• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Znovuzrodenie Fénixa

DeletedUser21

Guest
Lepšie vychádza kult pokiaľ ide hráčovi viac o kultúru, avšak na obyvateľstvo je lepšia predsa tá záhrada.
 

DeletedUser278

Guest
mne sa skôr zídu záhrady kvôli ich veľkosti = ľahšie umiestnim k tým, čo už mám. :) stačia mi dve
 

DeletedUser13

Guest
ja si beriem s každého čo chcem min po 2 kusy a buď to použijem alebo to nechám v inventári :)
 

gmail

Lesný duch
OJ - POZERAM , ZE HNIEZDO ORKOV ZACINA VYRABAT TIE POTVORY AZ KED JE CLOVEK NA VIII KAPITOLE???dovtedy len kladivka:(
a ja ze ked strategov tak dobre sype, tak budu aj orkovia "zadarmo":rolleyes: prave mi znicili sny, nadeje aj celu buducnost :D:D:D:D:D:D:D
 

Shanigan

Lesný duch
Ale záhrady majú aj obyvateľov :) a to kult nemá . Ja som sa pri tomto evente zamerala na tie kde je populácia a na škriatkov :D takže zajtra záhrada a v pondelok ďaľší škriatkovský vojak :D
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
ja mám tiež jeden kult a šetrím si sily najviac na zajtra, ale dúfam, že sa ešte oplatí niečo nechať aj na posledné odmeny, hoci vidím, že záhrada sa oplatí zatiaľ najviac... kto vie, či posledné dva dni eventu niečim dobrým prekvapia ;)
 

DeletedUser13

Guest
Ale záhrady majú aj obyvateľov :) a to kult nemá . Ja som sa pri tomto evente zamerala na tie kde je populácia a na škriatkov :D takže zajtra záhrada a v pondelok ďaľší škriatkovský vojak :D
O čom to rozprávaš ako že nemá ? Fénixov Kult (5x4) : 3900 kultúry / 2900 Populácie čo je podla teba 2900 Populácia ?
 

DeletedUser86

Guest
no ale ja musim pozerat aj na tvar predmetu kde ho napcham :) na tie zahrady mam uz konstatne urobene miesto... :p a vzdy ich mam 2ks
 

DeletedUser21

Guest
U mňa za vyše 3400 esencií padlo 7 záhrad. :)

A tabuľka posledných denných odmien v spoileri.

EL_-_akcia_-_ve_k_noc_2017_-_d.odmeny6.png
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Mne padli 4 záhrady na cca 1100 esencie, takže som spoko s bilanciou... a vidím, že posledné pokusy si ušetrím na stromček 16.4. :D sa mi ten strom páči od samotného začiatku hry a som na vianočnom evente nemala šťastie naň, tak snáď sa teraz aspoň jeden podarí :)
 

Shanigan

Lesný duch
:) no u mňa padli zatiaľ dve záhrady. zajtra by mali byť tí orkovia, tak si nechávam aj na ne niečo ,no a ešte otec stromov by sa mi zišiel snáď ten modrý strom/16.4./ si konečne nájde ku mne cestu :p a ako pozerám dúhový koník /13.4./tiež dáva populáciu aj keď nie veľa :D Uvidíme ako sa zdarí ...
 

DeletedUser210

Guest
Tiež som sa tešila na orkov z chovu, aj hniezdo som včera postavila, aj portál mám, aj miesto stretnutia, ale hniezdo je stále prázdne. Žeby slabý marketing :eek:?
 

Shanigan

Lesný duch
Tak orkovia mi kašlali na hlavu , ešte nechcú do môjho mesta :p Ale zase relikvie neboli zlé zlepšila som si mramor .
 
Hore