• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Studňa želaní

Shanigan

Lesný duch
Mám jednu otázku, studňa želaní už nedáva diamanty ? Alebo ich len dáva hráčom na nižších leveloch ako amuni ? Keď som bola pri amunoch, zrazu som zistila, že studňa želaní mi dáva väčšinou kladivká /tie mám dosť / ,ale prestala dávať diamanty. Keď som postavila ďaľšiu ten istý efekt. Tak som ich zbúrala a viac nepostavila. Teraz som pri konštruktoch a postavila som si studňu znova. Čo keď, ale zase dáva väčšinou len kladivká . Zaujíma ma či podobne pochodil aj iní, alebo toto "šťastie" mám len ja :oops:
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Ale podstatne menej často. Na Bete je to približne rovnaké ako v minulosti, tu je to zriedkavejšie.
 

Shanigan

Lesný duch
Takže som na tom tak blbo len ja ....mne dáva kladivká,peniaze. ono už to pomaly polroka nedalo diamanty , aj keď som to neriešila /nie sú pre mňa veľmi podstatné /. Dlho som ju ani nestavala práve pre toto. Nevadí, použijem ju na fragmenty Kladivká a peniaze mám viac než potrebujem, preto mi nebude zaberať miesto :p
 

rybicka2

Ukecaný paladin
A fragmentov mas malo? Od kedy tu mame vezu, nepoznam hraca, co by mu chybali fragmenty, skor maju vsetci prebytky.. Rozoberat studnu na fragmenty sa mi zda dost nestastne riesenie, napriek tomu ze ti neprinasa zelany efekt.
 

Shanigan

Lesný duch
rybicka2 ja nechodím do veže. nemám čas ani material, či vojakov :p To vieš, niekto na buku, niekto pod bukom :p
 

Shanigan

Lesný duch
Fleur nie nemyslela som, že bude sypať diamanty . Ten sarkazmus si nechaj. Ja diamanty nepotrebujem . Používam ich zriedka. Neutekám dopredu aby som bola medzi top 100, nesnažím sa skončiť medzi prvými v eventoch :) Takže diamanty nie sú nutné. Jo a zatiaľ si ich môžem dovoliť kúpiť /oproti viacerým tunajším hráčom si myslím, že ani kura nehrabe zadarmo, tak prečo by toto mala byť hra úplne zadarmo.takže áno kupujem diamanty pravidelne /Prečo som sa ozvala, je že pred amunmi mi dávala aspoň sem tam diamanty !!!!!!. Ale akonáhle som prešla ich hranice ,tak šmytec. Ale ako som písala predtým, nebudem stavať studne, s mincami a kladivkami neviem čo robiť /pchám ich obchodníkovi tomu vydriduchovi / načo vyrábať ďalšie. Načo zbytočne stavať studňu, zaberá miesto a ani predtým ani teraz nezávisím na diamantoch ktoré by sem tam mala dávať .
 

Arnwald

Tichý rytier
Ja mám skoro všetky studne ešte stále v inventári - robil som si nádeje, že ich použijem po 15. kapitole, ale nestihol som, už tu máme 16-stu. :-D

Ale nejaký čas som mal v meste 3 studne a tie mi dávali diamanty takmer pravidelne každý druhý deň. T. j. v prepočte každý 12*-sty výber zo studne boli diamanty. Čo sa týka kapitoly, nie som si už istý, či to bolo v 13. alebo 14. kapitole. Takže vtedy ešte diamanty padali. Otázka je, či odvtedy nezmenili nastavenie, už je to niekoľko mesiacov.
 
Naposledy upravené :
Hore