• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k mobilnej verzii Elvenar

DeletedUser234

Guest
je to len pre android alebo aj pre windows? stavím sa že len pre android ...
 

DeletedUser610

Guest
Ahojte, veľmi ste potešili appkou, že konečneee to tu je :)
Jedna otázka: Bude možné v appke riešiť aj špeciálne questy ako napr. teraz prebiehajúca Halloweenska udalosť? Nevidím to totiž v appke. Ďakujem
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Sme radi, že sa ti páči. Žial udalosti a ani turnaje ešte nie sú v aplikácii dostupné, na to si budeme musieť počkať do začiatku budúceho roka.
 

DeletedUser424

Guest
no tak ako som čakal dávam palec dole pretože vraj mám nekompatibilné zariadenie. Sklamali ste ma
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Neviem aké zariadenia používaš, ale na android je to od verzie 4.4
 

DeletedUser

Guest
Ahojte, teším sa z mobilnej verzie a ani mi nevadí že tam všetko ešte nie je... na plnú verziu si v pohode počkám...:))
 

Lunata

Ukecaný paladin
Ahojte,
včera som si to stiahla, zatial len krátko používala
- som rada, že boje v provinciach sa tam nedajú realizovať (osobne ich neoblubujem) ale že môžem robiť automatický boj je plus
- škoda, že VB sa nedajú dávať do divov to je mínus
- behom krátkeho používania ma to vyhodilo a potom sa mi tam už nechcelo vracať to je mínus
- graficky je to nádherné, to máte velkú pochvalu, aj tí panáčikovia pri úlohách sú tam celý, nie len tvár, to je perfektné plus
zatial takto v skratke :) keď budem používať aj ďalej, ozvem sa
ešte predošlá otázka nebola zodpovedaná... koľko to zhruba žere dát? mám 1G internet mobilný, odporúčate, či radšej nájsť wifi? (myslím mimo domova, mimo kaviarni, mimo wifi signálu...)
Ďakujem) :)
Suma sumárum - mne sa táto mobilná verzia páči, nič nemôže byť na 100 % zo začiatku, verím, že tvorcovia hru budú už len vylepšovať.
To že tam nejde event ani turnaje a zrejme ani dobrodružstvá mi nevadí, ide mi hlavne o tú výrobu, aby som si mohla poklikať trojhodinú, to je naj :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, ďakujem za tvoju spätnú väzbu :) :)
- doplňanie VB do divov je v pláne :)
- vyhodiť z hry ťa môže ak si online aj na mobile aj cez prehliadač, jedno ťa vždy vypne
- čo sa týka využitia dát nemám presne čísla :( :(
 

Lunata

Ukecaný paladin
rozumiem kiwa, ďakujem za spätnú väzbu...
to vyhadzovanie však neviem čím je spôsobené, lebo ja som vždy súčasne online len na jednom zariadení...
ešte velká pochvala ako ste vyriešili susedskú výpomoc, to je geniálne a asi budem pomocou mobilnej verzie dávať susedskú prioritne :)
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
susedská je vyriešená super, len mne osobne tam chýba údaj o hráčových požiadavkách na susedskú bez toho, aby som musela ísť do mesta a pozrieť si v názve... potom by to bolo už na 100% (susedskú myslím) ;)
 

Lunata

Ukecaný paladin
zuzulieta, ano dobrý názor... ale netreba zabúdať na to, že to si vymysleli hráči, názov mesta je názov mesta a všetci to začali zneužívať/používať na to, aby tam napísali názov danej budovy, ktorú chcú kliknúť, ale moc správne to teda nie je... vznikajú potom hádky, že prečo si nedal na hlavnú ale na kultúrnu a preč nedáš na kultúrnu čo dáva viac kulturnych bodov... nepáči sa mi to... ja nie som povinná predsa vedieť koľko ktorá kultúrna dáva bodov :)
pardon za menší citový výlev :oops:
 

Imiris

Lesný duch
Tiež sa mi páči tá susedská na mobile. Je to oveľa rýchlejšie a hold, hráči môžu byť radi za každú pomoc. V spolku to asi budem robiť na počítači, aby mi neunikli tie tri denné truhličky a susedov na mobile. Teraz ich budem stíhať asi častejšie :)
 

DeletedUser234

Guest
čo sa týka výpomoci kto čo požaduje má v názve ... osobne som tu predkladal vylepšenie pre tento problém ale ... (tri bodky)

píšete ako je super vyriešené odklikávanie výpomoci na mobilnej verzii, ale nie všetci to videli a odskúšali, čo keby ste napísali k tomu niečo bližšie?
 

Imiris

Lesný duch
Na mobile nemusíš liezť do mesta, keď klikneš na hráča, ktorému dávaš výpomoc, zobrazí ti hlavnú budovu, staviteľa alebo kultúrnu budovu. Tam si klikneš na jedno z toho a vybavené. Tie kultúrne budovy vyzerá, že dáva od najsilnejšej. Plus môžeš dať aj dostať výpomoc aj hráčom, ktorí prerábajú hlavnú budovu. Mne musel tiež niekto na mobile takto kliknúť výpomoc, lebo som si ju tam vyzdvihla - na počítači mi to neukázalo peniažky.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
V mobilnej aplikácii ti zobrazí kam si schopný dať susedskú výpomoc (staviteľ, kultúrna budova) a a hlavná budova, čo sa týka tej kultúrnej ti zobrazí tú ktorá má najviac kultúry a ešte nemá danú výpomoc.

V skratke celej mape dáš susedskú výpomoc do 10-15 minút
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
preč nedáš na kultúrnu čo dáva viac kulturnych bodov
práve to je na mobilnej susedskej super, že ti automaticky ponúkne vždy najväčšiu (najlepšiu) kultúrnu budovu ;) podľa mňa je super aj to, keď si hráč môže niekde zverejniť, kam chce výpomoc, veľakrát sa stane, že sa tie požiadavky priebežne menia podľa danej potreby... aj mne sa stane, že mi kliknú ostatní inde, ako by som chcela, ale nikdy z toho nerobím vedu :D
 

DeletedUser197

Guest
Nazdarek ... som zostal sokovany, ked mi obchod play napisal, ze toto zariadenie nepodporuje tuto hru ... dedusko tablet patris do srotu ...:eek:
 
Hore