• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k mobilnej verzii Elvenar

DeletedUser540

Guest
Skúšal som si nainštalovať mobilnú aplikáciu, ale musím povedať že som sklamaný :-(. Inštalácia v pohode, potom som spustil hru a "nahrávanie majetku" trvalo skoro 15 minúť, potom sa objavil nápis "HOTOVO" a skončil som už sa nič nedalo robiť len zrušiť tak som to radšej odinštaloval ( mobil LENOVO ZUK2 6GB pamäť, 128 GB store android 6. Ale dal som mu ešte jednu šancu tablet LENOVO YT3-X50M android 6.0.1 inštalácia zasa v pohode ale po spustení zasa "nahrávanie majetku" niekoľko hodín, tak tu ma už prešla trpezlivosť a dal som mobilnej appke zbohom
 

DeletedUser234

Guest
tak ... je o mne známe že veľa nechválim ... ale čo sa týka aplikácie, palec hore, tiež ma prekvapilo nahrávanie majetku a som sa bál že to bude robiť pred každým spustením, samozrejme že nejaké tie muchy treba vychytať, ale to dávanie výpomoci ... super ...
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
prvé nahrávanie hry vždy trvá dlho, mne osobne niečo medzi 5-10min na mobile Lenovo, ale ďalšie razy už to ide rýchlo ;)
 

DeletedUser540

Guest
Všetci tu ospevujete mobilnú aplikáciu, tak som to chcel ešte raz vyskúšať. Aby bolo všetko OK tak som pre istotu vyprášil tablet do továrenskeho nastavenia aby bol čistý bez nebodaj nejakých ovplyvňujúcich aplikácií. A ako som už písal skôr inštalácia v pohode, spustenie zadanie uživateľského (hráčskeho) mena hesla a potom to prišlo :) "Prebieha načítavanie majetku..." a časový údaj za ktorý to bude dokončené bol 24 855 dní, takže možno že by sa moje pravnúčatá dočkali :):):)
 

DeletedUser363

Guest
Konecne som sa dockala aplikacie a mozem pokracovat hrat tuto hru! Paci sa mi riesenie vypomoci, kde ponuka vzdy najlepsiu kulturnu budovu k dispozicii, pretoze novacik podla mna nema sancu najst tu najlepsiu vo velkom meste. V najblizsej dobe by som privitala spristupnenie systemu sprav, pretoze niektore spolocenstva vyuzivaju prave tuto funkciu a vobec, ak mi niekto napise spravu, tak sa k nej cez app nedostanem. Na PC hrat nechcem a ani nemam k tomu tolko prilezitosti.
 

DeletedUser363

Guest
To je super!
Tiez by som navrhla, aby sa v okne technologii zobrazovalo cele cislo potrebnych surovin a neskracovalo sa na 15k. Na prvy pohlad to posobi matuco, ked mam stav zasob 15 000 a mnozstvo potrebne na odomknutie technologie 15k svieti nacerveno. Na druhy krat mi to doslo, ale prvy dojem bol, ze ide o chybu.
Screenshot_20171107-122352.jpg
 

DeletedUser234

Guest
nezišlo by sa na fóre vytvoriť samotnú sekciu, kde by sa pridávali chyby mobilnej verzie? a neviete zistiť kedy sa plánuje update mobilnej verzie?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, môžem vytvoriť špeciálnu zložku, to nieje zlý nápad :)
Najbližší update 1.43 by mal obsahovať aj mobilnú verziu.
 

DeletedUser518

Guest
Najpodstatnejšie vylepšenie pre mňa by bolo keby pri susedskej výpomoci cez apku tie truhličky automaticky pridávalo. Neviem ako vo vyšších leveloch ale nám začiatočníkom je za truhličkami ľúto. :) To je ale zrejme teraz v začiatkoch apky luxus. Mne apka veľmi veľa pomohla a ušetrila spústu času.
 

DeletedUser647

Guest
Ahojte, súhlasím s Fighterom, plus by možno nebolo od veci aby sa aj v Akadémii dala cez tablet alebo mobil zadávať výroba kúziel. Na Pc robím už len susedskú výpomoc a turnaje, mobilná apka mi ušetrila dosť času, čo je najdrahšia surovina. ;)
 

Imiris

Lesný duch
Kvôli truhličkám dávam pár ľudom výpomoc vždy na pc, zvyšok cez apku, hoci niekedy to zmrzne a musím ju reštartnúť...ale teším sa, že tam pribúdajú funkcie :) na divy, turnaj aj eventy si ešte asi počkáme, ale dúfam, že sa dočkáme :) teraz staviam čmeliaka a fakt by som radšej dávala do neho, keď som na cestách, lebo výskum mám už takmer zastavený na hríbikoch :D :D
 

DeletedUser91

Guest
Som rad ze mozem vyuzivat mobilnu aplikaciu elnevaru...skoda ze po poslednej aktualizacii na verziu 1.50 mi mrzne vypomoc pre susedov-vlastne ide o rolovanie hracov na lavej strane ktorych mam akoze v archive:D. Este sa dozit v dohladnej dobe dalsich funkcii co sa tyka divov a moznosti investovania bodov ako aj run. Eto vsjo...dik;)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Som rad ze mozem vyuzivat mobilnu aplikaciu elnevaru...skoda ze po poslednej aktualizacii na verziu 1.50 mi mrzne vypomoc pre susedov-vlastne ide o rolovanie hracov na lavej strane ktorych mam akoze v archive:D. Este sa dozit v dohladnej dobe dalsich funkcii co sa tyka divov a moznosti investovania bodov ako aj run. Eto vsjo...dik;)
o tej chybe sa vie, cakame na odstraneni
vsetky funkcie v mobilnej aplikacii by mali byt do konca tohto roka (vraj skor) ako to bolo spomenute na facebooku live streame
 

DeletedUser91

Guest
Mam vylepsenu vyrobu ocele na lvl 24...mam moznost vyrabat citiacu ocel trpaslikov - platinu. Skusobne som ju vyrobil ale v sklade ju nemam ulozenu...kam sa ta potvorka schovala? vdaka.
 

sisaja

Mlčanlivý mních
Ahoj, chcem sa opýtať bude niekdy prístupné dobrodružstvo aj cez mobilnú aplikáciu. Ďakujem
 
Hore