• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Znovuzrodenie Fénixa

DeletedUser13

Guest
To je jednoducho nádhera :) Fakt sa mi páči že zmenili aj pozadie hry a pridali tam nádherné vajíčka.
 

DeletedUser21

Guest
Takže ten názov je "nebeská podstata". To by ma vážne nenapadlo. :D
 

DeletedUser13

Guest
Ale to ako fakt že relikvie nebudú brané s turnajov ?
Sa zrazili s Volom alebo čo ? Ako 68 relikvií získať nie je sranda.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Otvoriť vajce môžeš, alebo v provinciách ;) ráta sa aj susedská výpomoc.
 

DeletedUser13

Guest
Neboj sa to ja viem už dopredu ale toto som nevedel až teraz keď som si to prečítal a dosť ma to prekvapilo.
 

DeletedUser210

Guest
Neviem čo si tvorcovia predstavujú pod označením "event", pokiaľ "udalosť*" tak to teda vymysleli riadnu. Predpokladám, že túto hru nehral nikto z tvorcov. Je to pre hráčov umiestnených tak najvyššie okolo miesta 500. Starí kozáci si ani neškrtnú od úlohy 17, pretože relikvie nemajú ako získať a špeciálnych občasných úloh už na dvojke, pretože nemajú kde vyriešiť ani jedno stretnutie. Gratulujem celému teamu Elvenar... že nám šetrí čas, pretože tento event ako by ani nebol.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Neviem čo si tvorcovia predstavujú pod označením "event", pokiaľ "udalosť*" tak to teda vymysleli riadnu. Predpokladám, že túto hru nehral nikto z tvorcov. Je to pre hráčov umiestnených tak najvyššie okolo miesta 500. Starí kozáci si ani neškrtnú od úlohy 17, pretože relikvie nemajú ako získať a špeciálnych občasných úloh už na dvojke, pretože nemajú kde vyriešiť ani jedno stretnutie. Gratulujem celému teamu Elvenar... že nám šetrí čas, pretože tento event ako by ani nebol.
Relikvie je možné získať aj v turnaji a tiež je možné vykupovať provincie, ale to isto "starí kozáci" vedia.
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Neviem čo si tvorcovia predstavujú pod označením "event", pokiaľ "udalosť*" tak to teda vymysleli riadnu. Predpokladám, že túto hru nehral nikto z tvorcov. Je to pre hráčov umiestnených tak najvyššie okolo miesta 500. Starí kozáci si ani neškrtnú od úlohy 17, pretože relikvie nemajú ako získať a špeciálnych občasných úloh už na dvojke, pretože nemajú kde vyriešiť ani jedno stretnutie. Gratulujem celému teamu Elvenar... že nám šetrí čas, pretože tento event ako by ani nebol.
Gurda, na vianočnom evente, ktorý bol založený na rovnakom princípe ako tento, som takmer všetky relikvie získavala otváraním vtedy škatúľ, teraz vajec... cesty sú, len ich treba vidieť ;)
A máš na fóre aj celý zoznam úloh, takže si to môžeš strategicky popredu rozplánovať, lebo o tom predsa táto hra je - o stratégii :D
 

DeletedUser13

Guest
Ja neviem čo tu frflete ?
Nepáči sa Vám to Tak nehrajte a bodka.
Ja v každom Evente vidím že si môžem síce pracne ale zadarmo získať o mnoho lepšie budovy ako by som v danej kapitole dostal čiže za mňa rozhodne (y).
 

DeletedUser234

Guest
neviem ako vám ale mne započítalo relikvie aj z turnaja ...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Áno, dané relikvie sa rátajú, boli to nepresné informácie od hráča, ktorý to mal z Beta verzie ;) Nakoľko tam sú niekedy iné veci ako u nás :)
 

DeletedUser148

Guest
Mne sa event náhodou strašne páči ,:) som vďačný vždy za nejaké súťaže či nové úlohy v hre :) je to vtedy zaujímavejšie a každá cena sa počíta :) len je škoda že sa to všetko nedá nieam ukladať :) napríklad na nejakú vedlašiu mapku kde budú aspoň zväčnené tie budovy že som ich niekedy získal , nemusia ani dávať kultúru ani obyvatelov a ani nič iné , proste nejaká sieň slávy tých budov :)
 

DeletedUser249

Guest
Mne sa event náhodou strašne páči ,:) som vďačný vždy za nejaké súťaže či nové úlohy v hre :) je to vtedy zaujímavejšie a každá cena sa počíta :) len je škoda že sa to všetko nedá nieam ukladať :) napríklad na nejakú vedlašiu mapku kde budú aspoň zväčnené tie budovy že som ich niekedy získal , nemusia ani dávať kultúru ani obyvatelov a ani nič iné , proste nejaká sieň slávy tých budov :)
Uplne s tebou suhlasim, len skoda, ze tych sutazi neni trosku viac.. :p
 

DeletedUser13

Guest
Prvý krát som klikal Fénixa a podaril sa mi niečo neskutočné :D
Z 1330 Esencie mi ostalo 500 Esencie. čiže minul som 830 Esencie.
A za tých 830 Esencie som vykúzlil 3x Horúce vajce a Neuveriteľných 275 Pier Fénixa.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Niekto tu mal dobré šťastie :D mne dnes padlo vajce iba 1x a ináč samé runy -_-
 

DeletedUser148

Guest
ja som otváral 7x a 4x mi padlo to vajce , neviem čo s ním budem robiť :D
 
Hore