• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Festivalu úrody

DeletedUser992

Guest
všetky budovy musia byť prepojene medzi sebou
Dotíkju budovy
QdXk.png
 

Fleur

Lesný duch
žial takto to je, že aj ked máš komplet set, nedá ti každá budova všetky bonusy, nedotýka sa každá s každou...
 

DeletedUser992

Guest
žial takto to je, že aj ked máš komplet set, nedá ti každá budova všetky bonusy, nedotýka sa každá s každou...
Citat z wiki: https://sk.wiki.elvenar.com/index.php?title=Sada_Budov -Tam je aj obrazok že nemusí dotýkať každa s každou
Sada budov pripojená na hlavnú budovu
Každá budova sady môže slúžiť ako portál / konektor pre ostatné budovy, ktoré sú súčasťou tej istej sady. Pripojte ho k hlavnej budove s ulicou a umiestnite svoje zostavené budovy vedľa nej. Všetky nastavené budovy budú potom mať prepojenie ulicou.

  • Jedna sada budovy musí byť pripojená k ulici.
  • Pripojená sada budov môže slúžiť ako prepojenie pre všetky priľahlé budovy tejto sady.
 

DeletedUser992

Guest
citat:
Sada Budov
Sada budov pozostáva z určitého počtu budov. Každá jedinečná sada budov môže patriť iba do jednej sady budov. Postavte ich hneď vedľa seba, aby ste zlepšili svoj skutočný potenciál! Čím viac unikátnych budov postavíte vedľa seba, tým vyšší bude ich bonus!

Koniec citátu.

1 budova - žiadni bonus
1+1 budova - 1 bonus
1+1+1 budova - 2 bonus
1+1+1+1 budova - teoreticky 3 bonus ele prakticky 2 bonus a jedna ma 3
1+1+1+1+1 budova - teoreticky 4 bonus ale naozaj len 3 a jedna ma 4

Toto by nemalo takto fungovať, lebo veľmi ťažko sa da zochnať komplet sada budov. Stráca tak cenu.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Ak máš s každej budovy po jeden kus tak si treba dobre rozmyslieť kde chceš mať aké bonusy, ak chceš viac bonusov budeš musieť mať viac unikátnych/jedinečných budov
toto sa zatiaľ neplánuje meniť
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
@Elistar máš pravdu s tými setmi. Je to pekné svinstvo aj ja som si myslel, že budú dávať všetky budovy 4 bonusy. Preto som ten set zbieral. Posielam aj obrázok ako by musel vyzerať set keby si chcel aby každá budova dávala 4 bonusy.
 

Prílohy

  • Set.png
    Set.png
    13,5 KB · Zobrazenia: 57
Hore