• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Provincie

Shanigan

Lesný duch
Už pár týždňov som si všimla ,že sa menia moje nevyskúmané provincie . Boli ťažké a veľmi ťažké, po čase som si všimla že zrazu tam kde boli ťažké sú provincie stredné a teraz sú zase tie isté čo pred pár dňami boli stredné , tak sú ťažké.
Možno tu bola už o tom reč, ale akosi to neviem nájsť. Od čoho závisí označenie provincií ? Lebo vojsko mi rastie. Vo výskume postupujem.... Jedine čo kolíše hore dole je moje umiestnenie v rebríčku .
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
zavisi to od vyskumaneho rozsirenia jednotiek v oddieli, to cislo mozes najst v kasarnach, to cislo je potom porovnane s nepriatelskou armadou v provincii a podla toho sa rozhodne aku obtiaznost ti napise, takze sa moze stat ze to co bolo tazke sa zmeni na stredne ak si vyskumala rozsirenie oddielu, ak sa zmenilo zo stredne na tazke tak to nastane ak neskumas dlhodobo rozsirenia armady ale naopak, stale pouzivas prieskumnika, s kazdym dalsim prieskumom rastie armada v provinciach, takze ten pomer sa zmeni v tvoj neprospech
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
aha, teraz už chápem. nadbytok peňazí používam na otváranie provincií ale nové rozšírenie bude až dnes . pozriem sa potom ako sa to zmenilo :) díky Dony :)
 
Hore