• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zmeny v turnajoch

*Hawkins*

Lesný duch
no my sme to prepočítavali a každý hráč v spoločenstve musí nahrať 17500 bodov aby sme získali poslednú odmenu, čo nieje až také nemožne si myslím :D
 

axa11

Lesný duch
Tak ak sa nájde také spoločenstvo dajte vedieť, kde každý nahrá 17500 bodov.Osobne zase kvôli hre nebudem vstávať v noci aby som hral turnaj,hra má byť hrou nie ako zamestnanie.
 

Shanigan

Lesný duch
no my sme to prepočítavali a každý hráč v spoločenstve musí nahrať 17500 bodov aby sme získali poslednú odmenu, čo nieje až také nemožne si myslím :D
to si ma teda rozosmial. pardon, ale ja mám zamestnanie, priateľov ,rôzne hobby takže nie , nie som ochotná stráviť večere a noci pri hre.A ani nie , som ochotná dávať množstvo ťažko zarobených eur za nejakú ilúziu. Ja sa chcem z hry tešiť, pokecať si s priateľmi, tešiť sa z grafiky a sem tam dať nejaké euro do hry a nie drieť sa ako kôň. Ak chce inogames zistiť koľkí hrajú a aktívne, tak si vybral zlý spôsob. Od mnohých hráčov aj z iných krajín som počula, že sa turnaj neoplatí, tak si nabudúce rozmyslia či sa ho zúčastnia. Vraj pre top hráčov tých niekoľko VB nie je motiváciou /nie moje slová :D /
Ono by možno boli lepšie výsledky, ak by neboli turnaje tak blízko seba. ale už to je samovražda. Mňa čaká od utorka hodváb, lebo to mám bonus, ale tovar som vyplýtvala teraz pri zvitkoch. V mojom okolí je už dlhý čas nedostatok oceľ a na mojom leveli ešte nemám toľko milionov aby som ich nakupovala za nekresťanské množstvo mincí :D. No a to nehovorím, že som sa dostala k trpajzlíkom... takže nakoniec turnaj neturnaj po hodvábe sa budem viac venovať koľajam a žulovým baniam kašľúc na turnaj ...
Jedno sa ale dosiahlo týmto turnajom :) človek ak dobre sa pozerá, tak zistí kto hrá pre radosť , s kým je radosť spolu hrať a kto sa díva len na svoj vlastný prospech a ide tam kde získa viac od ostatných. Ale aj to sa zistí, kto je v spoločenstve len preto aby bol a nie preto aby pomáhal ostatným .Podľa mňa sa týmto prečistia spoločenstvá a dúfam aj posilnia :)
 

*Hawkins*

Lesný duch
pokial viem tak turnaj sa bojuje každých 16 hodín :D takže to neznamená že musíš sedieť pri pc 16 hodín aby si počkala na dalšie kolo, a prácu a hobby mám tiež, ale tak je pravda že slabší hráči budú stále v nevýhode+ tie plány majú zatial len jedno využitie takže netreba sa za nimi hned hrnúť a nahrabať si ich milion, ja tie plány osobne absolútne nepotrebujem, mne ide len o VB
 

Shanigan

Lesný duch
Hawkins, ale je tu aj získavanie tovaru :D na turnaj potrebuješ tovar a ten musíš získať výmenou za niečo ,takže musíš mať výrobu a aby si mal poriadnu výrobu potrebuješ výskum, lebo aj manufaktúry zvyšuješ po etapách ,ale na výskum potrebuješ znova tovar. Je to čertovský kolobeh :eek:K tomu ale potrebuješ sedieť celé poobede pri PC, ako to robia viacerí ,aj keď robia popri tom aj niečo iné . Nejdem to rozoberať , už som počula aj to vraj si mám vybrať elvenar, alebo priateľov a ostatné hobby, spolu to nejde, aspoň nie na špičke. Ešte šťastie, že nechcem byť v top 10 :p . Len ma mrzí, že teraz znovu nastane čas, keď si spoločenstvá začnú vyberať a prijímať členov napr. od 40000 bodov , lebo tí by mohli dosiahnuť tých 17500 . A ostatní menší ,ktorí ešte alebo už nie sú v cechu zostanú úplne mimo . Sme málo pri tejto hre oproti iným čo poznám a týmto spôsobom nás bude ešte menej o_O
No ale končím s negativitou :) mám už portál, ide sa na koľaje a čert ber nejaký turnaj :D
 

axa11

Lesný duch
Hawkins pozerám ,že máš až 3800 bodov tak to máš čo robiť do 17 500 a to nevravím ,že toľko ešte nemá nikto ani Dony dokonca ,tak vieš ten tvoj optimizmus s tými bodmi je úplne mimo realitu,
 

axa11

Lesný duch
Ono je to tak ,po desiatich rokoch hrania online hier,som nabral dosť skúseností a bohužiaľ aj veľmi negatívnych.Nie som proti tomu dať občas nejaké Euro do hry, ale už ozaj iba občas.Tie časy keď som dával toľko čo som mohol mať dovolenku za to na Hawaji sú už preč,ako aj tie hry ktoré som prestal hrať a už vôbec aby som v noci vstával kvôli hre.Človek sa musí vyspať v prvom rade,takto nevyspatých ľudí som zažil a bohužiaľ poniektorí zaplatili za to tým najcennejším ,vlastným životom.
 

DeletedUser86

Guest
nechame sa prekvapit vysledkom prveho turnaja a potom sa bude lahsie kalkulovat :)
 

gmail

Lesný duch
na mna to bodove"ohodnotenie" naozaj posobi demotivujuco a to som sa na turnaje spolocenstva tesila.... a som "nasr...dena" :(
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
no neviem.... mne príde demotivujúce aj to, že aj totálni hniláci zlíznu smotanu v podobe odmien, stačí, ak sa len raz zapoja.... ale zas to ukáže, kto v spoločenstve kope za seba a kto je tímový hráč... ale získať poslednú odmenu je dosť nereálne, ja mám napríklad v spoločenstve aj slabších hráčov, nediskriminujem nikoho na základe bodov (len na základe neaktivity :D) a ako môže niekto s 2000 bodmi v rebríčku reálne nahrať 17 500 bodov za turnaj??? teraz ešte len začnú diskriminácie podľa mňa... aspoň u tých, ktorí hrajú, aby boli naj...noví a slabší hráči si budú musieť vytvárať vlastné aliancie a čakať, kým "nadobudnú sily" a budú si môcť trúfnuť na nejaký turnaj...
 

DeletedUser210

Guest
Myslím, že prekvapenie sa nekonalo. Pasca na dôverčivé spoločenstvá - za polovicu turnajov, ktorých sa zúčastnilo 21 hráčov 6 telikvií, 15 VB a 2 prekvapenia.... ha, ha, ha, ha
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Myslím, že prekvapenie sa nekonalo. Pasca na dôverčivé spoločenstvá - za polovicu turnajov, ktorých sa zúčastnilo 21 hráčov 6 telikvií, 15 VB a 2 prekvapenia.... ha, ha, ha, ha
nápodobne aj u nás, kde sa zúčastnilo síce len 16 hráčov, ale mali sme tiež 6 relikvií, 15 VB a 3 odmeny.... sme sa zhodli na tom, že keď to prepočítame na celkové náklady na suroviny potrebné na provincie a odmeny za ne získané, tak sa viac oplatí robiť klasické provincie ako turnaj...
 

*Hawkins*

Lesný duch
u nás sa zúčastnilo dajme tomu 23 hráčov a získali sme 10 relikvií, 30 VB a 7 odmien ... takže ja som spokojný, aspoň som sa konečne využil psov a šermiarov :D vykúpil som asi len 4 boje žial poslednú hviezdu som nestihol spraviť
 

DeletedUser136

Guest
Máme za sebou prvý turnaj a moje pocity sú zmiešané. Nejde teraz o počítanie bodov, ale o atmosféru v spoločenstve. Je fajn, že ľudia viac spolupracujú, ale treba si uvedomiť, že všetci nie sú bojovníci a turnaje ich nebavia. A tu začína problém. Niektorí majú pocit, že iní sa vezú na ich chrbte a získavajú odmeny zadarmo, iní, ak sa nechcú zapojiť, tak zasa, že druhých brzdia. Doteraz bola hra pohodová, kto chcel robil turnaj, kto nechcel nerobil a nikoho to netrápilo. Teraz nastala nervozita a mne sa to nepáči. Možno sa to časom utrasie a nájdeme nejaký kompromis. Budem len rada. Ak nie, tak otrávená skončím s hrou.
 

*Hawkins*

Lesný duch
no s tým by mohol nastať problém že niektorí sa len ,,zvezú,, ale tak ja tiež nehodlám makať na každom turnaji, ked sa to niekomu nepáči tak bohužial :D
 

Shanigan

Lesný duch
Máme za sebou prvý turnaj a moje pocity sú zmiešané. Nejde teraz o počítanie bodov, ale o atmosféru v spoločenstve. Je fajn, že ľudia viac spolupracujú, ale treba si uvedomiť, že všetci nie sú bojovníci a turnaje ich nebavia. .
ani ja nie som bojovník a turnaje kupujem. Ale zase za tento turnaj mi prišlo dosť bodov a to som robila len 3 miestnosti a ani som ich nedokončila ,aby som si postavila portál trpaslíkov. Je pravda , že odmeny z truhiel boli nic moc, ale zase relikvie potrebujeme na kúzla a VB sa vždy zídu. Kým bol turnaj v provinciách, tak extra odmeny ani neboli :D Ja som spokojná. Ani u nás sa nie každý zúčastňuje , každého turnaja . My menší väčšinou len tých kde máme posilnenie tovaru . A ak sa nezúčastňujeme, tak aspoň pomáhame koľko vieme s tovarom tých čo turnaj robia. Takže sa nielen vezieme . Ono liiiana turnaj nie je len o boji ,ale aj o posilnení tovarov. Ty to nepotrebuješ ?
Mne skôr vadí, a to už od začiatku, že turnaje sú tak skoro jedno za druhým. Človek nestačí doplniť sklad tovarom a to ešte ho potrebujeme aj na zlepšovanie manufaktúr a na výskum. Naozaj by medzi nimi mohlo byť viac času na "regenerovanie sa " :D
 

DeletedUser136

Guest
nepotrebujem posilňovať, lebo som na strope, viac sa nedá... v podstate nepotrebujem ani tie výhry :)
turnaj som robila len kvôli spolku
a čo je ozaj zlé, že teraz začína ďalší turnaj, lebo je to strašne skoro a málokto je na to pripravený
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
To, že dnes hneď začal nový je iba tento krát. Chceli sme spustiť turnaj skôr aby sme vedeli ako to celé bude. Teraz už turnaje budú tak ako doteraz bývali.
 
Hore