• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

DS-spoločné sklady

Myslíte si,že by bol potrebný spoločný sklad pre spoločenstvo počas Dobrodružstva spoločenstva ?

  • áno

    Hlasy: 35 97,2%
  • nie

    Hlasy: 1 2,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    36

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Je to dobrý nápad, a zneužiť sa tam nič nedá. Normálne by sa spravil ten sklad a boli by tam mená všetkých členov a bolo by vidieť kto čím prispel a odznaky by mohli vkladať len velvyslanci a velitel aby sa nestalo že si tie odznaky hocikto vloží kde sa mu zapáči.

Ja mám tiež jeden návrh týkajúci sa preskakovania úloh. Určite niesom jediný komu leze na nervy stále klikať a preskakovať odznaky ktoré momentálne nevyrábam aby som sa dostal k tým čo vyrábam. Navrhujem urobiť jedno okienko kde keď hráč klikne tak sa mu zobrazí zoznam odznakov a každý si klikne na odznak ktorý chce vyrobiť a nie klikať ako zmyslov zbavený.
 

Shanigan

Lesný duch
Veď práve pri tomto DS som si pomyslela, že toto dokončím, nie pre seba, ale pre spoločenstvo a nechám hru. Je to neúnosné takto sa drať, stresovať = kliknem dobre, neprekliknem sa ,nezabudnem prísť aby som stihla odznak dať do bodov ? Mala by to byť hra, ale je to už skôr akýsi dril.Ak by boli spoločné sklady, tak by sa nemuselo stresovať, že napríklad mám návštevu rodiny, musím si vypočuť klienta a jeho žiadosti , stojím v rade v obchode a ten sa nehýbe :p a ja nestihnem takto prísť včas na odovzdanie odznakov a tie mi trčia v mojom sklade, keď by mali byť k úžitku. DS je predsa spolupráca spoločenstva, všetci za jedného jeden za všetkých nie ? Tak by nemal byť problém dať veci do spoločného skladu a tak by nebol problém ani s hráčmi, ktorí neradi čítajú oznamy a chat alebo im to z nejakého dôvodu blbne ten chat a oznamy myslím :rolleyes:
 

DeletedUser595

Guest
Shani nie je čo dodať. Myslím, že väčšina hráčov to takto cíti. Ale náš názor zrejme...:(
 
Hore