• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Znovuzrodenie Fénixa

DeletedUser13

Guest
Variť však už je horúce nie ? :D
Sa kukni ako s neho tečie láva :D
 

CHMEL

Ukecaný paladin
ja som ešte neklikal ešte počkám :rolleyes:

861f5156e758480f84558c5061acad54.png
 

DeletedUser

Guest
mne tiež nič dobré nepadá no okrem tých zlomkov rún na veľkú knihu tajomstva :D :D :D
 

DeletedUser244

Guest
Ahojte, možno mám blbú otázku, ale dúfam, že niekto mi budete vedieť odpovedať. Ako je to s tou dnešnou odmenou? Vraj má vyrábať orkov. Tak som myslela, že to má robiť Tých orkov, ktorých treba na otváranie vzdialenejších provincií, keď ich ešte nevyrábam, lebo som len v trpaslíkoch. Ja ešte nemám síce také provincie preskúmané, ale kolegovia zo spoločenstva už áno a tam sa zasekli. Tak sa teší teším, získam budovu a ona vraj nerobí orkov, ale orkských stratégov, či čo? Prosím, prosím, čo to je ten stratég a na čo je dobrý? A nie je to to isté? Je to naozaj niečo iné? Ďakujem.
 

DeletedUser244

Guest
Už som to našla našla. To je asi bojová jednotka, čo sa vyrába v cvičiskách, že?
 

DeletedUser244

Guest
Aha, som si nevšimla Dony, že už si to napísal.
Tak ak ešte len taká budova bude, tak si ešte počkám, ďakujem. :)
 

DeletedUser278

Guest
Tak úlohy dokončené :) už mi zostávajú len tie mrňavé denné :)
 

DeletedUser86

Guest
v situacii ked my ti vyssie mame natrepane tie mesta na prasknutie hlavne po zacati novej kapitoly sa proste jednoducho casto zasekavam a nemam sancu dokoncit na cas vsetky ulohy :D ale mna osobne to nejak nestve kedze odmeny mi tentokrat pridu zaujimavejsie pre hracov ktori nie su tak velmi este rozvinuti a pomozu im viac napredovat.... takze ja som s eventom spokojna, nejak ho neprezivam a dufam ze mi padnu VB :D
 

Shanigan

Lesný duch
tak tento event ani mňa nejako netankuje :) síce ani čas doteraz moc nebol, ani miesta nemám dosť . vlastne len zbieram tie esencie a zbieram :) doteraz som si vybrala len jednu odmenu podklady škretieho stratéga :) čakám na odmeny kde je aj populácia , nemám ľudí :(
tu je prekrásne, pre mňa príjemne teplo , pre ostatných horúco ako v lete ...
 

DeletedUser316

Guest
kedze som novacik dufam ze mi pomoze aj ked som dnes chytil 9 kultov
 
Hore