• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k zimnej udalosti

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
mne tiež nič neprišlo ani za sk, ani za en server, tak uvidíme, ako to dopadne :)
 

MajaR

Lesný duch
mne prišli kľúče, sú v záložke reklamy na mobile a na PC v záložke všetky správy (gmail)
 

Shanigan

Lesný duch
Ja som to na PC tiež gmail, mala v reklamách ....

Čo sa eventu týkam tak je to pianko ,neponáhľam sa, veď je na to skoro mesiac.... zatiaľ som skúšala len v prvý deň dennú odmenu, ale budovu som nedostala :) včerajšia a dnešná mi netreba, tak zbieram klúčiky :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči,
evidujeme u viacerých z Vás, že ste nedostali e-mail na kľúče k danej udalosti. E-maily boli odoslané všetkým hráčom, a tak sa ďalšie posielať nebudú.
Tu sú najčastejšie problémy prečo ste ich nedostali
  1. Email skončil v zložke Spam/Hromadné.
  2. Hráč nemal overenú e-mailovú adresu, takže e-mail od nás dostať ani nemohol.
  3. Hráč zrušil odber herných newslettrov, takže opäť e-mail od nás dostať ani nemohol.
  4. Poskytovateľ emailové schránky daného hráča tento email automaticky zablokoval ako spam, email teda nemohol byť doručený.
 

DeletedUser647

Guest
Ďakujem za info, posuniem hráčom, ktorí nechodia na fórum.
 

DeletedUser234

Guest
kde nájdem denné odmeny - budovy ktoré môžem vyhrať ak otvorím truhlice? díky
 

DeletedUser518

Guest
Nepáči sa mi tlačidlo "Úžasné". Vtedy ak som s "výhrou" sklamaný napr. som nezískal vytúženú budovu tak slovo "úžasné" nadobúda ironický podtón. Lepšie by bolo na tlačítko napísať "OK".
 

DeletedUser468

Guest
Ja chcem skúsiť za-experimentovať a kľúče si nemením, počkám až bude double.len by ma zaujímalo čo sa stane v prípade, že budem klikať jeden deň: denná odmena sa môže vybrať viackrát? a ak budem mať napr. 3 budovy rovnaké a postavím ich vedľa seba bude nejaký bonus aj keď sú rovnaké ?btw dúfam, že keď bude double kľúčov bude denná odmena nejaká fa.ovina....
 

DeletedUser468

Guest
kde nájdem denné odmeny - budovy ktoré môžem vyhrať ak otvorím truhlice? díky
dolná lišta na domovskej stránke---- posledná ikona inventár-----posledná ikona v pravo ZHROMAŽDISKÁ Tu najdeš vyhranú budovu. Našli rádcové??? .)
 

DeletedUser13

Guest
s tým ti nik nič nespraví nemáš sa v tomto prípade na koho obrátiť si myslím.
 

DeletedUser234

Guest
dolná lišta na domovskej stránke---- posledná ikona inventár-----posledná ikona v pravo ZHROMAŽDISKÁ Tu najdeš vyhranú budovu. Našli rádcové??? .)

asi som sa zle vyjadril, kde nájdem zoznam budov ktoré môžme každý deň vyhrať?
 

DeletedUser486

Guest
ahoj.Ako odmeny su tie 3budovy,ale ako ziskam ten portal orkov,ten tam nie-bude to medzi tymi dennymi-nahodnymi-či až po ukončeni všetkych uloh či inak?dik
 

Shanigan

Lesný duch
ahoj.Ako odmeny su tie 3budovy,ale ako ziskam ten portal orkov,ten tam nie-bude to medzi tymi dennymi-nahodnymi-či až po ukončeni všetkych uloh či inak?dik
denné odmeny sú každý deň až do konca iné :) minule sme mali ich každodenný zoznam, teraz ich niet , škoda ,takto nevieme či máme na nejakú šetriť alebo nie :p
Potrál orkov nie je odmena, netýka sa to evnetu , je to výskume, ak sa tam dostaneš budeš mať aj portál.....

Ja chcem skúsiť za-experimentovať a kľúče si nemením, počkám až bude double.len by ma zaujímalo čo sa stane v prípade, že budem klikať jeden deň: denná odmena sa môže vybrať viackrát? a ak budem mať napr. 3 budovy rovnaké a postavím ich vedľa seba bude nejaký bonus aj keď sú rovnaké ?btw dúfam, že keď bude double kľúčov bude denná odmena nejaká fa.ovina....
Dennu odmenu môžeš získať len v čase ktorý je vyhradený, ak ten čas uplynie takuž nemôžeš získať tú ktorú odmenu. Ak si zhromažďuješ klúče, tak získaš len tú odmenu, ktorá je pre ten ktorý deň prichystané.... a možno budeš mať šťastie , a dostaneš, aj nejaké plus klúče. Ono totiž pri denne možno nedostaneme tú ktorú odmenu ,ale môžeme dostať plus klúče, ako odmenu :) Ale rozhodnutie je na tebe akú stratégiu zvolíš pri evente :)
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
pri viacnásobnom získaní tej istej budovy zo sady platí, že každá z nich generuje bonus v samostatnej sade... čiže ak získaš 3 rovnaké budovy zo sady, musíš postaviť 3 samostatné sady pre každú z nich... myslím, že @SANDER-RX7 tu hneď na začiatku dával spojler, kde je zoznam denných odmien s týždňovým predstihom vďaka skoršiemu začatiu udalosti na beta verzii ;)
 

Shanigan

Lesný duch
jo , dal spoiler, len je to dosť skryté ... tie budovy sú od iDavisa na českom fóre ,neoficialne :)
 

DeletedUser13

Guest
To som sem dával aj ja :)
Je to na prvej stránke tejto témy v spojleri.
 

DeletedUser13

Guest
Ahojte mám na vás jednu otázku a je dosť dôležitá. Budem rád ak mi ju niekto zodpovie.
Je úloha 78. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 20 alebo vyšší
A moja otázka znie keď v tej chvíli už budem mať celí výskum dokončení splní sa mi úloha alebo nie ?
Lebo ako od 1 LvL stavať budovu až po 20 LvL je choré čiže dúfam že úlohu bude brať za splnenú.
ďakujem za odpoveď.
 
Hore