• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k súťaži

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
to musíme správne uhádnuť ešte aj level budovy? bez toho sa odpoveď rátať nebude?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Neboj sa :p
Ale ak by sa náhodou stalo, že dvaja hráči napíšu v rovnakú minútu odpoveď tak by to mohlo uprednostniť :p :p
 

gmail

Lesný duch
:D:D:Da ja tu striehnem ako macka na mys, potom ma na par hodin odvola neodbytna realita...a ked sa vratim ľaľa - sutaz v plnom prude :D este budem musiet porozmyslat, ako sutazit z operacneho stola, ale hadam ma rychlo pustia :rolleyes:
 

DeletedUser210

Guest
ešte, že sa otázka kladie iba raz za deň, zajtra mám ísť k tebe na operáciu :)
admini by mohli zohľadniť vážnosť našich povolaní a klásť otázky v nejakom zmysluplnom časovom rozmedzí, ja napríklad pracujem v jadrovej elektrárni, nie že by som odbiehala, ale očakávanie otázky ma rozptyľuje a znižuje moju pozornosť... snáď tu nechcete mať Jaslobyľ :eek:
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Operačný stôl? Jadrová elektráreň :O :O
čas je náhodný, takže zajtra to možno dáme ráno o 3 :D :D
 

MajaR

Lesný duch
toto je veľmi dobrá súťaž, ako malá hra v hre, pamätám si to ešte z čias keď som hrala farmeramu. Neviem si ale spomenúť, ako sa to tam vtedy robilo, myslím že to nebolo na čas...iná alternatíva ako súťažiť s časom a tráviť tu celý deň čakaním na otázku...možno by stačilo dať odpoveď do 24.00 a na druhý deň by sa vždy vylosovali trja hráči, ktorý by získali dajme tomu 100 diamantov. Odmeňovalo by sa takto každý deň...a odpoveď by bolo potrebné dať presnú, aj level budovy. Myslím že by sa zabránilo v tom aby si hráči navzájom radili, lebo by mali tým menšiu možnosť aby boli vylosovaní, čím by tam bolo viac dobrých odpovedí....ale to je len môj nápad
 
Naposledy upravené :

DeletedUser13

Guest
Ale to vám nikto nekáže veď toto je spravené náhodou dobre že aj za správnu odpoveď máš bod čiže šanca na výhru je stále :).
 

gmail

Lesný duch
ale ja som sutazivy tip a chcem vyhrat :p:p:p -hehe- a ja neoperujem-operovat budu mna- ze vraj sediet stale pri pocitaci nieje zdrave- tak akoze -dam daky pohyb...dotrhane slachy v ramene-takze v stredu ma trochu zosrobuju a hadam este budem vladat mysou hybat :D:D
ale kiwa- koli vsetkym nam pracovnikom-jadrovych elektrarni, pilotom stihaciek, plavcikom na ponorkach. pohrebakom, opatrovatelom v jasliach a dalsim osobam s rizikovym povolanim by ste mohli daku krestansku hodinu na tie obrazky zvolit :cool:
 
Naposledy upravené :

DeletedUser229

Guest
prepacte za sprostu otazku ale kam sa maju pisat odpovede? na zadanie do sutaze? akoze sem na diskusne forum?
 

DeletedUser13

Guest
Nie nie :)
Ako je v zadaní súťaže napísané
Tému vytvoríš do témy hádaj čo som
názov témy bude tvoj nick a odpoveď bude daná budova o ktorej si myslíš že je to práve ona. Samozrejme ak napíšeš aký level je tej budovy pre teba lepšie.

Ešte vzorový príklad

Názov témy: SANDER-XR7
Odpoveď: Obrázok 1 (Správna odpoveď daného obrázka pre daný deň)

Btw: do tejto vytvorenej témy budeš už iba písať správne odpovede takto
Obrázok 2 (odpoveď)
Obrázok 3 (odpoveď)
Atď

Dúfam že som pomohol.


Pôvodní text v zadaný sútaže (Pre istotu)
V momente, keď budete vedieť správnu odpoveď, založte novú tému v sekcii Hádaj čo som, ktorá ponesie pomenovanie podľa Vášho nicku a do nej napíšte správnu odpoveď. Každý deň do vami založenej témy môžete pridávať svoje správne odpovede o akú budovu ide. Ak raz vytvoríte tému so svojím nickom, nemusíte už viac vytvárať duplicitné témy, ale všetky odpovede vkladajte do tej jednej pôvodnej.
 

DeletedUser229

Guest
takze pre majstrov staci ak kliknem na tvoj text tu hore a automaticky ma to prenesie tam kam mam a to je jedno ci horne kliknem alebo to spodne vytvorenie. Dik.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

Áno, stačí kliknúť na link čo uviedol SANDER, a tam je jedno či horné alebo dolné... jednoducho len klikneš na vytvoriť tému, a do témy napíšeš správnu odpoveď.
 

CHMEL

Ukecaný paladin
ahoj , ak sa zdá ,že je výstrih rovnaký vo viacerých , uviesť všetky úrovne ?
sa Mi zdal obr.č.2
 

DeletedUser13

Guest
Ak si si nie istý alebo si myslíš že je na viacerých úrovniach tak napíš :)
Prednostne sa aj tak berie Rasa a správna odpoveď druhoradí už je level ktorí ti ale pomôže ak by malo viacero ľudí totožní čas napísania správy a iba ty by si mal napísaní level.
 

DeletedUser244

Guest
Tiež sa mi to zdalo veľmi podobné na viacerých leveloch, ale nakoniec som našla nepatrný rozdiel, keď som porovnávala obrázky na wiki a vyšlo mi to len na jeden konkrétny.
 

DeletedUser

Guest
správne odpovede sa dozviete akonáhle sa zverejní ďalší obrázok. Už sa na tom pracuje. O pár min budete vidieť pridaný spoiler kde bude zobrazená celá budova + presný názov / popis budovy
 
Hore