• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Znovuzrodenie Fénixa

Shanigan

Lesný duch
mne na 3x padla denná a to som klikal iba 50 tky :D
Ja bežne klikám 50tky, skôr mi vyjde denná odmena. Aj u mňa to bolo na tretí krát dnes :) No u mňa je koniec ešte ďaleko :) som len pri 61 vej úlohe :p ale ešte je času dosť :rolleyes: a ak aj neskončím nič sa nedeje :D ale obyvatelia sa zišli . len škoda, že aj priestoru je málo :oops: dnes som otvorila 3 provincie bojom :D ale zničila som si aj vojsko , takže musím cvičiť dňom a nocou ;) a to potrebujem ešte 4 aby som získala priestor. Zlievári sa ulievajú , tak pri trpajzlíkoch to ide pomaly pomaličky ... ešte by bodla denná odmena z 9.4. prekrásne by som doplnila obyvateľov ...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ja mám teraz aj miesto, aj kultúru aj obyvateľov :D ale nemám tovar na výskum :D :D
 

DeletedUser313

Guest
V udalosti pocet misii na dosiahnutie tretej sochy je nedostacujuci spravil som vsetky a zostaly mi uz len denne ulohy :(
 

DeletedUser13

Guest
A čo si čakal prosím ťa ? Nikdy nedosiahneš Tretiu odmenu bez toho aby si do hry dal Značnú sumu €.
 

DeletedUser313

Guest
Na zimnej chybalo 100 bodov na tretiu odmenu ale misie boly stale pocas celeho trvania teraz mam s tretej odmeny 100bodov a chyba 700 a misie su uz neni zaujimave
 

DeletedUser86

Guest
mozme byt radi ze inno je tak stedre a dava take udalosti relativne zadarmo... popravde... ja sa naozaj nestazujem
 

DeletedUser13

Guest
Ja tak isto a najlepšia bola aj tak Prvá odmena tá bola TOP :) myslím s tých Troch Hlavných odmien.
 

gmail

Lesný duch
ja sa z eventu tesim prevelice - podarila sa mi 2x denna kult fenixa, takze mam konecne dost obcanov :Dale dosla manna nebeska a kedze mam tiez misie za sebou, tak z tych drobnych dennych uz asi moc nevytlciem- ale u mna super event je to:p
 

DeletedUser234

Guest
takže čo je lepšie klikať 50, 90 alebo 140 ??? aby som dostal dennú odmenu, myslím že pri poslednom evente niekto písal že ich najviac dostal pri 90 ...
 

gmail

Lesný duch
takže čo je lepšie klikať 50, 90 alebo 140 ??? aby som dostal dennú odmenu, myslím že pri poslednom evente niekto písal že ich najviac dostal pri 90 ...
:D to je cista nahoda - a keby si cistou nahodou prisiel na dake riesenie algoritmu nahodneho vyberu tak si king:cool: teš sa z kazdej odmeny ;)
 
Naposledy upravené :

gmail

Lesný duch
:D:D:Dtoš-dal si "dobrú" otázku, neviem ako ty, ale ja - nech skusam klikat 50,90,alebo 140 nemozem povedat ze najvyhodnejsia na dennu odmenu je napr.90 -jeden den mi niekolkokrat denna nabehla na 140 a na druhy....nic:mad: na 50-ke tusim az na 5x alebo 6x,,,ale robit daku statistiku je naozaj zbytocne:cool:
 

DeletedUser313

Guest
JA som dostal 9krat kult fenixa 9450ludi a cirka 12000kultury :) sa darilo
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
mám druhú cenu za sebou a na tretiu nemám :D teraz sa najviac teším keď dostanem VB alebo runy :D :D
 

gmail

Lesný duch
kiwa-u mna taky tak:rolleyes: a legionar- no ty mas vystarane :Diba ticha zavist....ale vytesujem sa aj z tych dvoch co mi padli:)
 

DeletedUser313

Guest
Tak aj ja som bol rad ze to padlo v takom hojnom pocte.
 

DeletedUser86

Guest
mne su relativne tie veci nevyhodne bohuzial...resp. mne v mojej situacii velmi nepomozu, i tie zahrady ktore su top a budu zajtra co nas cakaju tak su len nepatrne o nieco lepsie... ale tak aspon docasne som si zlepsila kulturu pokial zburam tu obrovsku univerzitu a dostaviam to co chyba
 

DeletedUser13

Guest
Záhrady nie sú tom na 1x1 :)
Ale Kult Fénixa keď si vypočítaš 3900 : (5x4) = 195 na 1x1 & 2900 : (5x4) = 145 na 1x1
A záhrady sú takto 2400 : (5x3) = 160 na 1x1 čiže mne lepšie vychádza Kult. Ale ja to na každom zvážení ;)
 
Hore