniť, tak ako ? alebo hráč ak si už zvolí meno ,tak s ním musí dohrať hru ?
  13. Shanigan

    Opravená chyba spolupráca

    Už nejaký čas mám problém so spoluprácou / bola tu už o tom reč, ale len ako o grafickej chybe/ lenže zistila som nasledovné.... aj keď dnes o 10.48 mi dal hráč spoluprácu, teraz o 15.13 bola ruka ružová, takže keď som mu tú spoluprácu vrátila, tak som nedostala náradie. ale ďalší hráč , čo mi...
  14. Shanigan

    Halloween

    Podľa iných fórumov nás čaká nový event :) a to o niekoľko dní . Zatiaľ som zistila len toľko, že by mal trvať 12 dní . Ako odmena bude takéto čudo .Bude dávať ako kultúru,tak populáciu ale veľkosť som nezistila . Ani na českom, ani na maďarskom fóre som nenašla zatiaľ nič o tom a žiaľ ani...
  15. Shanigan

    Turnaj

    Keď som začala hrať hru, tak som si akosi nevedela predstaviť aké to bude, ak si vo výskume odomknem turnaj. Zdalo sa mi to také neprehľadné a ťažké :) Keď som sa k tomu dostala už som bola v cechu . Tam sa mi dostalo niekoľko rád ako na to , ale až teraz pri svojom treťom turnaji môžem...
  16. Shanigan

    Shanigan

    No ja mám mesto dosť chaotické :) Ale to len preto lebo bojujem o každý kúsok pôdy a vlastne ho stále presúvam. Škoda, že s vyššou úrovňou zaberú dielne aj manufaktúry a dokonca aj domy vždy viac a viac miesta . Takže tu je moje mestečko :)
  17. Shanigan

    nemožnosť zmeny ?

    hľadala som,ale nenašla som odpoveď . teda , ak už raz postavím budovu, dielňu , tak ich musím mať všetky v meste na ploche , nedá sa odňať ? ak sa mi zdá, že ich je veľa ,alebo ich práve teraz nepotrebujem ? Mno ja viem, mala som sa pýtať skôr, ale akosi ma nenapadlo, že si neporadím. Lebo ak...
  18. Shanigan

    Ahoj

    Som Shanigan, síce je to mužské meno, ale ja som dievčica ;) Nedávno som skončila vo farmerame, už ma to nudilo. Intenzívne som hrala na metine , ale už aj to poľavilo .Náhodou som našla reklamu na elvenar . Skúsila som a celkom sa mi páči. Je to pre mňa oddych ,mám rada elfov a víly . Ešte som...
Hore