• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba spolupráca

Shanigan

Lesný duch
Už nejaký čas mám problém so spoluprácou / bola tu už o tom reč, ale len ako o grafickej chybe/ lenže zistila som nasledovné.... aj keď dnes o 10.48 mi dal hráč spoluprácu, teraz o 15.13 bola ruka ružová, takže keď som mu tú spoluprácu vrátila, tak som nedostala náradie. ale ďalší hráč , čo mi dal spoluprácu dnes o 9,30 mal ešte ruku zlatú, tak som dostala aj náradie.Mala som aj také, predchádzajúce dni, že o 16,00 ešte nebolo možno dať spoluprácu, ale o 18,00 už bola ruka ružová,takže boli len peniaze. Čo s tým, asi preto už málo hráčov vracia spoluprácu ,lebo nedostanú aj náradie aj keď by mali .. ono ak sa na to človek nesústredí, ani si nevšimne túto nezrovnalosť. :eek:
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Predchádzajúca aktualizácia vyriešila problémy s SV (susedská výpomoc). Vieš mi spracovať chybu podľa vzoru? Ja by som si ešte overil aj či to bolo ozaj chybou alebo len nejaké nevšimnutie :)
 

Shanigan

Lesný duch
Mrknem sa či sa mi ešte dnes objaví také niečo :) lebo väčšinu spolupráce som už vrátila a bez sreenu je to vlastne o ničom, že :)

tak je to tu ak sa pozrieš na hráča Yenkky tak mi dal spoluprácu dnes ráno , ale ruka je ružová ....
viewer.php
[/URL][/IMG]
95629456371876808155.jpg

15473599818841014522.jpg
 
Naposledy upravené :

DeletedUser13

Guest
Ale Yenkky ťa nemotivoval ale zobral ti ponuku s trhu !
To sú 2 rozdielne veci.
 

Shanigan

Lesný duch
toto nie je ojedinelý prípad len tento som screenovala. Na začiatku som sa zlostila, že nie som schopná načas vrátiť spoluprácu a nevedela som prečo . no a od včera sledujem časy aj ruku pri mene . iste je zavádzajúce že som tam dala toto, ale je to ako som písala. Čo nechápem, že mi dajú spoluprácu hráči s rozdielom napr. 1 hodiny, ako som prvýkrát písala o 10 a o 8 hodine rannej a pri tej ôsmej je zlatá ruka a pri tej o 10 je už ruka ružová. No asi budem musieť urobiť viac screenov :) aby som nevyzerala ako blbec :)
 

axa11

Lesný duch
No občas v spoločenstve vidím ,že ruka je obyčajná a výpomoc dá normál ako ked je výpomoc daná.Opačne nie.
 

Shanigan

Lesný duch
No občas v spoločenstve vidím ,že ruka je obyčajná a výpomoc dá normál ako ked je výpomoc daná.Opačne nie.
no toto som si všimla aj ja. Preto mi to trvalo tak dlho kým som prišla na to že nie ja som celkom blbá /občas som hubelebalázs :p skôr píšem ako rozmýšľam :D /ale že niečo nesedí . to že doobeda o 10,00 neviem vrátiť výpomoc, ktorú som dostala deň predtým o 13,00 a o 14.00 už samozrejme sú len peniažky tak to už neriešim.... beriem to tak, že duch hry si zo mňa robí srandičky.... ale aby som ešte bola v prvej polovici termínu a ruka je už ružová a dá len peniažky, tak to je fakt drsné...
 

DeletedUser234

Guest
Predchádzajúca aktualizácia vyriešila problémy s SV (susedská výpomoc). Vieš mi spracovať chybu podľa vzoru? Ja by som si ešte overil aj či to bolo ozaj chybou alebo len nejaké nevšimnutie :)

aktualizácia nič nevyriešila, stále je to tak ako píše Shani ale už som si zvykol, že chyby a návrhy je zbytočné písať, aj tak sa nič nevyrieši ...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Chyby a návrhy nieje zbytočné písať. Dobré návrhy posuniem ďalej a chyby tiež nahlasujem, žiaľ doteraz sa nikto neozval. A mne sa tiež nič podobné nestalo.
 

axa11

Lesný duch
Dobré návrhy možno posúvaš dalej,ale neviem aké ,ked pri návrhoch som nepostrehol vyjadrenie tak tento návrh posúvam alebo nie.
 

DeletedUser234

Guest
axa, presne toto som tu už písal, že nevieme, ktoré návrhy sa posúvajú ďalej, ktoré sú dobré ale ešte by sa zišlo ich nejak prerobiť alebo sú zamietnuté, každý návrh sa troška obkecá, chcú aby sa vytvorila anketa a po čase sa na to zabudne, ale ako som písal vyššie, zvykol som si a nemá to zmysel, pritom mám v hlave plno nápadov ale načo písať ...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Napríklad Akadémia mágie tu som napísal že by som to posunul ak sa to nejako premyslí a posunul som ho.

Ja si čítam každý príspevok na fóre, ale nevyjadrujem sa ku každému; nechávam priestor aj Vám. Ale ak tvoj návrh nikto nekomentuje - no asi nieje dobrý.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Napríklad Akadémia mágie tu som napísal že by som to posunul ak sa to nejako premyslí a posunul som ho.

Ja si čítam každý príspevok na fóre, ale nevyjadrujem sa ku každému; nechávam priestor aj Vám. Ale ak tvoj návrh nikto nekomentuje - no asi nieje dobrý.
Ahoj Kiwa,
Mozno by nezaskodilo napisat do kazdej temy s novou hernou funkcionalitou/napadom, ze si to posunul dalej vyvojarom a ocakavame ich vyjadrenie, danu temu potom uzamkol a pri obdrzani odpovede dopisal verdikt, teda ak dostavas od vyvojarov spatnu vazbu :D.

PS: V teme Akademia magie, ktoru si spomenul, nieje zmienka o tom, ze si to uz posuval dalej, preto moja reakcia ;)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
"Skúste navrhnúť nejaké zaujímavé kúzla (ale aj pre menších hráčov) a mohol by som to posunúť ďalej ;)"
Toto mi príde ako postačujúce ako signál, že to posuniem.

Témy nebudem len tak uzatvárať, nakoľko aj časom by sa tam mohol niekto vyjadriť, upraviť niektoré veci a môže z toho vzniknúť niečo zaujímavé.
 

DeletedUser234

Guest
Ja si čítam každý príspevok na fóre, ale nevyjadrujem sa ku každému; nechávam priestor aj Vám. Ale ak tvoj návrh nikto nekomentuje - no asi nieje dobrý.

:D:D:D:D:D:D

tak za prvé, neviem koľko komentov očakávaš, keď je tu na fóre len pár aktívnych a za druhé, v čom je celá podstata toho čo tu píšeme, prestalo nás to baviť tu niečo písať, keď nemáme odozvu ...

tak napríklad čo tento návrh https://sk.forum.elvenar.com/index.php?threads/odmena-za-aktivitu.530/
 

axa11

Lesný duch
Tak dnes som zbadal ,že pri zlatej ruke výpomoc daná nebola ,takže vlastne ani neviem kto výpomoc vlastne dal alebo nedal asi tie ruky sú tam na ništ.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
@peterr10 ten prvý návrh som nechal otvorený pre lepšie odmeny.
Čo sa týka výpomoci, sprav v téme chyby v hre nahlásenie novej chyby so všetkými informáciami + dodaj screenshot ako v oznámení máš normálnu ruku ale pri návšteve hráča dostaneš aj zásoby a môžem to považovať za chybu ;)
 

DeletedUser234

Guest
screenshoty ti tu určite hodím, čo znamená že si návrh nechal otvorený? možno lepšie pomenované nechal si ho "na zabudnutie" ... alebo myslíš že my máme vymýšľať presné odmeny? čo z toho že to vymyslíme, buď to zamietneš ty alebo tí v INNO ... ja som dal návrh - nápad a hádam zrealizovať by ho mohli oni, alebo nech mi dajú prístup do kódu a môžem to skúsiť ;)

ach jaj, človek sa tu odviaže, vybúri ... paráda

kiwa, mal by si stáť za nami a nie bojovať proti nám
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
V poriadku. Pri každom návrhu budem písať čo si o tom myslím. :)

Ak budú zlé tak ich rovno zavriem :)
 
Hore