• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

manocska

Neumlčatelný kňaz
Neviem, či si to niekto všimol, ale na Beta serveri je nová vychytávka - Prehľad provincíí. Je to celkom fajn, nie je už potrebné presúvať mapu a hľadať, kde je aká provincia a ktorú treba urobiť.

prehlad provincii.jpg
 

citellus

Tichý rytier
...ak je pocet jednotlivych budov spravny, tak sa da potreba policok znizit, na 4*8 poli, ale kym pride rasa, tak urcite bude ovela viac moznosti ako vyskladat osadnikov...
...pre nas, co nehrame za DIA je dolezite ziskať co najviac teleportov a v obdobi, kedy budeme prechádzať rasou, tak odlozit zopar budov do inventara, aspon ja to mam v plane...

upload_2019-10-12_9-57-36.png
 
Naposledy upravené :

manocska

Neumlčatelný kňaz
Už zase? :rolleyes:
Predtým som sa tešil, keď nejaká udalosť začala.
Teraz sa skôr teším, že skončila.
Už je toho príliš veľa a hráč ani nemá čas si oddýchnuť a pozbierať sa z nulových zásob.
Skrátil sa čas medzi turnajmi, častejšie sú rôzne udalosti, veža blahobytu tiež uberá sily a hlavne zásoby a vojakov. A tá riadená "náhoda" v hrách ma priam ubíja (keď mám úlohu pozbierať napr. relikvie, tak viem, že v susedskej výpomoci ju určite nezískam /inokedy bez problémov/, rovnaké úlohy za sebou /a určite tie časove najdlhšie/...).
No, čo už.
 
Hore