• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Festivalu úrody

DeletedUser865

Guest
To by som urcite nekupoval neoplatí sa to... a k dispozicii bude aj ako denná odmena
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí Elvenar, ponuku platby cez paysafecard by si mal mať.
A ak máš presnejšie otázky ohľadom platby, neváhaj nás kontaktovať na hernej podpore, tam ti vieme na to odpovedať :)
 

Gustik

Tichý rytier
Neviem akú skúsenosť máte so zbieraním padnutých mesačných úlomkov ale mne padá väčšinou len 1 (slovom jeden) kus. Keď mi padnú 2 tak je to sviatok a keď 3 tak to sú vianoce (asi 2-3 krát od začiatku eventu) Keby som nemal mesačné zrkadlo tak je to naozaj mizerné.
Keď to porovnám s minulým eventom kde to bolo opačne - padali 2 a 3 vecičky a 1 bola skôr ojedinele, tak toto je omnoho horšie a to mám zrkadlo za prachy. Keďže konečne odmeny stoja akotak za niečo, tak potrebujem čo najviac úlomkov, ale ich získanie je tak ťažké, prečo asi?
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
cez dvojnásobky mohli byť denné odmeny radšej budovy čo dávajú jednotkám 50% útok a zdravie ako to bývalo v predošlých eventoch! A nie trápne urýchlovače, ktoré by mimochodom mali byť v turnajoch v jednotlivých provinciách
 

DeletedUser933

Guest
Ahojte. Neviem prečo je to set alebo sada budov ked hrám túto hru už dlhšie a stále sa mi nedarí mať aspoň celú sadu! Aj dnes som minul vyše 800 bodov a opät niiič! Zajímavé že brat 3x klikol a dalo mu tri budovy! To podľa čoho ich do .... dáva?
 

DeletedUser933

Guest
Sprostá náhoda. Ked to hráš celú dobu a mysliš si ze ti da a potom niic! Pripomina mi to sportku a keno!
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ani mne sa nikdy nepodarilo mať celú sadu, je to o tom ako sa ti v daný deň podarí mať šťastie na tú dennú odmenu :)
 

DeletedUser933

Guest
A prečo sa tieto budovy (čo chybaju do sad) nedajú kúpiť niekde v hre? Dajme tomu za diamanty ci mince a zásoby?
 

DeletedUser933

Guest
ďakujem ale píšem o budovách a nie o diamantov. Mimochodom dokupoval som 3x a mal som cez 800 úlomkov.
 

Shanigan

Lesný duch
Sprostá náhoda. Ked to hráš celú dobu a mysliš si ze ti da a potom niic! Pripomina mi to sportku a keno!
Ale tieto eventy sú o náhode vždy boli a budú. Ja osobne napríklad málokedy dostanem budovu . Iste, ide ma rozhodiť ako navštevujem svojich spoluhráčov a majú tam prekrásne budovy a ja nič :oops: ale čo už, taký je Duch Elvenaru. V onečnom dôsledku často viac využijem iné dary , ktoré dostanem miesto budov;)
 

DeletedUser992

Guest
TMha.png

Cuox.png


Sada budov
url


TMha

Mam kompletnú sadu, stredová budova (uskladnenie úrody) ma uznané max bonus, ak vymením stredovú budovu a dám tam Svätina hojnosti tak ten ma max bonus. Prečo nemam všade max bonus?

Podla wiki https://sk.wiki.elvenar.com/index.php?title=Sada_Budov malo by to fungovat, ale nefunguje,
Kde je chyba?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore