• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

DeletedUser32

Guest
či je to tak alebo onak myslím že sa zhodneme na tom že je to úplne na prd :)
 

Imiris

Lesný duch
Pravdupovediac, je to také isté, ako keď som hrala prvé eventy :D vtedy som miesto na minidielne nemala, lebo moje mesto bolo celé mini :D nie je to až také zlé, je to taký relax.
 

Dagmarka

Lesný duch
Na Bete sa aktualizovali odmeny, ktoré budú k dispozícii vo Veži večnosti . Kúzlo Teleport Building Spell , sa bude dať použiť na teleportovanie budovy do inventára. Toto kúzlo bude fungovať na mnohých budovách, až na niekoľko výnimiek, ako sú budovy : hlavná budova, obchodník, staroveké divy a ďalšie.
spell_teleport_1.png



encounter_reward.png


Z Inventára ich budeme môcť umiestniť späť do svojho mesta, alebo ich budeme môcť zmeniť na fragmenty kúziel..
 

Lelira3

Lesný duch
Na Bete sa aktualizovali odmeny, ktoré budú k dispozícii vo Veži večnosti . Kúzlo Teleport Building Spell , sa bude dať použiť na teleportovanie budovy do inventára. Toto kúzlo bude fungovať na mnohých budovách, až na niekoľko výnimiek, ako sú budovy : hlavná budova, obchodník, staroveké divy a ďalšie.
spell_teleport_1.png



encounter_reward.png


Z Inventára ich budeme môcť umiestniť späť do svojho mesta, alebo ich budeme môcť zmeniť na fragmenty kúziel..
Presne toto som dnes hľadala - ďakujem Dagy
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
to nové kúzlo je super, ale nepáči sa mi že je ako odmena vo veži, ktorú väčšina ludí nehrá kvôli slabým odmenám a debilnému systému vyjednávania
 

Shanigan

Lesný duch
Na bete síce robím event ,ale tu som sa rozhodla, že ani nie. radšej sa budem venovať amunom. Neviem anglicky, ale mne to akosi vyšlo že jeden je na turnaje, druhý na mince a tretí na kladivká. ani jedno sa mi nezdá zaujímavé. Ale možno sa mýlim :) Nevadí amuni sú prednejší. A musím sa začať viac venovať aj veži :p tú som doteraz zanedbávala ,ale to kúzlo na presun budovy by sa mi zišlo .
 

spartan64

Šepkajúci golem
Na bete prichádza nová kapitola, prikladám zhrnutie informácií.. :)

15. kapitola: Elvenar

forumbanner01.png


TTicon.png


Príbehom je opätovný začiatok spolupráce ľudí a elfov. Kapitola vyžaduje veľké množstvá už objaveného zboží, najmä živoucího (takže nové T7 sa predsa len nekoná :)).

Osadnícke budovy budú princípom fungovať podobne ako fungovali budovy konstruktov, teda na systéme setov.

Výskum obsahuje až 2 rozšírenia a so zavedením novej kapitoly má taktiež dôjsť k navýšeniu rozšírení z provincií (teda zdvihnutiu súčasného limitu 457 provincií).

Na konci kapitoly budú ako vždy dostupné 2 nové divy:

AW01res.png

AW02res.png


Prvý zvyšuje kapacitu osadníckych portálov (čím sekundárne dosahuje zvýšenie efektivity požehnání portálový bonus), druhý zvyšuje obyvateľstvo poskytované každou obytnou a kouzelnou obytnou budovou v meste.
V prípade prvého divu sa jedná o postupné navyšovanie do 50% na maximálnej úrovni, v prípade druhého o 20% na maximálnej úrovni.

Okrem toho, všetky technológie na zväčšovanie oddielov sú tentokrát vo výskume nepovinné.

Vo výskume dôjde k možnosti vylepšenia, okrem iných, obytných budov na levely 34 a 35 (rovnaké rozmery), dielní (nové rozmery budú 5x5) a manufaktur T1 (nové rozmery taktiež 5x5).
 
Naposledy upravené :

DeletedUser977

Guest
to nové kúzlo je super, ale nepáči sa mi že je ako odmena vo veži, ktorú väčšina ludí nehrá kvôli slabým odmenám a debilnému systému vyjednávania
prešla som celú vežu.vyžmykala som sa z vojsk,peňazi,surovín..som úplne na nule.v ponuke som mala teleport 2x a z toho raz dokonca mal najviac % na získanie a aj tak mi dalo to čo malo najmenej %.Prečo ponúkajú niečo,čo sa nedá ziskať..
 

Imiris

Lesný duch
Tie divy sú poriadne na nič...ešte aj ten, čo dáva popku naviac z rezidencií...začína na 5% a končí len na 20?...škoda VB čiek...
 

citellus

Tichý rytier
...tak je to 15 kapitola, mala by byt najnarocnejsia, konstrukti boli velmi lahky a tym padom to bola nuda. okrem toho, ked ostane tento typ eventu, tak nie je sa kam ponahlat. Inak je potrebne tahat nahor SIMIU, ktora dost dopomoze k setreniu citiaceho tovaru, kedze take mnozstva sa za den nevyrobia...

...jedinu nevyhodu vidim pre hracov, co hraju vezu, resp. ktori vyjednavaju vo vezi. Tym bude citiaci naozaj chybat, aj ked neviem, ci T6 je vyjednavacia surovovyna, kedze osobne celu vezu prechadzam cisto bojom...
 

Imiris

Lesný duch
Mne sa tá náročnosť novej rasy páči, aspoň tým nepreletíme, ale bude tam aj nejaká výzva a priestor pre stratégiu. Toto má byť predsa stavebná stratégia, tak ju konečne dostaneme. Už dlho sme nemali takú výzvu, osobne sa na to veľmi teším a nevadí mi, že to bude trvať dlho. Keď konečne zrušili mimi budky na eventy, máme o to viac miesta v mestách, kde sa môžme realizovať. Miesta bude vždy dosť a zároveň málo, stačí dostavať nejakú citlivku, možno zbúrať nejaké tie manufaktúry na základné tovary a nahradiť ich, možností je neúrekom, cez využívanie divov (obchodné centrum, čmeliak...) alebo maznáčikov a tak :) teším sa :) konečne sa zbavím tých konštruktuálnych zbrojníc :)
 

Dagmarka

Lesný duch
Nové divy z 15. kapitoly dostali druhé bonusy. Ich celkové bonusy sú teraz nasledovné:


Uskladňovací vír
AW02res.png

- zvyšuje kapacitu portálov (+6.5% na 1. level, +50% na 30. level)
- zvyšuje produkciu cítiaceho tovaru (+20% na 1. level, +80% na 30. level)


Fontána mladosti
AW01res.png

- zvyšuje obyvateľstvo z každej obytnej budovy v meste (+5% na 1. level, +20% na 30. level)
- poskytuje dodatočnú kultúru v závislosti na súčte levelov všetkých divov v meste (22.5 násobok na 1. level, 150 násobok na 30. level)




 
Hore