• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k zimnej udalosti

Shanigan

Lesný duch
Takže úlohy sa nemenia, zase to isté, len o niečo ich je viac. Ako som pozerala ,zase bude treba veľké množstvo relikvie, dúfam, že sa mi podarí ich zbierať počas turnaja /lebo ináč provincie sú už všetky ťažké ...... / no a aby človek staval zase manufaktúry, ktoré nemá posilnené.... ešteže momentálne mám miesto :p Odmeny dobre vyzerajú,aj keď skončia v inventári, lebo na toto fakt nemám už miesta.To nám nemôžu podarovať nejakú peknú záhradu, odkiaľ by kultúrne pôsobili na mesto ? :p
 

gmail

Lesný duch
:) zimny event bol aj minuly rok plny super odmien - teraz su zaujimave tie sety...co asi produkuju, ked ich je treba postavit vedla seba???
uvidime....jaaaaaaj, zisiel by sa ako bonus miesto na stavby :D
 

DeletedUser208

Guest
Nemohli by tvorcovia urobit nejaky event, kde by sa dali ziskat okrem budov, aj nejake volne parcely??? lebo budovy su pekne, len je akosi problem skoro pre kazdeho ich niekam umiestnit, ja sam mam v sklade 26 budov z predoslich eventov :-////
 

DeletedUser13

Guest
@Yenkky žiaľ to sa tu už preberalo a toto nebude do hry implementované ani v najbližšej a ani v vzdialenej dobe.
Čo je škoda ale nič sa s tým nedá robiť.

Čo sa týka eventu tak na ten sa už teším a som rád že sa nebudem nudiť nakoľko za chvíľu už mám doskúmaných hobitov tak budem mať miesto na moje čachre machre aby som event splnil do tých 14 dní hádam :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Pre tých čo už majú všetky rozšírenia otvorené by takáto odmena bola zbytočná.
Čo sa týka sadu budov, tak napríklad ti to môže zlepšiť produkciu zásob alebo ti to bude produkovať mramor a drevo naraz.
 

Shanigan

Lesný duch
kiwa to je super, ale stále je tu to miesto, ak niečo z plochy eventové odstránim, tak už o to prídem, že ?:eek: a niekedy by človek potreboval experimentovať, niečo zobrať, potom znova pridať.... aj ja mám v inventári budovy, ktoré asi ani do konca hry nevyberiem,potom tá snaha robiť event sa stráca ,veď hromadiť niečo ako Harpagon........:oops:
Hm, len tak na margo, koľko budov sa zmestí do inventára :D nebude po čase aj tam núdza o priestor ? :p
 

gmail

Lesný duch
sander- ako ta poznam z predoslych eventov to ty das urcite do tych 14dni :mad: a potom nas budes vsetkych nicit:D:D:D ale event je skoro vzdy zabava :) takze mi pomalsi sa budeme bavit dlhsie :p muhahaha
 

DeletedUser234

Guest
asi ich event prekvapil tak ako sneh našich cestárov, kto by čakal že v decembri nasneží ... kto by čakal že event začne 4.12. veď mal začať .... 4.12. :D
 

Shanigan

Lesný duch
No ja som mala prvých 14 otázok slovensky, a až teraz tá 15 je anglicky..... zase chyba ? ,no chlapci, to si počkáme na opravu :(
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
problem je ten ze verzia ktoru momentálne máme je z 24.11.2017, kiwa to prekladal a kontroloval minuly tyždeň, ale všetky tieto zmeny sa prejavia až pri ďalšej aktualizacii, takže očakávam novú aktualizáciu každú chvíľu.
 

DeletedUser382

Guest
Chcem sa opýtať, či aj v tejto udalosti dostaneme nejaký prémiový čas, kedy budú body za výmenu kľúčov dvojnásobné, tak ako to bolo pri poslednej udalosti :) Bolo by to super Ďakujem za odpoveď :)
 
Hore