• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Rozšírenie miesta

Shanigan

Lesný duch
Ahoj všetci, potrebujem poradiť. Podľa mapy mesta mám možnosť rozšírenia mesta minimálne ešte o 26 štvorcov. Neotvorené provincie mám 3 , ale už predchádzajúce 2 sa nepočítali pre rozšírenie. Pri rozšírení provincie je napísané, limit dosiahnutý. Teda konkrétne : Dokončené provincie : 505 ,pre ďalšie rozšírenie sa vyžaduje : Limit dosiahnutý . Na otvorenie mám 35 stredne ťažkých provincií a 36 ťažkých /oranžových aj červených / Zmení sa to pri zavedení ďalšej rasy, alebo pri postupe vo výskume ? Zdá sa, že z eventov som dovtedy vyradená kým sa to nezmení o_O

PS: Veľmi by som ocenila, keby ste ma ušetrili posmeškov ,satiry ,ako to tu občas býva. Potrebujem pomoc a nie aby som pre niekoho bola zábavou. Ďakujem krásne ;)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nová rasa väčšinou prinesie nejaké rozšírenie z výskumu alebo sa zvýšia podľa provincií. Nebudem tvrdiť, že každá rasa donesie nové rozšírenie ale je to možné. Ale ako spomínaš, je to ešte veľa štvrcov :)

Jediná možnosť ako to dosiahnúť teraz je pomocou diamantov :)
 

Shanigan

Lesný duch
Dík Kiwa . Mno raz som sa k tomu musela dostať :p takže zatiaľ si musím ceniť miesto čo už mám .
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Ahojte,
rada by som vedela, či ste v 17 kapitole mali tú jednu možnosť rozšírenia mesta s provincií.
Dve som dokončila a nič...je táto kapitola bez tohto "bonusu"?
 

Dagmarka

Lesný duch
Ahojte,
rada by som vedela, či ste v 17 kapitole mali tú jednu možnosť rozšírenia mesta s provincií.
Dve som dokončila a nič...je táto kapitola bez tohto "bonusu"?

Ahoj,
ak si to dobre pamätám tak za dosiahnutie určitého množstva dokončených provincií bol nárok na rozšírenie,len už neviem koľko ich muselo byť a či to bolo v 17. alebo 18 kapitole..
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Ahoj,
ak si to dobre pamätám tak za dosiahnutie určitého množstva dokončených provincií bol nárok na rozšírenie,len už neviem koľko ich muselo byť a či to bolo v 17. alebo 18 kapitole..
Ďakujem za info..mám ich dokončených 562, tak asi to nestačí :confused: :)
 

Ezran

Ukecaný paladin
Posledné rozšírenie bolo za 550. ( Posledne 4 išli po 25) Ďalšie bude pravdepodobne za 575. Plus v informáciach na rozšírení ukazuje koľko máš a pri koľkých môžeš mať ďalšie rozšírenie, tak tipujem že ak to je prístupné tak tam bude napísané. A ak nie je prístupné ta poznámka tam nebude. Tipujem.
 
Hore