• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Halloween

Shanigan

Lesný duch
Podľa iných fórumov nás čaká nový event :) a to o niekoľko dní . Zatiaľ som zistila len toľko, že by mal trvať 12 dní . Ako odmena bude takéto čudo .Bude dávať ako kultúru,tak populáciu ale veľkosť som nezistila . Ani na českom, ani na maďarskom fóre som nenašla zatiaľ nič o tom a žiaľ ani anglicky ani nemecky neviem ale možno niekto z Vás by sa mohol sem pozrieť a napísať aké budú podmienky na získanie tejto ozdoby :)
halowen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ako odmenu v Halloween Evente 2016 bude možné získať 2 kultúrne budovy. Tá na obrázku pridá aj populáciu ako píšeš. To, koľko kultúrnych bodov Ti budovy prinesú závisí od toho, akú kapitolu vo výskume si už dokončila.
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj Shanigan.
Táto budova čo si nám ukázala sa volá Pumpkins. Pridáva iba kultúru a miesto zaberá 4x3
Druhá budova sa volá Scream, tej som bohužiaľ obrázok nenašiel no tá bude pridávať kultúru a aj populáciu no miesta bude zaberať 5x4 a to je už niečo.
Tabuľka kultúry a populácie daných budov na danej kapitole. CH by mala byť kapitola.
2pyt4t2.png

Nič nie je oficinálne je to len orientačné čo sa mi podarilo vyňuchať.
 

DeletedUser206

Guest
chcem sa spýtať či sa tým budovám bude zvyšovať kultúra po prejdení hráča do novšej kapitoly? podla mňa by to ale takto ošetrené malo byť aby si tú budovu chcel u seba ponechať :)
 

Shanigan

Lesný duch
Hlúposť Dony, bude to ako pri otcovi stromov, pri postupe sa zvyšuje kultúra aj populácia . Nič nemusíš zbúrať. Toto nie sú ako tie základné kultúrne budovy, ktoré búraš preto, lebo pri postupe vyskúmaš také ktoré majú vyššiu kultúru. Postavenie tých základných kultúr toto závisí od teba a tvojej architektúry v meste :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
nieco mas pomylene, otec stromov nepridava ziadnu populaciu, a urcite sa nezvysuje kultura s prechodom do novej kapitoly
 

DeletedUser13

Guest
Inak tu sú úlohy s CZ fóra
  1. Utrať 2x VB
  2. Vyrob 3x jednoduché nástroje
  3. Získaj 5000 mincí
  4. Vyrob 5x nápoje
  5. Získaj 1000 zásob
  6. Vyrob 6x chlieb
  7. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x pokročilé nástroje
  8. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyrob 1x kúzlo Sila zásob
  9. Vylepši 3 budovy na level 3 alebo vyšší
  10. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový) + vyrob 5x košík jedla
  11. Preskúmaj 2 provincie ALEBO vyrob 2x kúzlo Sila zásob + získaj 50000 mincí
  12. Vyrob 111x nápoje + získaj 11 relikvií
  13. Vyrob 6x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 12x produkt bonusovej manufaktury (3-hodinový)
  14. Trénuj 300 vojakov + preskúmaj 1 provinciu
  15. Vylepši 4 budovy na level 5 alebo vyšší
  16. Preskúmaj 3 provincie ALEBO vyrob 3x kúzlo Sila zásob
  17. Vyrob 7x sada nástrojov + vyrob 50x chlieb
Jednotlivé úlohy nie sú overené, takže sa v nich môžu vyskytovať chyby. Ak by ste nejaké našli, dajte mi vedieť a opravím ich.
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tak kto sa už môže pochváliť, že splnil všetky náročné úlohy od Pána Tekvica?
hallowe_n.png
 

DeletedUser208

Guest
Dnes o par hodin dokoncm poslednu, len teraz by sa zisiel event, kde bude vyhra aspon 3 rozsirenia mesta :) napriklad na vianoce by bolo fajn :-D
 

DeletedUser208

Guest
Tak som to dokoncil, a uz aj postavil, sice to stalo dost surovin ny vykupenie provincii a doskumanie rozsirenia, ale snad to bude stat za to :)
 

Prílohy

  • Screenshot_9.jpg
    Screenshot_9.jpg
    146,4 KB · Zobrazenia: 69
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
A ako sa Vám páčila/nepáčila táto udalosť? Je niečo čo by ste chceli o nej napísať?
 

DeletedUser208

Guest
Eventy su fajn, ale pre hracov co sa este len rozbiehaju su tazko splnitelne, ale ak sa to dobre naplanuje tak sa to da v pohode zmaknut za par dni, ako jedna nasa hracka ktora nehra sice dlho ale sikovna je az az :) Ze zuzulik83? :)
PS: vdaka novym budovam mam konecne full kulturny bonus+kuzla :)
 

Prílohy

  • Screenshot_10.jpg
    Screenshot_10.jpg
    27,2 KB · Zobrazenia: 56
Naposledy upravené moderátorom:

Shanigan

Lesný duch
No ja som splnila už včera , radosť preveliká :) Ale aj malé levely to zvládnu, len to trvá dlhšie. Na hu serveri mám tiež nick sťa človek , som tam ešte na úrovni prvých manufaktúr . ale aj tam už plním poslednú úlohu, zajtra by to už malo byť, tých 50 chlebov dá zabrať :) ale ešte máme 4 dni , tak to pôjde aj tam.

nieco mas pomylene, otec stromov nepridava ziadnu populaciu, a urcite sa nezvysuje kultura s prechodom do novej kapitoly

mal si pravdu mala som to pomýlené /nie v tom, že otec stromov dáva populáciu, to som vedela ,že dáva len kultúru / ale ako som zistila , tak v akom stave ho človek dostal, tak aj zostane úroveň kultúry . pri prejdení do ďalšej kapitoly sa úroveň nemení. Takže toto bude asi aj pri týchto budovách, škoda ... zatiaľ ako kultúra ,tak populácia stačí, ale neskôr :(
 

DeletedUser213

Guest
Ahojte....dokončila som hallowen ale nikde neviem nájst tie budovy.nemám ich v kulture..pomože mi niekto?dakujem :)
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj aniclub.

Budovy by si mala mať v inventáry. Inventár sa nachádza v panely na spodku obrazovky kde máš aj budovy, výskum, svet, tržnicu a podobne. Rozklikneš inventár a otvorí sa ti okno s kúzlami. Hneď vedľa kúziel sa nachádzajú budovy. No a tam by sa to malo nachádzať.
 
Hore