• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Maximálne posilnenie tovaru

Shanigan

Lesný duch
Nepočíta sa v budúcnosti s posunutím maximálneho posilnenia tovaru ? Kým som sa snažila o zvyšovanie posilnenia, bol turnaj akosi zaujímavejší.Určite aj VB , relikvie sa zídu, ale zase je to zaujímavé len pri eventoch , ináč ani moc nie .:rolleyes:
 

DeletedUser431

Guest
ja by som k tomu pridal ci by sa nedala zmenit posilnena vyroba? ved je neskutocne nevyvazeny krystal mame v spolku jedneho s krystalom aj ten ma 1000 bodov a vyroba v nedohladne.
 

DeletedUser13

Guest
Určite sa Nebude dať meniť posilnená výroba na to zabúdaj.
čo sa týka navýšenia tak to by ocenili určite všetci :)
 

DeletedUser431

Guest
zabudaj ? prosim ta ty si kto ? vyvojar alebo radovy hrac alebo boh ? ved nech si vytiahnu data kolko akych surovin sa vyroby a potom nech to skusia opravit resp. vyvazit nie ?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
vsetky suroviny su rovnako zastupene na mape, ak pojdes na mapu sveta a poriadne si to prezries tak uvidis ze mapa sa opakuje, to ze v tvojom okoli je asi viac hracov ktori maju posilnenie na krystal a nehraju to uz, tak to je smola, treba si ludi do spolku vyberat aj v zavyslosti kto ma ake posilnenie
 

DeletedUser13

Guest
Presne tak a aj s tohto dôvodu to nie je možné aby vzniklo niečo také čo ty navrhuješ tým by sa usporiadanie mapy úplne zbláznilo čiže nie je to v technických možnostiach dostupné.
 

DeletedUser424

Guest
Rád pridám trošku do mlyna: čo sa týka drahokamu tak ten neviem ako je to možné ale mám posilnený najviac a to som sa o to ani nesnažil... A keď chcete vyrábať viac tovru skúste napríklad troj-hodinovú produkciu. Napríklad za tri hodiny výroby hodvábu momnetálne získavam až 1000ks tovaru i keď asi sa nemám čím chváliť ale fakt funguje to že za mneší čas vyprodukujem viac tovaru. (takto si držím s prehľadom zásoby v hodnote 10k) Vyššie výrobné časy ako 1deň ani nepoužívam len v prípade eventov a rôznych úloh sú pre mňa stratové..
Takže na záver: ak sa vám zdá že produkujete málo skúste prehodnotíť stratégiu produkcie..
 

DeletedUser424

Guest
ja by som k tomu pridal ci by sa nedala zmenit posilnena vyroba? ved je neskutocne nevyvazeny krystal mame v spolku jedneho s krystalom aj ten ma 1000 bodov a vyroba v nedohladne.
No mne sa nezdá že by bol nevyvážený. Jedine že by mi niekto dokázal vysvetliť, ako to že mám v zásobe 17k krištálu... (že by trhovisko?)
 

DeletedUser431

Guest
teda preto nemame krystal skus na 1 000 000 nahonobit skrecok
 

Shanigan

Lesný duch
A-IX-2 to je aké číslo ? ale ak myslíš že ten váš kryštálový je na 1000 mieste, tak ho podporujte a pomôžte mu to rozvíjať. v našom cechu sa vyplatilo pomáhať si navzájom.ani na mojom trhu nie je kryštálu dosť , ale zase ja ho nakupujem po troške :) dávam ponuky ktoré vedia prijať aj menší hráči . babka k babce a momentálne ho mám 100k . aj keď o chvíľu sa to scvrkne, veď ho potrebujem pri zvyšovaní úrovne bytov :)
a aj ja využívam 3-9 hodinovú výrobu , jedno dňovú len keď viem, že nadčasujem v práci, alebo mám iný program a k PC sa dostanem len večer. a tú dvojdňovú som ešte ani nepoužila :p
ale to posilnenie by bodlo .bola by vyššia výroba zase ;)
 

DeletedUser431

Guest
milion nepoznas cisla ? co keby sa pridalo este jedno okno na posilnenu vyrobu ? povedzme ze za diamanty napriklad
 

Shanigan

Lesný duch
A-IX- 2 poznám čísla :mad: a ty by si nechcel všetko ľahko ? toto je hra rozumu, experimentovania ,výskumu. a vôbec na tvojom stupni nepotrebuješ ešte milion kusov diamantov :) dokonca ja keby si sám chcel zásobovať celý cech . takže hamuj a skús sa sústrediť na hru a na spoluprácu .a rozmýšľaj ako by si mohol z trhu čo najviac vyťažiť .Čo sa v hre naučíš v živote akoby si to našiel na to nezabúdaj ;)
 

DeletedUser431

Guest
tak preco sa pytas ake je to cislo, tebe sa ake zdalo ze je ? ja nikde netvrdim ze potrebujem million diamantov menej fantazirovat a viac citat, jasne ze ten krystal menim na trhu odkial by som ho vzal ? tvrdim ze krystal je nevyvazeny v porovnani s ostatnymi surovinami to je vsetko .
 

DeletedUser13

Guest
Však tvrdiť aj môžeš ale to je tak všetko. už ti tu napísali viacerí že to tak nie je ale ako už bolo písané vybľakovať a sťažovať je ľahšie.
 

DeletedUser234

Guest
nikde nevidím vyjadrenie od samého najvyššieho, tiež som sa na to chcel opýtať, resp. navrhnúť, nech sa posilnenie tovaru navýši napr. na 1000 percent

... tvrdim ze krystal je nevyvazeny v porovnani s ostatnymi surovinami to je vsetko .

všetky tovary sú vyvážené, pretože sa na mape pravidelne striedajú ... je to len o tom, či sú títo hráči aktívny a koľko ich máte vo svojom susedstve a vo svojom spoločenstve, jednoduchá matematika ... a "škrečok" a x 2 či čo to máš za meno, láskavo sa nenavážaj do našej Shani ... :mad::mad::mad:
 

DeletedUser438

Guest
Ma meno A-IX-2 a nenavaža sa do vašej Shani on dal len otázku a ze mu odpovedali tak na to reagoval:):):)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
v blizkej dobe nevidim rozsirenie posilnenia tovaru ako realne, ak sa konecne dopracujes k tym 700% pride dalsi tovar (orkovia) a potom dalsi (mana) a potom dalsi (bozska uroda) a s najvacsou pravdepodobnostou budu pribudat nove a nove, potom su tu divy ktore zvisuju produkciu tovaru, takze stale je na com pracovat aj ked uz mas 700%
 

DeletedUser13

Guest
S touto témou najlepšie naložiť tak že ju zamknúť a vymazať a bude kľud.
 

DeletedUser234

Guest
v blizkej dobe nevidim rozsirenie posilnenia tovaru ako realne, ak sa konecne dopracujes k tym 700% pride dalsi tovar (orkovia) a potom dalsi (mana) a potom dalsi (bozska uroda) a s najvacsou pravdepodobnostou budu pribudat nove a nove, potom su tu divy ktore zvisuju produkciu tovaru, takze stale je na com pracovat aj ked uz mas 700%

takže relikvie sú potom už zbytočné ... ??? samozrejme že pribúdajú nové tovary ale na ich budovanie je treba aj ten základný tovar ... je to diskusné fórum tak čo tak o tom podiskutovať, dať anketu ... myslím že nikto z vás nie je tvorca hry ale môžete predložiť návrhy ...
 
Hore