• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

DS-spoločné sklady

Myslíte si,že by bol potrebný spoločný sklad pre spoločenstvo počas Dobrodružstva spoločenstva ?

  • áno

    Hlasy: 35 97,2%
  • nie

    Hlasy: 1 2,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    36

Shanigan

Lesný duch
Pri absolvovaní Dobrodružstva spoločenstva som si všimla, že by prospela jedna vec. Spoločné sklady pre vytvorené odznaky a šperky. Sú to predsa úlohy spoločné pre celé spoločenstvo. Keby bol jeden sklad , tak by sme vedeli koľko čoho máme a nemuseli by sme sa spoliehať na náhodu. Veď aj v reále musíme žiť, existovať a občas sa stane ,že sa nedostaneme k PC práve vtedy keď je potrebný odznak či šperk čo sme my vyrobili. Ale ak by bol spoločný sklad, tak by sa aj lepšie určovala stratégia spoločenstva a neprišla by robota viacerých na zmar.
Takže navrhujem, aby programátory premysleli, ako by počas toho eventu mohol fungovať spoločný sklad,pomohol by .
 
Naposledy upravené :

DeletedUser13

Guest
Ako som písal určite som za to. A malo to byť tak už od začiatku. presne kvôli tým dôvodom ktoré píšeš :). Nie sme stroje. Alebo aspoň väčšina :D
 

DeletedUser489

Guest
Ja som za. Po odznakovom systeme som sice troska skepticky, ale kto vie... mozno motyka vystreli...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nápad je zaujímavý, aj keď vidím tam možno "nevýhody" pre iné spoločenstvá, ale určite hneď zajtra prepošlem Váš návrh ďalej a uvidíme ako sa s ním bude ďalej pracovať ;)
 

DeletedUser583

Guest
Nápad je to zaujímavý a mohol by byť dobrý ( záleží od prevedenia) , ale mám pocit, že by to mohla byt aj dvojsečná zbraň. Ak by totižto nebolo ošetrené to , kto do toho skladu čo vložil, mohol by nastat zmatok s tým ,že : ale ved ja som so skladu prispel- ty si neprispel a podobne .... Preto ak by to tam bolo , bolo by super a vedela by sa odsledovat aktivita hračov a ich zapojenie do putovania. Avšak celé putovanie je o tom ako sa v spolku komunikuje . Ako sa vedia hrači dohodnut čo má kto vyrabat a kedy bude moct byt pri pc. Takto by sa stratila pointa komunikácie ,kedže by každý nahadzoval odznaky len do skladu a dalej sa nestaral . Ano bolo by to jednoduchšie pre mnohé spolky (hlavne možno pre tie kde sa menej komunikuje a su menej aktivnejšie, ale zaroven by sa penalizovali spolky kde je aj aktivita aj komunikacia na vysokej urovni ), lebo je pravda že nie sme stroje a nevieme byt pri pc stále, ale o tom je ta komunikácia a je už na spolku ako vie byt kreatívny a poradit si s tým :)
 

Shanigan

Lesný duch
Nápad je to zaujímavý a mohol by byť dobrý ( záleží od prevedenia) , ale mám pocit, že by to mohla byt aj dvojsečná zbraň. Ak by totižto nebolo ošetrené to , kto do toho skladu čo vložil, mohol by nastat zmatok s tým ,že : ale ved ja som so skladu prispel- ty si neprispel a podobne .... Preto ak by to tam bolo , bolo by super a vedela by sa odsledovat aktivita hračov a ich zapojenie do putovania. Avšak celé putovanie je o tom ako sa v spolku komunikuje . Ako sa vedia hrači dohodnut čo má kto vyrabat a kedy bude moct byt pri pc. Takto by sa stratila pointa komunikácie ,kedže by každý nahadzoval odznaky len do skladu a dalej sa nestaral . Ano bolo by to jednoduchšie pre mnohé spolky (hlavne možno pre tie kde sa menej komunikuje a su menej aktivnejšie, ale zaroven by sa penalizovali spolky kde je aj aktivita aj komunikacia na vysokej urovni ), lebo je pravda že nie sme stroje a nevieme byt pri pc stále, ale o tom je ta komunikácia a je už na spolku ako vie byt kreatívny a poradit si s tým :)
No komunikácia by neprestala , aspoň v spolku kde to poriadne funguje, lebo nestačí len vhadzovať odznaky a šperky :) ale treba vedieť čo a kedy :) Neviem ako u vás v spolku 123456789a /prosím tebe a to meno nemáš ? alebo si robot ? :eek:/ ale u nás sa to riadi kedy čo a ako :) A komunikuje sa neustále, ale oproti iným spolkom mnohí z nás pracujú, čo už, nielen školáci hrajú Elvanar, tak sa môže stať, že buď je niekto v robote, alebo na služobke ,či má predĺženú smenu, alebo iné povinnosti .Niekedy aj nečakané :( a nie každý má so sebou notebook, alebo mobil s hrou. Tu potom komunikácia je nanič ,že ? a nikomu nemožno nechať heslo do hry, lebo môže byť vylúčený z tejto hry ......
určite má svoje negatíva aj tento návrch, doladenie ale je na odborníkoch, nemyslíš ?
 

DeletedUser583

Guest
No komunikácia by neprestala , aspoň v spolku kde to poriadne funguje, lebo nestačí len vhadzovať odznaky a šperky :) ale treba vedieť čo a kedy :) Neviem ako u vás v spolku 123456789a /prosím tebe a to meno nemáš ? alebo si robot ? :eek:/ ale u nás sa to riadi kedy čo a ako :) A komunikuje sa neustále, ale oproti iným spolkom mnohí z nás pracujú, čo už, nielen školáci hrajú Elvanar, tak sa môže stať, že buď je niekto v robote, alebo na služobke ,či má predĺženú smenu, alebo iné povinnosti .Niekedy aj nečakané :( a nie každý má so sebou notebook, alebo mobil s hrou. Tu potom komunikácia je nanič ,že ? a nikomu nemožno nechať heslo do hry, lebo môže byť vylúčený z tejto hry ......
určite má svoje negatíva aj tento návrch, doladenie ale je na odborníkoch, nemyslíš ?

jasne že mám meno :D v spolku ho vedia , ale aj tak ma zvyknú volať číslo :D ved preto som napísal,že nápad je to zaujímavý a mohol by byt dobrý ak by bolo dobré prevedenie :D zaleží nakolko by pri tom prevedení komunikovali odborníci aj s realnymi hračmi :D
 

DeletedUser595

Guest
Tých papierov čo som kvôli tomu popísal, aby sme vedeli koľko čoho...:eek:
 

DeletedUser626

Guest
chcem sa spytat.kazdy hrac ma vopred uvcene,ktoru vyrobu tovaru bude mat posilnenu.nemohla by sa tu urobit moznost,ze by si kazdy hrac urcil sam,ktoru vyrobu si posilni?dakujem.
 

hrusticka

Šepkajúci golem
..dovolím si pochybovať, že tie spoločné sklady prejdú..nápad je to super,tiež som mala plné zuby vypisovania tabuliek počas dobrodružstva..
..podľa mňa je to tak spravené cielene aby v tom hráči mali čo najväčší zmätok a potom keď sú v časovom strese tak pekne platili cash za diamanty :(..
 

Shanigan

Lesný duch
..dovolím si pochybovať, že tie spoločné sklady prejdú..nápad je to super,tiež som mala plné zuby vypisovania tabuliek počas dobrodružstva..
..podľa mňa je to tak spravené cielene aby v tom hráči mali čo najväčší zmätok a potom keď sú v časovom strese tak pekne platili cash za diamanty :(..
možno neprejde, lebo je fakt, že by bolo treba spraviť niekoľko poistiek, aby sa sklad nezneužíval. Ale zase nech je človek v akomkoľvek strese, ak nechce platiť za diamanty, tak nebude :) a ak chce, tak na tom stres nič nezmení. V každom prípade by to bolo dobré keby prešlo, lebo aj keď má človek tabuľky , naplánuje výrobu , veľa vecí vybuchne, alebo sa zmenia podmienky. V spoločnom sklade by sa mohlo lepšie plánovať .... a tí čo sú dobré cechy, súdržné, by si užili viac potešenia :p
 
Hore