• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k zimnej udalosti

DeletedUser13

Guest
Tak to je riadna Kravina !!!
Lebo takéto úlohy sú aj na Forge of Empires a tam ak je sprav výskum alebo niečo tak to automaticky dokončí úlohu.
Čiže kde sa mám sťažovať ?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tie úlohy tak boli vždy, čiže sťažovanie nepomôže. Ak nemáš čo vylepšiť, stále tam máš druhú možnosť Alebo ;)
 

DeletedUser13

Guest
Ale ja nemám ani čo vylepšiť čo sa týka levelu budovy a ani nemám čo skúmať tak čo mám robiť ?
Vysvetli mi to ?
 

DeletedUser445

Guest
ahojte mám otázku k tomu setu budov ktoré sa dajú vyhrať v zimnom evente...ja som prvú zo setu dostala tú ruku, druhá budova bude druhá z hlavných cien že? a kde sú potom ostatné? portál a ten vodotrysk či čo je to? dakujem
 

MajaR

Lesný duch
Sander žiaľ je to tak, ja staviam budovu od levelu 1 po 20, lebo mám výskum dokončený :(
 

DeletedUser13

Guest
Ako ja som o tomto nevedel nakoľko vždy som mal výskum ale teraz už nemám.
Tak nič no buď si dokončím posledný výskum v Hobitoch aby som mohol postaviť Div alebo budem čakať na tú úlohu kým sa k nej dostanem no. Ale nie je to moc fér keď človek má aj výskum a aj budovy vylepšené.
 

DeletedUser13

Guest
Pochváľte sa na akej úlohe práve ste.
Ja som sa práve dopracoval na úlohu: 90. Získaj 40 relikvií
Čiže som spokojní.
A vy ako vám to ide dajte vedieť ;)
 

Imiris

Lesný duch
Ja som niekde na 71, je vyrob 12x pokročilé nástroje a do zajtra zmrznem na 73, kde sú 8x sady nástrojov :D Všade mám hríbiky, ide to pomaly :) ale nevadí mi to, mám čas :)
 

Shanigan

Lesný duch
No ja len robkám keď mám čas, došla som k lesným elfom, tak mením všetko na zeleň :D som na úlohe 69 , robím kúzla zásob :D prvú výhru už mám a dnes mi konečne aj z denných padla budova:rolleyes: /je to pekne uložené v inventári, jedno aj druhé ... /
 

DeletedUser13

Guest
Tak a Eventové úlohy sú úspešne za mnou teraz si už budem iba vyberať odmeny :) A spravil som úlohy do 14 dní ako som písal :D
 

Shanigan

Lesný duch
Sander ty to robíš schválne ,musíš nás zlostiť ? :eek: no ja ani neviem na ktorej úlohe som :D ako príde tak ich robím. na budovy nemám šťastie tento event, takže sa ani moc nenamáham ... :p
 
Hore