• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zmeny v turnajoch

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako sa Vám pozdávajú nové zmeny? Myslíte si, že bude lepšie bojovať v spoločenstve alebo máte lepších susedov na turnaje? Podeľte sa s nami o Vaše názory.
 

DeletedUser86

Guest
Super! Som nadšená! Konečne budeme my velitelia/zástupci veliteľov mocť ukázať, aké sú naše spoločenstvá silné a akých máme skvelých hráčov/teamového ducha a že bude existovať aj iný ukazovateľ, ako rebríček hráčov podľa bodov za mesto. Prinesie to aj veľa zábavy a utuží to nielen dané spoločenstvo, ale určite aj čiastočne zvýši aktivitu v ňom.

Odmeny vítam! Dúfam, že sa časom aj rozšíria, je to skvelá motivácia. A rozhodne to aj priláka viac hráčov do hry podľa mojho skromného názoru.

Len tak ďalej!

Za Fantastic Beasts

Two a Narjel
 

DeletedUser208

Guest
super, trocha to rozprudi hru, lebo zatial je to take nemastne neslane :)
 

Shanigan

Lesný duch
Pre spoločenstvo dobré :) aspoň zistíme ako vieme spolupracovať .... znamená to ale , že turnaja sa budú môcť zúčastniť len hráči ktorí sú v spoločenstve ? Sú aj hráči čo sú sólo, čo s nimi ? Najmä nováčikovia nemajú vždy možnosť byť v spoločenstve ,kedže väčšina spoločenstiev vyžaduje určité skóre a to nie vždy je ľahké dosiahnuť sám . A niektorí radšej hrajú sami .... či som niečo prehliadla a nepochopila :p
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Pre spoločenstvo dobré :) aspoň zistíme ako vieme spolupracovať .... znamená to ale , že turnaja sa budú môcť zúčastniť len hráči ktorí sú v spoločenstve ? Sú aj hráči čo sú sólo, čo s nimi ? Najmä nováčikovia nemajú vždy možnosť byť v spoločenstve ,kedže väčšina spoločenstiev vyžaduje určité skóre a to nie vždy je ľahké dosiahnuť sám . A niektorí radšej hrajú sami .... či som niečo prehliadla a nepochopila :p
kazdy si moze spravit spolocenstvo uz na zaciatku hry a potom bude mat k turnaju pristup, bez spolocenstva sa nebude moct zucastnit turnaja
pre vytvorenie spolocenstva staci len jeden clovek
 

MajaR

Lesný duch
Tak toto je výborná zmena, kedy to začne fungovať ? Od najbližšieho turnaja ?
 

Shanigan

Lesný duch
kazdy si moze spravit spolocenstvo uz na zaciatku hry a potom bude mat k turnaju pristup, bez spolocenstva sa nebude moct zucastnit turnaja
pre vytvorenie spolocenstva staci len jeden clovek
No spoločenstvo je predsa niečo čo tvorí viac ľudí. Je to smiešne ak človek musí vytvárať spoločenstvo o jednej osobe len aby mohol sa zúčastniť turnaja. Takže sorry, ale keby som nebola členom žiadneho spoločenstva, tak asi by som hru opustila. Nemám rada ak sa mi direktívne niečo nariaďuje a administratívne musím vytvárať fiktívne spoločenstvá ....... no ale čo už, ja sa už nezmením. A je fakt možné ,že zrazu budeme mať neprehľadné množstvo spoločenstiev :D len pre turnaj ...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tak toto je výborná zmena, kedy to začne fungovať ? Od najbližšieho turnaja ?
Od budúceho roka ak všetko pôjde ako má.

Shanigan, nikto ťa nenúti vytvoriť si spoločenstvo. Ale neviem ako to máš ty, ale v mojom okolí sa v turnajoch účastníme až 2 :D takže keď sa turnaja zúčastní 25 ľudí je väčšia šanca na lepšie odmeny :)

A každé spoločenstvo má výhody (už len kvôli trhovisku).
 

Shanigan

Lesný duch
kiwa, ja som v spoločenstve :D a už sa teším ako budeme spolupracovať :p aj doteraz sme si pomáhali, ale takto to bude trošku iné . ide o to že poznám ľudí, čo sú samotári a nechcú byť v spoločenstve . a vytvárať spoločenstvo len pre turnaj :eek: pripomína mi to tie schránkové firmy :D
 

DeletedUser206

Guest
ahoj kiwa, ten mocný plánik bude možné použiť len na upgrade magických budov ktoré si človek musí kúpiť len za diamanty alebo to bude možné používať ako vo FOE aj na vylepšovanie íventových budoviek do aktuálnej kapitoly?
dík za odpoved...prípadne ak to nebude možné mohla by si to posunúť dalej ako návrh na vylepšenie lebo inak bude ten plánik pre väčšinu hráčov na sk serveri úplne nepoužitelná cena.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
ten planik budu moct pouzit aj ludia ktory nepouzivaju diamanty, na co konkretne to bude si budeme musiet pockat
 

DeletedUser206

Guest
velká chyba!!!!! obrovská a gigantická ako si toto vývojári do jankovej hraškovej fúkacej píšťalky nemohli nevšimnúť? veď oni sa nám tie body v spoločenstve po každom dosiahnutí novej odmeny počítajú odznovu???? to čooo? ten modrý plánik je tým pádom nedosiahnutelný aj keby sa v celom spoločenstve rozkrájame. ved to nie je potrebných 110 tisíc bodov ale 110 plus každá predošlá výška bodov na dosiahnutie odmeny!!! Kiwa toto určite hlás to je obrovská a nedomyslená chyba
 

gmail

Lesný duch
ahoj, akurat som sa prisla spytat, ze preco na novej odmene zacali body zase od 0 - ale ako vudim, uz sa to tu riesi, tak tiez dufam, ze sa iba "chybicka vloudila" :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
zatial to chyba nieje, predpokladam ze najprv budu chciet vyvojari zistit, kolko spolocenstiev po celom svete to ziska alebo sa aspon priblizi a potom to trochu upravit. ako sami hovoria ten modry planik ma byt velmi tazke ziskat, takze bez velkeho usilia celeho spolocenstva na to mozte zabudnut
len dodam ze na poslednu odmenu treba 440 000 bodov
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Áno, je to tak nastavené vedome. Je nám jasné, že prvé turnaje budú ťažšie, ale nie ste jediní komu sa daná vec nepáči. Budete musieť mať strpenie a počkať či sa dané prepočty budú upravovať.
 

DeletedUser206

Guest
dony a tebe to príde normálne? ved je to len hra...to oni fakt chcú aby tu ludia pri hre aj spávali? ide o to sa hrou baviť a aj tých 110 tisíc bodov je pre slabšie spoločenstvá skoro nemožné. a navyše ten plánik nedáva také super extra bonusy aby sa kvôli tomu muselo 25 ludí na niekolko dní úplne zosúladiť. mne to príde kontraproduktívne až odradzujúce. všade sa nájde pár jedincov čo hre venujú viac času ale nemyslím že toto sa vôbec niekomu podarí dosiahnuť.
 

MajaR

Lesný duch
Na turnaj som sa tešila, ale toto je sila....ostáva len dúfať že to upravia, inak sa to ani neoplatí...
 
Hore