• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Festivalu úrody

lenni

Lesný duch
som zvedavá na tú budov s posilnením portálu. dúfam, že sa mi bude viac dariť ako v poslednom veľkom evente....
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tiež si budem asi na ňu všetko šetriť :D škoda len, že bude obmedzená časom :/
 

lenni

Lesný duch
A mňa by ešte zaujímalo,či sa to kúzlo prenesie aj do inej rasy. teraz som v orkoch (predpokladám, že ho vyčerpám, ale aj tak), budem ich môcť potom použiť aj v Lesných elfoch?
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
A mňa by ešte zaujímalo,či sa to kúzlo prenesie aj do inej rasy. teraz som v orkoch (predpokladám, že ho vyčerpám, ale aj tak), budem ich môcť potom použiť aj v Lesných elfoch?
Kúzlo je univerzálne a je platné pre aktuálne postavený portál. Čiže pri prechode medzi rasami je platné aj na novej rase.
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
ešte by ma zaujímalo či sa dá nahradiť v sete napr. Komplex mesačného chrámu za Komplex slnečného chrámu? Myslím tým, že keby som mal 2x Komplex mesačného chrámu, či by set dával všetky bonusy.
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Ahojte, Picmuch to myslel tak, že keď má set 5 budov a 1 sa mu nepodarí získať a zas z druhej bude mať 2, tak či bude tá hlavná budova - obkolesená 4 budovami, rátať 4 budovy, alebo len 3 budovy do bonusu, lebo na wiki som sa dočítala len, že to majú byť budovy z jedného setu, aby dávali bonus, tak neviem, či som dobre pozerala :)
 

*Hawkins*

Lesný duch
4x som otvoril tú onú za 140 ulomkov a ani 1 budova mi nepadla takže pre mňa týmto event končí :D kedže budova čo je dnes je jediná ktorú som chcel kvoli kultúre :D
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
A čo táto budova čo teraz ponukaju mesačné zrkadlo?Mám ktomu otazku a to tú,že že mi ponukajú nákup cez visu,pay pal,ale paysafe card tam nevidím čo mi robí dosť momentálny problém v tom,že ak sa nemýlim paypal zožerie všetok "kredit" pri pladbe ako napr. stojí cca 5 eur no ked mám tam 10 tak to berie ako jednorázovú pladbu bez výdaja.čiže -10eur.Aspom čo si tak pamatám z dávna pred elvenarom a u paysafe card je to s z výdajom čiže zbytok z 10 eur mi ostane.Ako to je prosím neviete?
 
Hore