• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k mobilnej verzii Elvenar

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Drahí hráči, podeľte sa s nami o Vaše názory na mobilnú verziu. Páči sa Vám to?

/Žiaľ mobilná verzia je zatiaľ testovaná iba na UK markete/.
 

DeletedUser148

Guest
K tomuto môžem povedať len jedinéé "KONEČNÉÉÉÉ" :D :D ale na obrázkoch to vyzerá skvele :)
 

DeletedUser351

Guest
Konečnéé.
Perfektná práca. Podpora slovenčiny (takmer všetko je preložené až na pár výrazov) je vítaná, všetko plne funkčné.
Testované cez domácu Wi-Fi, mobilného operátora som zatiaľ neskúšal.
Po odhlásení je nutné zadávať hernú prezývku a heslo čo môže byť otravné, bolo by fajn keby to opravili aby sa to nemuselo stále zadávať po každom odhlásení.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser396

Guest
čo je to mobilna verzia, ja mam android a piše že pre toto zariadenie nie je dostupna aplikacia hry elvenar
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Mobilná verzia sa zatiaľ testuje a nieje ešte dostupná na našom trhu.
 

DeletedUser86

Guest
uz aby tu bola lebo tento pravek s nutnostou byt na PC ma spomaluje neskutocne
 

CHMEL

Ukecaný paladin
To sa otvorí nový svet ?:rolleyes:
861f5156e758480f84558c5061acad54.png
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
To sa otvorí nový svet ?:rolleyes:
861f5156e758480f84558c5061acad54.png

Mobilna verzia bude fungovat s uz aktualnym svetom.
To, ci sa otvori novy svet je zalezitostou toho, ake su pravidla pre otvorenie dalsieho herneho sveta.
Mobilna verzia prinesie potencial dalsich hracov a teda aj eventualnu moznost otvorenia noveho sveta. Taktiez zavisi aj aky bude marketing na mobilne appky. Nechajme sa prekvapit :)
 

DeletedUser234

Guest
a nejaký termín kedy sa spustí mobilná verzia? a dúfam že nebude len pre Android

a čo znamená nový svet? že môžem hrať oba svety? obchodovať medzi nimi, či je to akoby ďalšia hra ...
 

DeletedUser13

Guest
Termín zatiaľ bližšie špecifikovaný nie je ako ja viem.

Nový svet znamená že môžeš hrať odznova dajme tomu za odlišnú rasu ako hráš teraz. A áno oba svety z jedným účtom môžeš hrať naraz. O obchodovaný neviem či je povolené pravidlami hry. A nový svet záleží aj od toho koľko ľudí hrá u náš Elvenar či je ich veľa alebo nie lebo ak ich nie je veľa je pre nich zbytočné otvárať nový svet.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Nový svet znamená úplne nový začiatok. Obchodovanie bude iba v rámci daného sveta. Čo sa týka mobilnej aplikácie vude na iOS a Android a zatiaľ sa stále testuje.
 

DeletedUser183

Guest
Teraz sa ku mne dostala táto správa a že huráááá :-D
 

DeletedUser86

Guest
som zacala pouzivat puffin a tam to v pohdke vsetko ide :) aj bez appky
 

DeletedUser518

Guest
Sú nejaké nové správy o mobilnej aplikácii? Sú nejaké nové správy o spustení druhého sveta? Rád by som si vyskúšal inú civilizáciu.
Ďakujem.
 

Lunata

Ukecaný paladin
vyzerá to naozaj skvele, len sa bojím, koľko dát to bude žrať... to je pre mňa podstatná informácia
 

DeletedUser424

Guest
Ahoj nechcem nikomu kaziť nadšenie a radosť z aplikácie pre mobily, ale mňa by zaujímala jedna vec: Dúfam že budem môcť hrať zo svojím účtom z pc aj na na mobile. Mám totiž skúsenosť že nie vždy to funguje. Uvediem ako príklad hru Empire od GGS. To by ste ma totiž sklamali a nikde to nie je spomenuté zatiaľ
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ahoj nechcem nikomu kaziť nadšenie a radosť z aplikácie pre mobily, ale mňa by zaujímala jedna vec: Dúfam že budem môcť hrať zo svojím účtom z pc aj na na mobile. Mám totiž skúsenosť že nie vždy to funguje. Uvediem ako príklad hru Empire od GGS. To by ste ma totiž sklamali a nikde to nie je spomenuté zatiaľ
Ano funguje to.
 
Hore