• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k súťaži

DeletedUser

Guest
Chceli sme, aby tie obrázky boli čo najostrejšie no nevyzerá to esteticky :D takže všetky obrázky budú mať rovnakú veľkosť.
 

CHMEL

Ukecaný paladin
:D:D:D:D:D:D

cefce2b97823495b8efc667235f93dbc.png

 

DeletedUser210

Guest
drobná chybička se vloudila... admini zabudli, že niektoré budovy sveta ľudí aj sveta elfov nemajú vo wiki slovenské pomenovanie a tak hupky-dupky otvoriť si nový účet - elfovia ľudský a ľudia elfský :confused:
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Gurda, čo máš presne na mysli, alebo kde nie je ten názov preložený? Môžeš mi to porsím ťa ukázať ? Som troška "confused"
 

DeletedUser210

Guest
Xhyzorz, prečítaj si moju odpoveď na tretiu otázku, v zátvorke je to čo vidím vo wiki.
 

DeletedUser13

Guest
@Gurda
Ahoj stačí aby si na danom obrázku podržala myšku a napíše ti slovenský názov :)
Samozrejme ten obrázok musí byť zmenšenina aby ti to ukázalo.
Čiže nejak takto
9d2d4782e3ee49328be7a1924fdbd4fc.png
 

DeletedUser210

Guest
jj Sander, akurát treba chvíľočku postáť a ja som strašne rýchla :p
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Áno, uvedomil som si svoju chybu, že som nepreložil všetky názvy do slovenčiny. Ospravedlňujem sa za to, budem sa snažiť to čo najskôr napraviť.
 

DeletedUser244

Guest
Ahojte. Kedy bude dnešný obrázok? Berú sa tu ohľady na jadrové elektrárne a operačné stoly a čo tak brať ohľady na tých, čo by už radi išli do brloha? :) A hlavne, kým ho ešte aj budeme hľadať a skúmať... Ja už sa ho neviem dočkať, ale bojím sa, že sa ho už nedočkám... :-(
 

gmail

Lesný duch
nj nj - tak si operujem, operujem...zamyslim sa kde umiestnim dalsiu zulovu banu.... pitvam, pitvam....:cool:
 

CHMEL

Ukecaný paladin
no a som v ... obráz ok č.4 nemám ani potuchy , asi som niečo prehliadol , ale tá postavička Mi nejako ako budova nepripadá :D:D:D
 

CHMEL

Ukecaný paladin
ďakujem sander , som slepý ako patrón , ale našiel som , asi už neskoro :(
to je tak mal som nočnú a výrez obrázka som hľadal len terazky :D:D:D

a68c2a0fa6ee47e08cbb1988cee07d73.png
 
Naposledy upravené :
Hore