• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

Dagmarka

Lesný duch
Najbližšie udalosti
  • Dobrodružstvo je v tejto chvíli naplánované na pondelok 18.11.
  • Výzva (manufaktury) je v tejto chvíli naplánovaná na utorok 12.11.

Takto je to aktuálne pre túto chvíľu, môže sa to samozrejme zmeniť (najmä v prípade dobrodružstva, ktoré je až na ďalší týždeň a dovtedy stihne prísť aktualizácia na ďalšiu verziu, ktorá to môže o nejaký čas posunúť).
 

Dagmarka

Lesný duch
v.png

vv.png

vvv.png
 

Imiris

Lesný duch
Som zvedavá na nadchádzajúcu vežu na bete, hlavne na tie odmeny :D trochu sa obávam toho presunu niektorých odmien do spoločných, ale v zásade písali, že majú byť častejšie diamanty, čo je dobre :)
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Odmeny sú:
mobilná knižnica, staroveké vedomosti 1x10, staroveké vedomosti 1x15
staroveké vedomosti 1x15, perníkový artefakt, staroveké vedomosti 1x20
zosilovač 1x20 h, perníkový artefakt, staroveké vedomosti 1x15
 

Satanka

Ukecaný paladin
No ja ich mám 8 od začiatku....ale myslím si,že ich je zbyočne vela...a neviem či môžem niektoré zbúrať....či nebude náhodou neskôr nejaká úloha,čo bude súviesť s počtom akadémií..ako to bolo v predošlých niektorých rasách....že vlastni 8 budov atd.... :confused:
 

Fleur

Lesný duch
No ja ich mám 8 od začiatku....ale myslím si,že ich je zbyočne vela...a neviem či môžem niektoré zbúrať....či nebude náhodou neskôr nejaká úloha,čo bude súviesť s počtom akadémií..ako to bolo v predošlých niektorých rasách....že vlastni 8 budov atd.... :confused:
to neviem ulohy nerobím :)
 
Hore