• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k súťaži

DeletedUser

Guest
Vážení ľudia a elfovia,

do tejto témy nám môžete písať všetky vaše otázky, pripomienky a podnety k súťaži! Rovnako tak je vítaná aj otvorená diskusia o súťaži.

S pozdravom,
Váš Tím hry Elvenar

 

MajaR

Lesný duch
Kedy sa približne bude dávať obrázok ? Bude to hocikedy počas dňa ? Ak prídem domov až poobede z roboty tak asi toho veľa nestihnem :)
 

DeletedUser

Guest
Obrázky sa budú zverejňovať v náhodnom čase. Možno o hodinku možno až navečer možno pred polnocou... Takže aj tí budú mať šancu ktorí pracujú, do školy chodia alebo jednoducho len nesedia celý deň pred PC. ;)
 

DeletedUser13

Guest
Pekné že ste použili môj nápad som rád :) A môžem sa aj ja zapojiť do sútaže ?
 

DeletedUser

Guest
@SANDER-RX7: My sme len radi keď ste kreatívny a podávate rôzne návrhy na súťaže. Pokiaľ je to možné radi návrh zrealizujeme.
Samozrejme že sa môžeš zúčastniť súťaže, ale si najaktívnejší člen fóra, takže máš zakázané tu sedieť 24/7 ;) (len som žartoval stým zákazom :D:D:D:D)
 

DeletedUser13

Guest
Lepšie ako v nesprávny čas v nesprávnej téme v nevhodnú dobu že :D
 

DeletedUser

Guest
@zuzulleta áno prvý obrázok bude zverejnený ešte dnes.

Pokiaľ netrpezlivo čakáte na prvý obrázok, Elvenar tím Vám praje príjemný čas strávený na fóre. ;)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Príspevky samozrejme nezverejníme :) Až na konci súťaži :) Vidíte iba svoje ;)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Prvú úlohu ste splnili. Aheron sa teší, že ste mu pomohli rozlúštiť záhadu. Ako ho to len nemohlo napadnúť, že začať musí hlavnou budovou?
 
Hore